نمایش 1–15 از 30 نتیجه

نرم افزار حضور و غیاب اندروید

نرم افزار حضور و غیاب اندروید یکی از انواع نرم افزار حضور و غیاب است که بر روی سیستم عامل اندروید اجرا می‌شود. برتری نرم افزارهای اندروید حضور و غیاب این است که به راحتی و همه جا در دسترس هستند. با یک نرم افزار مدیریت پرسنل اندروید به راحتی می‌توانید حتی با گوشی موبایلی که در دست دارید، رفت و آمد کارکنان مجموعه و شرکت خود را مدیریت کنید. اپلیکیشن حضور و غیاب اندرویدی علاوه بر اینکه قابلیت ثبت تردد پرسنل را دارد، این امکان را نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد که درخواست مرخصی خود را از طریق نرم افزار اعلام کنند. از دیگر قابلیت‌های اپلیکیشن ساعت زنی برای اندروید به استفاده از آن در زمان دورکاری می‌توان اشاره کرد. از این نرم افزار می‌توان هم با دستگاه حضور و غیاب استفاده کرد و هم بدون دستگاه. 

خرید نرم افزار حضور و غیاب اندروید

با خرید سامانه مدیریت ورود و خروج اندروید در هر زمان و مکانی که باشید، به اطلاعات ثبت شده در نرم افزار دسترسی خواهید داشت. برای خرید این اپلیکیشن اندروید ثبت تردد کافیست انواع مدل‌های آن را در همین صفحه مشاهده کرده و محصول مورد نظر خود را سفارش دهید. توصیه می‌شود نرم افزار ورود و خروج را متناسب با برند دستگاه حضور و غیاب خریداری کنید. اگر پیش از خرید و برای انتخاب بهترین اپلیکیشن ساعت زنی اندروید نیاز به راهنمایی بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود در سایت با کارشناسان ما در فروشگاه اینترنتی آلتون نتورک تماس بگیرید. 

قیمت نرم افزار حضور و غیاب اندروید

قیمت اپلیکیشن ساعت زنی برای اندروید طبق عوامل متعددی تعیین می‌شود. دو مورد از اصلی‌ترین فاکتورهای تعیین کننده قیمت، نوع نرم افزار و قابلیت‌های آن است. طبیعی است که هرچه یک نرم افزار ساعت زنی اندروید از امکانات بیشتری برخوردار باشد، قیمت بالاتری نیز دارد. برای مقایسه قیمت نرم افزارهای مختلف اندرویدی به بخش ابتدایی همین صفحه مراجعه کنید. همان‌طور که مشاهده خواهید کرد رنج قیمتی سامانه مدیریت ورود و خروج اندروید از 1.500.000 تومان تا 4.500.000 تومان متغیر است. برای اینکه متوجه علت این اختلاف قیمتی شوید، توصیه می‌کنیم اطلاعات درج شده برای هر نرم افزار حضور و غیاب اندرویدی را به دقت مطالعه کنید تا بدانید کدام نرم افزار از قابلیت‌های مورد نیاز شما برخوردار است. 

سفارش اینترنتی نرم افزار ورود و خروج اندروید

امکان خرید اینترنتی نرم افزار اندروید حضور و غیاب و پرداخت درب منزل از ویژگی‌های این فروشگاه اینترنتی است. ما در آلتون نتورک انواع نرم افزارهای ورود و خروج اندرویدی را به همراه اطلاعات کامل و دقیق آن‌ها درج کرده‌ایم تا شما بتوانید آن‌ها را با نرم افزارهای موجود در دیگر فروشگاه‌ها مقایسه کرده و سپس خرید خود را انجام دهید. کارشناسان ما در فروشگاه آلتون نتورک همواره آماده پاسخگویی و پیگیری سفارشات شما هستند. 

بهترین نرم افزار حضور و غیاب اندروید

بهترین نرم افزار حضور و غیاب Android چه ویژگی‌هایی دارد؟ از آنجایی که تنوع انواع برنامه حضور غیاب اندروید بالاست، باید بدانید بهترین نرم افزار حضور و غیاب اندروید دارای چه ویژگی‌هایی است. به هنگام خرید سامانه ثبت تردد به موارد زیر توجه داشته باشید:

  • نرم افزار اندرویدی حضورغیاب باید رابط کاربری ساده‌ای داشته باشد.
  • سرعت عمل بالا در ثبت ورود و خروج از ملاک‌های بسیار مهم است.
  • نرم افزار اندرویدی حضور غیاب باید قدرت تشخیص بالایی داشته باشد.
  • این نرم افزار باید قابلیت اجرا شدن بر روی انواع گوشی‌های اندرویدی را داشته باشد.
  • قابلیت سینک شدن با انواع سیستم حضورغیاب مانند دستگاه حضور و غیاب بیومتریک را داشته باشد.