برند دستگاه حضور و غیاب

کدام برند دستگاه حضور و غیاب مناسب است؟ بهترین برند دستگاه حضور و غیاب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ برند ایرانی تولید کننده دستگاه حضور و غیاب کدام برند است؟ برند دستگاه حضور و غیاب یکی از مواردی است که می‌تواند تاثیر بسیار زیادی روی کارکرد و همچینن ویژگی‌های یک دستگاه داشته باشید، توجه به انواع دستگاه حضور و غیاب در زمان انتخاب دستگاه حضور و غیاب می‌تواند خرید بهتری را برایتان به ارمغان آورد.

برندهای مختلفی در حال حاضر اقدام به تولید، واردات و همچنین مونتاژ دستگاه‌های حضور و غیاب می‌کنند که از جمله این برندها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 1. جهان گستر پارس 
 2. تراست وان 
 3. تایمی 
 4. تایمزی 
 5. تایگر
 6. پیشگامان 
 7. پردازش تردد 
 8. پالیز افزار 
 9. بعد پنجم
 10. بایوفا
 11. انویز
 12. ویردی 
 13. مهر کیا
 14. ماداکتو
 15. گرندینگ
 16. کارابان
 17. کارا 2000
 18. فینتو
 19. علم و صنعت
 20. طلوع پردیس
 21. طرح و پردازش غدیر
 22. داده پرداز سیراف
 23. سوپریما
 24. زمان پرداز
 25. زد کی
 26. دینگ
 27. دنیای پردازش
 28. افق فراویژن

انواع برندهای دستگاه حضور و غیاب ایرانی

برندهای حضور و غیاب ایرانی خود به دو دسته برندهای وارد کننده و برندهای مونتاژ کننده و همچنین برندهای تولید کننده دستگاه حضور و غیاب تقسیم بندی می‌شوند.

شرکت افق فراویژن یکی از شرکت‌های اصلی تولید کننده انواع دستگاه حضور و غیاب در ایران است. در مقابل برندهای نوپا مانند زمان پرداز این برند از سابقه طولانی‌تری برخوردار است.

از جمله برندهای حضور و غیاب ایرانی دستگاه حضور و غیاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع برندهای خارجی دستگاه حضور و غیاب

برندهای گوناگون خارجی دستگاه حضور و غیاب وجود دارد که از جمله این برندها می‌توان به برند سوپریما، برند ویردی و… اشاره کرد.

توجه داشته باشید که بخش زیادی از دستگاه‌های حضور و غیاب موجود در ایران، از همین برندهای خارجی است و بخشی از شرکت‌های ایرانی خود تولید کننده دستگاه حضور و غیاب هستند.

مشخصات یک برند عالی دستگاه حضور و غیاب

ویژگی‌ها و پارامترهای گوناگونی وجود دارد که به وسیله آن می‌توان خوب یا بد بودن یک برند تولید کننده دستگاه حضور و غیاب را مورد ارزیابی قرار داد. مواردی که در ادامه بیان می‌کنیم از جمله اصلی‌ترین ویژگی‌های یک برند سیستم حضور و غیاب است.

بهترین برند دستگاه حضور و غیاب

شاید انتخاب یک دستگاه حضور و غیاب کار سختی باشد، اما واقعا کدام برند دستگاه حضور و غیاب را می‌توان به عنوان بهترین برند دستگاه حضور و غیاب شناخت.

برندهای ایرانی و خارجی متعددی در حال حاضر در ایران مشغول به فعالیت هستند که از جمله این شرکت‌ها می‌توان به برند میانپرداز، برند افق فراویژن، برند زمان پرداز و غیره اشاره کرد.

در این میان شرکت میانپرداز با استفاده از ساختار مناسب و حرفه‌ای و همچنین استفاده از نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ای توانسته است تاکنون دستگاه خود را به کسب و کارهای مختلفی ارائه دهد.

روش تشخیص بهترین برند سیستم حضور و غیاب

برای شناسایی برترین برند تولید کننده دستگاه حضور و غیاب، چند مورد است که با توجه به آن خواهید توانست برند را شناسایی کنید. از جمله این موارد می‌توان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

سابقه تولید برند حضور و غیاب

این که شرکت تولید کننده دستگاه ساعت زنی چه میزان مشغول به فعالیت بوده است، این که این برند سابقه چند ساله در تولید و فروش دستگاه دارد، موارد مهمی است که می‌تواند باعث شود یک برند با عنوان برترین برند تولید کننده دستگاه حضور و غیاب شناسایی شود.

پشتیبانی و خدمات

مورد بعدی خدمات پشتیبانی و پس از فروش دستگاه حضور و غیاب است. هر چه یک برند خدمات پشتیبانی و پس از فروش بهتری داشته باشد آن برند به عنوان یک برند شناخته شده و حرفه‌ای خواهد بود.

نوع و کیفیت دستگاه

نوع دستگاه حضور و غیاب، کیفیت ارائه شده، نوع قطعات دستگاه حضور و غیاب همه و همه مواردی است که باعث می‌شود یک دستگاه حضور و غیاب به عنوان برترین برند تولید کننده شناسایی شود.

4.5/5 - (14 امتیاز)