نمایش 1–20 از 33 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب رمزی یکی از عالی‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب است که می‌تواند ساختار اتوماسیون اداری یک سازمان را مدیریت کند و وضعیت مناسبی برای مدیریت منابع انسانی به اجرا بگذارد.

برندهای تولید کننده دستگاه حضور و غیاب مختلفی در حال حاضر اقدام به ساخت و طراحی دستگاه حضور و غیاب کدی کرده‌اند که از جمله این شرکت‌ها می‌توان به شرکت افق فراویژن و شرکت زمان پرداز اشاره کرد.

انواع مختلفی از دستگاه‌های حضور و غیاب وجود دارند که یکی از آنها، دستگاه حضور و غیاب رمزی است که با وارد کردن رمز یا کد مخصوص هر فرد، رفت و آمد وی را در سیستم ثبت می‌کند.

در یک تعریف کلی، می‌توان گفت که دستگاه حضور و غیاب کددار، با ورود رمز مخصوص هر فرد، اطلاعات وی را بررسی می‌کند و ورود و خروج فرد در سیستم ثبت می‌شود.

قیمت این دستگاه نسبت به بقیه‌ی سیستم‌های کنترل تردد پایین‌تر است و از این نظر مورد مناسبی برای خرید اینترنتی محسوب می‌شود. البته این سیستم صرفا برای شرکت‌های کوچک یا فروشگاه‌هایی با تعداد پرسنل کم، مناسب است. فروشگاه آلتون نتورک ارائه دهنده انواع خدمات دستگاه حضور و غیاب در خدمت شماست.

انواع مختلف سیستم‌های حضور و غیاب کدی

انواع دستگاه حضور و غیاب زیاد است، حضور  و غیاب تشخیص چهره و… . در معمولی‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب رمزی، فقط صفحه کلیدی وجود دارد که پس از ورود رمز، دیتا را به سیستم اصلی منتقل می‌کند و پس از تایید اطلاعات فرد، ورود و خروج وی را در سیستم ثبت می‌کند.

در دستگاه‌های پیشرفته‌تر، امکان ورود تعداد رمزهای بیشتری وجود دارد و حتی در صورت فراموشی کد، می‌توان از گزینه‌ی بازیابی رمز عبور استفاده کرد. توجه داشته باشید که استفاده از ویژگی‌های دستگاه حضور و غیاب بیومتریک می‌تواند کارکرد مناسب‌تری را برای شما به همراه داشته باشد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب رمزی

این سیستم را شاید بتوان از مناسب‌ترین‌ها از نظر اقتصادی دانست زیرا در جدول قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب، یکی از پایین‌ترین رتبه‌ها را دارد. همچنین در نظر داشته باشید که برای نصب و آموزش نحوه‌ی عملکرد این سیستم نیز نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف نیست زیرا دستگاهی ساده است و از پیچیدگی‌های زیادی برخوردار نیست.

شرایط خرید آنلاین دستگاه حضور و غیاب رمزدار

برای خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب رمزی یا کدی، باید مدتی را به جستجو به دنبال بهترین مدل آن اختصاص دهید.

این دستگاه نسبت به سایر سیستم‌های حضور و غیاب، فراوانی بیشتری دارد و در برندهای مختلف، مدل‌های متنوعی برای آن یافت می‌شود. پس از تصمیم‌گیری در مورد مدل مناسب، باید در سایت ثبت‌نام کنید تا بتوانید هزینه‌ی نهایی دستگاه را پرداخت نمایید. سپس، با توجه به زمان ارسال بسته‌ توسط سایت، باید منتظر کد رهگیری خود بمانید تا بتوانید وضعیت ارسال بسته‌ی خود را چک کنید.

خرید دستگاه ساعت زنی رمزی مطمئن و ایمن

به عنوان کارفرما یا رئیس شرکتی که نیاز به کنترل تردد کارمندان در آن دیده می‌شود، شما ابتدا باید بودجه و نیازهای خود را بشناسید و با بررسی این موارد، بهترین انتخاب را داشته باشید.

دستگاه حضور و غیاب رمزی سیستم مناسبی برای کنترل رفت و آمد کارکنان است اما در نظر داشته باشید که در صورتی این دستگاه به درد شما می‌خورد که صاحب فروشگاه، کارگاه یا شرکتی کوچک با تعداد کم پرسنل باشید.

توجه به نوع نرم افزار حضور و غیاب در زمان خرید دستگاه ساعت زنی مدل رمزی از جمله مواردی است که باید به آن توجه کافی داشت.