در حال نمایش یک نتیجه

کابل سیستم اعلان حریق

کابل یا سیم سیستم اعلان حریق، کابل ضد دودی است که یکی از ساده‌ترین و درعین‌حال مهم‌ترین بخش‌های سیستم اعلام آتش‌سوزی است. این نوع از سیم دارای شیلد بوده و در هنگام آتش‌سوزی از خود دود سیاه متصاعد نمی‌کند که اهمیت خیلی بالایی دارد. با فروشگاه اینترنتی آلتون همراه باشید.

بهترین کابل سیستم اعلام آتش‌سوزی

انواع مختلفی از کابل‌های سیستم اعلام آتش‌سوزی در بازار موجود است که انتخاب بهترین کابل از بین آن‌ها تقریباً غیرممکن است. برای اینکه انتخاب بهتری داشته باشید خوب است مواردی نظیر کیفیت متریال استفاده شده در حین ساخت، شرکت تولیدکننده و اعتبار آن، تعداد لایه‌های محافظت‌کننده و… را در نظر بگیرید. خرید بهترین دستگاه اعلان آتش سوزی را از ما بخواهید.

خرید آنلاین سیم اعلام حریق

برای خرید کابل سیستم اعلان حریق و آژیر دستگاه اعلان حریق بهتر است فاکتورهایی را در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. از جمله آنها می‌توانیم به موارد زیر اشاره داشته باشیم:

  • اعتبار شرکت تولیدکننده
  • اندازه کابل و تناسب آن با محلی که برای نصب در نظر گرفته‌اید
  • تکنولوژی به‌کاررفته در لایه‌های محافظ
  • عدم دود کردن هنگام سوختن
  • قیمت مناسب باکیفیت
  • کابل مورد نیاز شاسی سیستم اعلام حریق

قیمت کابل سیستم اعلان حریق

انواع مختلفی از سیم در حال حاضر در بازار موجود است که بهای تمام شده هرکدام با دیگری متفاوت است. موارد گوناگونی در تعیین مبلغ نهایی کابل سیستم اعلام آتش‌سوزی تأثیر دارند که از جمله آنها می‌توانیم شرکت سازنده محصول، گارانتی و پشتیبانی پس از فروش، کیفیت ساخت، تعداد لایه‌های محافظتی و… اشاره کنیم.

عوامل مختلفی در قیمت کابل دستگاه اعلان حریق تاثیر گذار است:

  1. محل نصب تکرار کننده سیستم اعلام حریق
  2. محل نصب چراغ ال ای دی سیستم اعلان حریق
  3. محل نصب دتکتور سیستم اعلام حریق
  4. محل نصب ریموت سیستم اعلام حریق

سفارش اینترنتی سیم اعلام حریق

سفارش اینترنتی یک جایگزین مناسب برای خرید کابل اعلان حریق و خرید پنل دستگاه اعلان حریق است که مزایای زیادی به نسبت خرید حضوری دارد. شما با خرید اینترنتی نیازی به‌صرف زمان و هزینه اضافی ندارید و درعین‌حال محصول موردنظر خود را در کمترین زمان و درب منزل خود دریافت خواهید کرد.

بهترین برند سیم اعلام حریق

کابل در سیستم اعلان حریق از اهمیت زیادی برخوردار است و برند ها مختلفی در زمینه ارائه خدمات مختلفی از جمله سیم و کابل سر و کار دارند. انتخاب بهترین برند و اینکه از کابل اعلان حریق چند رشته است و همچنین با توجه به اینکه از چه نوع سیستم اعلام حریقی در چه وسعت از منطقه ای استفاده می‌شود، بسیار اهمیت دارد.