نمایش 1–20 از 21 نتیجه

شرکت زد کی

شرکت زد کی (ZKTeco) در زمینه تولید دستگاه حضور و غیاب و نرم افزارهای حضور و غیاب در دسته اتوماسیون اداری توانسته سهم بزرگی در بازار را به خود اختصاص دهد. شرکت زدکی در سال 1985 تاسیس شده است. و در زمینه الگوریتم شناسایی بیومتریک ، تولید محصولات تشخیص هویت مانند انواع دستگاه های حضور و غیاب پیشرفته از طریق تشخیص چهره، اثر انگشت، لمسی، کارتی، رمزی و... فعالیت دارد.

دستگاه های حضور و غیاب زدکی

دستگاه حضور و غیاب زد کی

دستگاه های حضور و غیاب شرکت زدکی مطابق با استانداردهای روز دنیا و پیشرفته ترین تجهیرات و قطعات موجود در بازار ساخته شده اند. بسیاری از سازمان ها و ادارات از محصولات شرکت زدکی (ZKTeco) برای کنترل تردد و تشخیص هویت کارمندان خود استفاده می کنند. اگر شما هم تمایل به خرید دستگاه حضور و غیاب دارید می توانید با همکاران ما در شرکت آلتون نتورک تماس برقرار کنید.

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب زد کی

شرکت زدکی (ZKTeco) در اکثر شهرهای بزرگ و استانها نمایندگی فعال دارند که علاوه بر فروش محصولات به انجام خدمات پس از فروش از جمله نصب، راه اندازی و پشتیبانی و گارانتی محصولات زدکی را تضمین می کنند.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب زد کی

برای مشاهده قیمت‌ دستگاه‌های حضور و غیاب زدکی می‌توانید به لیست ثبت شده در سایت آلتون نتورک مراجعه کنید. مشاهده و مقایسه دستگاه‌ها در لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب زدکی به شما کمک می‌کند که بر اساس نیاز خود و بودجه‌ای که در دست دارید، بهترین سیستم ورود و خروج را برای شرکت و سازمان و یا فروشگاه خود راه اندازی کنید.

مزایا دستگاه حضور و غیاب زد کی

هر کدام از دستگاه‌های حضور و غیاب مزایا و معایبی دارند. یکی از مزایای دستگاه‌های حضور و غیاب زدکی، قیمت مناسب و امنیت بالای سیستم به کار رفته در دستگاه است. مزیت دستگاه ورود و خروج تشخیص چهره زدکی این است که تمام حالات مختلف چهره کاربر را در نظر می‌گیرد.

استفاده از دستگاه ساعت زنی کارتی زدکی برای افزایش سرعت کار در ثبت اطلاعات مفید است. امکان گزارش گیری هفتگی و ماهیانه از دیگر فواید این سیستم‌ها است که زدکی ارائه می‌دهد.

معایب دستگاه حضور و غیاب زد کی

هر دستگاه دیجیتال دارای باگ‌ها و اشکال‌هایی است که می‌توان به عنوان معایب یک دستگاه در نظر گرفت. در دستگاه حضور و غیاب لمسی، با خراب شدن و یا سوختن یکی از حسگرها در یک بخش صفحه، امکان استفاده و لمس آن بخش وجود ندارد. همچنین دستگاه‌های حضور و غیاب تمام اطلاعات خود را روی شبکه ابری ذخیره می‌کنند و این فرایند با قطع جریان برق مختل می‌شود.

زدکی با کمک کارشناسان پیشرفته، سعی در رفع تمام این باگ‌ها دارد و در این زمینه به خوبی عمل کرده است.

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت زد کی

دانلود کاتالوگ سیستم حضور و غیاب زد کی

تقویم دستگاه ساعت زنی زد کی

تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب مجموعه زد کی

قیمت دستگاه حضور و غیاب زد کی

خرید سیستم حضور و غیاب زد کی

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی زد کی

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب چشمی 

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب کارتی