نمایش 1–15 از 27 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب دست دوم

خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم یا دستگاه حضور و غیاب کارکرده یکی از رایج‌ترین شیوه‌های خرید دستگاه حضور و غیاب است. دستگاه حضور و غیاب مدل دست دوم یا دستگاه حضور و غیاب مستعمل در واقع دستگاهی است که یک بار یا بیشتر در اختیار یک مجموعه دیگر بوده است.

به دلیل افزایش بی رویه نرخ ارز در چند سال اخیر، قیمت کالا و تجهیزات مختلف افزایش چشمگیری داشته است. از این رو برخی از صاحبان مشاغل برای کاهش هزینه‌های خود، ترجیح می‌دهند که از تجهیزات دست دوم مثل دستگاه حضور و غیاب مستعمل استفاده کنند.

به دلیل بالا رفتن قیمت‌های دستگاه‌های حضور و غیاب، فروشگاه آلتون نتورک تصمیم گرفته‌ است که دستگاه ساعت زنی استوک را برای فروش در وب سایت قرار دهد.

خرید دستگاه حضور و غیاب کارکرده و با کیفیت

یکی از بهترین راه‌ها برای برای خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم این است که شرکت تولید کننده سیستم حضور و غیاب را بیابید که دستگاه‌های حضور و غیاب کارکرده را هم بفروشد. هوشمندانه‌ترین راه برای خرید سیستم حضور و غیاب مستعمل همین است. مدل‌های دستگاه اثر انگشتی حضور و غیاب و دستگاه‌های تشخیص چهره حضور و غیاب دست دوم برای خرید موجود است.

قیمت دستگاه حضور و غیاب استوک

برای بررسی قیمت‌های مد نظر فروشندگان و برآورد هزینه، کافی است به سایت‌ها و اپلیکیشن‌های فروش لوازم دست دوم مثل وب سایت دیوار سر بزنید، یا از طریق وب سایت آلتون نتورک هزینه دستگاه حضور و غیاب دست دوم را مشاهده کنید. با مقایسه‌ قیمت سیستم‌های حضور و غیاب دست دوم و نو، متوجه خواهید شد که اغلب، نرخ دستگاه‌های حضور و غیاب کارکرده نسبت به نو پایین‌تر هستند.

قیمت سیستم‌های حضور و غیاب دست دوم با قیمت سیستم آک متفاوت است. نرخ یک  سیستم حضور و غیاب ترکیبی، براساس عواملی مانند سنسورهای تشخیص دهنده افراد، کیفیت قطعات استفاده شده و ظرفیت باطری سیستم حضور و غیاب تعیین می‌کنند. اما قیمت یک دستگاه کارکرده کنترل رفت‌وآمد را نهایتا فروشنده تعیین می‌کند و او تاثیر اصلی را در قیمت گذاری دستگاه مستعمل خود خواهد داشت.

خرید آنلاین دستگاه حضور و غیاب مستعمل

برای خرید دستگاه ورود و خروج دست دوم ارزان به موارد مختلفی باید توجه کرد، اولین مورد نرم افزار حضور و غیاب است، عدم استفاده از نرم افزار حضور و غیاب مناسب می‌تواند مشکلات مختلفی را برای محصول شما به وجود آورد. نرم افزار فینتو حضور و غیاب یکی از بهترین نرم افزارهای حضور و غیاب است.

خرید تضمینی دستگاه حضورغیاب کارکرده از مجموعه معتبر یا از برندی معتبر مانند دستگاه تایگر می‌تواند مورد بعدی باشد که باید به آن توجه کافی داشت. در خرید آنلاین باید توجه زیادی به عمل آورد تا بتوانید کیفیت و ضمانت محصول را باهم داشته باشید. برای خرید آنلاین دستگاه حضور و غیاب دست دوم می‌توانید به وب‌سایت التون نتورک مراجعه کنید.

سفارش اینترنتی سیستم حضور و غیاب مدل دست دوم

برای خرید یک سیستم حضور و غیاب مدل دست دوم از طریق اینترنتی کافی است همین حالا با ما تماس بگیرید، اگر قصد خرید دستگاه ثبت ورود و خروج بیومتریک دست دوم دارید می‌توانید از میان دستگاه‌های موجود در وب سایت اقدام به خرید نمایید. برای تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب کلیک کنید.