نمایش 1–15 از 28 نتیجه

نرم افزار حضور و غیاب ای او اس

نرم افزار حضور و غیاب ای او اس یکی از انواع نرم افزار حضور و غیاب است که شرکت‌های تولید کننده دستگاه حضور و غیاب برای سیستم عامل ای او اس طراحی و پیاده سازی کرده‌اند. این نرم افزار را می‌توان یکی از انواع نرم افزار حضور و غیاب موبایلی دانست که بدون نیاز به دستگاه ساعت زنی می‌توانید از آن استفاده کنید. نرم افزار حضور و غیاب ios با تمامی سیستم‌های عامل آی او اس سازگار است. نرم افزار ساعت زنی ای او اس سرعت عمل بالایی دارد. با این نرم افزار حتی در زمان دورکاری نیز می‌توانید حضور و غیاب پرسنل خود را به سادگی انجام دهید. سامانه حضور و غیاب آنلاین برای دستگاه آی او اس به شما این کمک را می‌کند که در مدت زمان کوتاهی داده‌های مناسبی از کاربران خود داشته باشید.

خرید نرم افزار حضور و غیاب ios

برای سفارش و خرید نرم افزار ثبت تردد ios حتما نیازی به مراجعه به فروشگاه نیست. انواع مدل‌های نرم افزار ورود و خروج ios را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کرده و خرید خود را انجام دهید. فروشگاه آلتون نتورک با فروش اینترنتی نرم افزار ios مدیریت عبور و مرور کارکنان امکان مقایسه بین فروشگاه‌های مختلف را برای شما فراهم کرده است. بنابراین با خیالی آسوده می‌توانید انواع اپلیکیشن حضورو غیاب بر بستر آی او اس را در چندین فروشگاه مشاهده کرده و پس از مقایسه قیمتی خرید خود را انجام دهید. 

دانلود نرم افزار حضور و غیاب برای اپل

پس از خرید، به سادگی می‌توانید از طریق لینک دانلود رایگان نرم افزار حضورو غیاب ios اقدام به دانلود این نرم افزار و نصب آن بر روی سیستم عامل آی او اس خود کنید. بزرگ‌ترین مزیت خرید نرم افزار حضورو غیاب ای او اس این است که به دلیل تحریم این سیستم عامل در کشور، اغلب افرادی که از موبایل‌های ios استفاده می‌کنند برای نصب نرم افزارهای مختلف بر روی سیستم خود با چالش‌هایی مواجه هستند. نرم افزار ios حضور و غیاب رایگان بدون نیاز به دستگاه را به راحتی و بدون هیچ چالشی می‌توانید دانلود کرده و روی سیستم خود نصب کنید.

قیمت نرم افزار حضور و غیاب ای او اس

قیمت سامانه حضوروغیاب اپل از یک میلیون و پانصد هزار تومان تا هفت میلیون و پانصد هزار تومان متغیر است. این اختلاف قیمتی به دلیل برند دستگاه حضور و غیاب، برند نرم افزار و امکانات آن است. هرچه یک سامانه از امکانات پیشرفته‌تری پشتیبانی کند، انتظار می‌رود که قیمت بیشتری نیز داشته باشد. قیمت انواع نرم افزار حضور و غیاب ios را می‌توانید در همین صفحه مشاهده کنید.

بهترین نرم افزار ورود و خروج ای او اس

بهترین نرم افزار ثبت تردد آی او اس از ویژگی‌ها و امکانات زیادی برخوردار است. برای مثال این برنامه باید امکان ایجاد لیست حضور و غیاب را داشته باشد. همچنین بهترین اپلیکیشن ساعت زنی آی او اس باید قابلیت سینک شدن با دیگر نرم افزارهای مورد نیاز مانند نرم افزار حسابداری را نیز داشته باشید. اگر شناخت زیادی از انواع دستگاه حضور و غیاب بیومتریک و انواع نرم افزارهای ثبت تردد بدون دستگاه ندارید و نمی‌دانید یک نرم افزار خوب باید دقیقا چه ویژگی‌هایی داشته باشد، پیش از خرید می‌توانید از کارشناسان آلتون نتورک مشاوره دریافت کنید.