نمایش دادن همه 8 نتیجه

شرکت مهر کیا

شرکت مهر کیا نماینده دستگاه حضور و غیاب ویردی در ایران است. یکی دیگر از نمایندگان شرکت معتبر کره‌ای Virdi، شرکت مهرکیاست. این شرکت که از سال 1392 فعالیت خود را در زمینه تولید نرم افزار و فروش انواع دستگاه‌های حضور و غیاب و کنترل تردد آغاز کرده است، با ارائه خدمات گارانتی 10 ساله و نرم افزار حضور و غیاب رایگان با سریال معتبر، رضایتمندی مشتریان زیادی را به خود جلب کرده است. این شرکت همچنین اولین شرکت ارائه کننده نرم افزار حضور و غیاب قابل نصب بر روی سیستم‌عامل‌های اندروید و IOS در ایران است.

دستگاه حضور و غیاب مهرکیا

دستگاه حضور و غیاب مهرکیا

دستگاه های حضور و غیاب جز اساسی سازمان ها و ادارات محسوب می شود. در دنیای دیجیتال امروز کمترسازمانی را می توان یافت که سیستم حضور و غیاب آن دیجیتالی نباشد. دستگاه حضور و غیاب مهرکیا با داشتن قابلیت های متنوع و مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا توانسته است با تولید محصولات متنوع و حرفه ای از جمله انواع دستگاهای حضور غیاب ابری، دورکاری، تشخیص صدا و اثر انگشت سهم بزرگی در بازار داشته باشد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران تیم آلتون نتورک در ارتباط باشید.

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب مهرکیا

دستگاه حضور و غیاب مهرکیا نمایندگی های مختلفی را در سطح کشور دارد. نمایندگی دستگاه حضور و غیاب مهرکیا خدماتی از جمله گارانتی دستگاه حضور و غیاب، فروش دستگاه حضورو غیاب، خدمات پس از فروش، تعمیر دستگاه حضور و غیاب و... را انجام می دهد. نمایندگی معتبر و اصلی دستگاه حضور و غیاب مهرکیا فروشگاه اینترنتی و آنلاین آلتون نتورک است که در زمینه تولید دستگاه حضور وغیاب به صورت تخصصی کار می کند.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب مهرکیا

شما می توانید با مطالعه لیست قیمت انواع دستگاه حضور و غیاب مهرکیا ضمن مقایسه قیمت ها و بررسی کارکرد محصولات، براساس بودجه مورد نظر سازمان خود محصول مناسبی را انتخاب نمایید.

مزایا دستگاه حضور و غیاب مهرکیا

مزایا دستگاه حضورو غیاب مهرکیا یکی از فاکتور هایی است که بسیاری از مخاطبین را به سمت خود کشانده است. تکنولوژی پیشرفته، قیمت مناسب، خدمات پس از فروش و کاربری آسان از جمله مواردی است که توجه مشتریان را به خود جلب کرده و توانسته فروش خوبی داشته باشد. دستگاه حضورو غیاب مهرکیا از جمله برند های مطرح و پرفروش دستگاه حضور و غیاب در ایران است.

معایب دستگاه حضور و غیاب مهرکیا

دستگاه حضورو غیاب مهرکیا به عنوان یک برند شناخته شده است و انواع مختلفی دارد که هرکدام مزایا و معایب خود را دارد. به عنوان مثال در استفاده از دستگاه حضور و غیاب کارتی، مفقود شدن کارت و یا استفاده از کارت‌های دیگران یکی از معایب اصلی آن است و یا استفاده از دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی و ذخیره اثرانگشت تمام پرسنل در آن ممکن است فضای زیادی را به خود مشغول کند.

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت مهرکیا

دانلود کاتالوگ سیستم حضور و غیاب مهرکیا

تقویم دستگاه ساعت زنی مهرکیا

تقویم دستگاه حضور و غیاب از ملزومات یک دستگاه حضور و غیاب است. دستگاه حضور و غیاب مهرکیا به صورت اتوماتیک پس از راه اندازی دستگاه حضور و غیاب شروع به کار می کند. دستگاه ساعت زنی مهرکیا با استفاده از اینترنت به ساعت جهانی تهران متصل شده و تقویم را به صورت کامل در اختیار دارد. کاربرد تقویم دستگاه ساعت زنی مهرکیا این است که تاریخ و ساعت های ورود و خروج را با تقویم جهانی ست کند تا در صورت وجود تعطیلی رسمی و ... از مرخصی های پرسنل کم نشود.

تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب مجموعه مهرکیا

قیمت دستگاه حضور و غیاب مهرکیا

خرید سیستم حضور و غیاب مهرکیا

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی مهرکیا

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب چشمی 

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب کارتی