نمایش 1–10 از 14 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب دست دوم

دستگاه حضور و غیاب دست دوم یکی از رایج‌ترین شیوه‌های خرید دستگاه حضور و غیاب است. به دلیل افزایش بی رویه نرخ ارز در چند سال اخیر، قیمت کالا و تجهیزات مختلف افزایش چشمگیری داشته است. از این رو برخی از صاحبان مشاغل برای کاهش هزینه‌های خود، ترجیح می‌دهند که از تجهیزات دست دوم مثل دستگاه حضور و غیاب مستعمل استفاده کنند.

خرید دستگاه حضور و غیاب کارکرده و با کیفیت

یکی از بهترین راه‌ها برای برای خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم این است که شرکت تولید کننده سیستم حضور و غیاب را بیابید که دستگاه‌های حضور و غیاب کارکرده را هم بفروشد. هوشمندانه‌ترین راه برای خرید سیستم حضور و غیاب مستعمل همین است.

دلایل به فروش گذاشتن دستگاه حضورو غیاب مستعمل

اینکه افراد یا شرکت‌ها پس از گذشت مدتی از خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم، آن را کنار گذاشته یا اقدام به فروش آن می‌کنند، دلایل مختلفی دارد. یکی از دلایل به فروش گذاشتن دستگاه حضور و غیاب کهنه این است که دستگاه‌ با نیازهای شرکت سازگار نبوده و برای آن شرکت کاربردی ندارد.

مثلاً امکان دارد که تعداد کاربران شرکت زیاد بوده و دستگاه ظرفیت کافی جهت ثبت نام کاربران جدید را نداشته باشد. احتمال دارد در طی استفاده از دستگاه حضور غیاب برای آن مشکلی پیش آمده و مالک دستگاه بدون اطلاع رسانی راجع به اشکال به وجود آمده اقدام به فروش کرده است.

در حالت دیگر ممکن است که دستگاه، کیفیت مناسبی نداشته و شخص یا شرکت در استفاده از آن با مشکل مواجه شده باشد. در بهترین حالت ممکن است که با توجه به سیاست‌‌های شرکت یا تعطیلی یا جابجایی شرکت، دستگاه بدون این‌که مشکلی داشته باشد، به فروش گذاشته شود.

قیمت دستگاه های حضور و غیاب دست دوم

برای بررسی قیمت‌های مد نظر فروشندگان و برآورد هزینه، کافی است به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فروش لوازم دست دوم مثل وب سایت دیوار سر بزنید، یا از طریق وب سایت آلتون نتورک هزینه دستگاه حضور و غیاب دست دوم را مشاهده کنید. با مقایسه‌ قیمت سیستم‌های حضور و غیاب دست دوم و نو، متوجه خواهید شد که اغلب، نرخ دستگاه‌های حضور و غیاب کارکرده نسبت به نو پایین‌تر هستند.

قیمت سیستم‌های حضور و غیاب دست دوم با قیمت سیستم آک متفاوت است. نرخ یک دستگاه حضور و غیاب ترکیبی، براساس عواملی مانند سنسورهای تشخیص دهنده افراد، کیفیت قطعات استفاده شده و ظرفیت باطری دستگاه حضور و غیاب تعیین می‌کنند. اما قیمت یک دستگاه کارکرده کنترل رفت‌وآمد را نهایتا فروشنده تعیین می‌کند و او تاثیر اصلی را در قیمت گذاری دستگاه مستعمل خود خواهد داشت.