نمایش 1–15 از 28 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب رمزی یا دستگاه ورود و خروج با کلمه عبور نوعی دستگاه ثبت تردد است که در آن پرسنل برای ثبت ورود و خروج خود باید اقدام به درج کلمه عبور اختصاصی خود کنند. عملکرد این دستگاه به این صورت است که کد منحصربفردی به هر فرد اختصاص داده می‌شود و به این صورت ورود و خروج کارکنان را مدیریت می‌کنند. این کدها قبلا برای دستگاه حضورغیاب رمزدار تعریف شده و تاییید هویت با بررسی لیست کدها و تطابق آن با کد ویژه هر فرد انجام می‌شود. سیستم ساعت زنی با کد یکی از عالی‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب است که می‌تواند ساختار اتوماسیون اداری یک سازمان را مدیریت کند و وضعیت مناسبی برای مدیریت منابع انسانی به اجرا بگذارد.

برندهای تولید کننده دستگاه حضور و غیاب مختلفی در حال حاضر اقدام به ساخت و طراحی دستگاه حضور و غیاب کدی کرده‌اند که از جمله این شرکت‌ها می‌توان به شرکت افق فراویژن و شرکت زمان پرداز اشاره کرد. اگر به دنبال بهترین سیستم رمزدار ساعت زنی در بازار هستید، خرید تایگر پیشنهاد می‌شود. قیمت این دستگاه نسبت به بقیه‌ی سیستم‌های کنترل تردد پایین‌تر است و از این نظر مورد مناسبی برای خرید اینترنتی محسوب می‌شود. البته این سیستم صرفا برای شرکت‌های کوچک یا فروشگاه‌هایی با تعداد پرسنل کم، مناسب است. فروشگاه آلتون نتورک ارائه دهنده انواع خدمات دستگاه حضور و غیاب در خدمت شماست.

قیمت دستگاه حضورغیاب رمزدار

این سیستم را شاید بتوان از مناسب‌ترین‌ها از نظر اقتصادی دانست زیرا در جدول قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب، یکی از پایین‌ترین رتبه‌ها را دارد. همچنین در نظر داشته باشید که برای نصب و آموزش نحوه‌ی عملکرد این سیستم نیز نیاز به پرداخت هزینه‌های گزاف نیست زیرا دستگاهی ساده است و از پیچیدگی‌های زیادی برخوردار نیست. هزینه دستگاه حضور و غیاب رمزی از 5.000.000 تومان تا 15.000.000 است.

آیا می‌خواهید با پرداخت هزینه کمتر یک دستگاه ثبت تردد کارکنان از طریق پسورد داشته باشید؟ از نرم افزارهای حضور و غیاب بدون دستگاه استفاده کنید! با دانلود نرم افزار فینتو می‌توانید از طریق تلفن همراه خود، ورود و خروج را کنترل کنید بی‌آنکه بخواهید هزینه زیادی بابت خرید یک سیستم ورود و خروج با کد بپردازید.

خرید دستگاه ساعت زنی رمزی مطمئن و ایمن

دستگاه حضور و غیاب رمزی سیستم مناسبی برای کنترل رفت و آمد کارکنان است اما در نظر داشته باشید که در صورتی این دستگاه به درد شما می‌خورد که صاحب فروشگاه، کارگاه یا شرکتی کوچک با تعداد کم پرسنل باشید. دستگاه‌های کنترل تردد اثر انگشتی و دستگاه‌های کنترل تردد تشخیص چهره را به همین روش خریداری کنید.

توجه به نوع اپلیکیشن حضور و غیاب در زمان خرید دستگاه ساعت زنی مدل رمزی از جمله مواردی است که باید به آن توجه کافی داشت.