نمایش 1–15 از 114 نتیجه

نرم افزار حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب یکی از ملزومات اصلی هر دستگاه حضور و غیاب است که با استفاده از آن تعریف شیفت‌های اداری، ثبت مرخصی، مشاهده آنلاین تردد و گزارش‌گیری ممکن می‌شود. لازمه کارکرد صحیح یک سیستم حضور و غیاب وجود یک سامانه حضور و غیاب حرفه‌ای است که کار ارتباط را انجام دهد. اپلیکیشن دستگاه ساعت زنی نرم افزاری است که به همراه خرید این دستگاه ارائه می‌شود. اتوماسیون اداری متشکل از یک دستگاه + نرم افزار ثبت ساعت ورود و خروج است؛ به عبارتی یک نرم افزار یا یک دستگاه به تنهایی کاربردی نخواهد بود. نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ ای می‌خواهید؟

انواع دستگاه ساعت زنی وظیفه دارند ساعت ورود و خروج پرسنل را در حافظه خود ذخیره کنند. در نهایت برای این که این اطلاعات ذخیره شده در دیتابیس دستگاه حضورغیاب را به صورت مکتوب در اختیار داشته باشید و بتوانید از آن‌ها استفاده کنید، باید از برنامه حضور و غیاب ویژه دستگاه خود استفاده کنید. نرم افزار فینتو یکی از بهترین و کاربردی‌ترین نرم افزارهای خروجی گرفتن از دستگاه حضور و غیاب است که از سوی فروشگاه آلتون نتورک به فروش می‌رسد. انواع دیگر نرم افزار ثبت ساعت را می‌توانید در همین صفحه به همراه اطلاعات کامل محصول مشاهده کنید.

قیمت نرم افزار حضور و غیاب

قیمت نرم افزار ساعت زنی به موارد مختلفی وابسته است. از جمله این موارد می‌توان به مارک دستگاه حضور و غیاب و همچنین شرکت تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب اشاره کرد. توجه داشته باشید نرم افزاری که از آن برای خروجی گرفتن اطلاعات ذخیره شده در دستگاه حضورغیاب استفاده می‌کنید، نرم افزاری است که آن را به همراه دستگاه دریافت می‌کنید و هزینه‌ای بابت آن نمی‌پردازید. اما اگر یک نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه یا نرم افزاری با امکانات پیشرفته‌تر می‌خواهید، باید با پرداخت هزینه جداگانه آن را خریداری کنید.

هزینه نرم افزار حضور و غیاب، چیزی حدود 1.000.000 تا 2.500.000 تومان است. برای دریافت قیمت دقیق کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید. همکاران ما در واحد مشاوره و فروش اطلاعات کافی در رابطه با قیمت نرم افزار حضور و غیاب و همچنین دریافت لیست قیمت نرم افزار حضور و غیاب شما را راهنمای خواهند کرد.

پارامترهای تاثیرگذار در قیمت نرم افزار حضور و غیاب

موارد و پارامترهای گوناگونی وجود دارد که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی در هزینه یک نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ای داشته باشد. در ادامه به این پارامترها می‌پردازیم.

  • شرکت تولید کننده

یکی از مهم‌ترین مواردی که می‌تواند باعث بالا رفتن نرخ نرم افزار حضور و غیاب شود، شرکت تولید کننده آن است. به نوعی می‌توان گفت برند دستگاه حضور و غیاب یا همان برندی که تولید نرم افزار را بر عهده دارد، می‌تواند تاثیر مستقیمی روی دستگاه حضور و غیاب و هزینه نرم افزار حضور و غیاب داشته باشد.

به عنوان مثال شرکت افق فراویژن، شرکت ماداکتو یا دیگر شرکت‌های تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب، هزینه متفاوتی نسبت به شرکت آلتون نتورک برای طراحی و ساخت نرم افزار حضور و غیاب دریافت می‌کنند.

  • نوع کارایی نرم افزار

کارایی نرم افزار حضور و غیاب می‌تواند متفاوت باشد به عنوان مثال نرم افزار حضور و غیاب آلتون نتورک، کارایی‌های متفاوت‌تری نسبت به دیگر برندهای تولیدکننده دارد. در حالت کلی نوع کارایی و همچنین ویژگی یک نرم افزار حضور و غیاب می‌تواند باعث شود که هزینه نرم افزار حضور و غیاب به میزان قابل توجه‌ای افزایش پیدا کند.

  • نوع نرم افزار

نرم افزارهای حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند، نرم افزار حضور و غیاب اندروید، نرم افزار حضور و غیاب ای او اس، نرم افزار حضور و غیاب تحت وب، نرم افزار حضور و غیاب تحت شبکه و… . وابسته به آن که نوع نرم افزار شما چیست، هزینه قابل پرداخت برای خرید نرم افزار حضور و غیاب متفاوت خواهد بود.

  • خدمات پس از فروش

مورد دیگر خدمات پشتیبانی پس از فروش است. عموما نرم افزارهای کمی را می‌توانید پیدا کنید که خدمات پشتیبانی و رفع مشکل به همراه داشته باشند. شرکت آلتون نتورک ارائه دهنده انواع نرم افزارهای حضور و غیاب، با پشتیبانی از خدمات نرم افزاری، به عنوان بهترین شرکت در این حوزه شناخته می‌شود.

سفارش اینترنتی نرم افزار حضور و غیاب

برای سفارش اینترنتی نرم افزار ساعت زنی کافیست از طریق همین صفحه انواع نرم افزار ورود و خروج را مشاهده کرده و پس از انتخاب نرم افزار مورد نیاز، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. فروشگاه اینترنتی التون نتورک محصولات خود را از نظر قیمت و کیفیت تضمین می‌کند. شما می‌توانید نرم افزارهای ثبت تردد موجود در فروشگاه را با دیگر نمونه‌های موجود در بازار از نظر قیمتی مقایسه کرده و سپس خرید خود را انجام دهید.