نمایش دادن همه 20 نتیجه

شرکت بعد پنجم

دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم را می‌توان یکی از دستگاه‌های عالی در نظر گرفت. شرکت بعد پنجم یکی از شرکت‌های ارائه دهنده انواع دستگاه حضور و غیاب در ایران است. شرکت سامانه‌های بعد پنجم از شرکت‌های فعال در حوزه واردات دستگا‌ه‌های حضور و غیاب است که از سال 1381 با هدف طراحی و اجرای سيستم‌های اتوماسيون اداری و صنعتی مبتنی بر فناوری‌های الکترونيکی و کامپیوتری فعالیت خود را آغاز کرده است. دسته‌بندی محصولات این شرکت، انواع دستگاه‌های تشخیص چهره، اثر انگشت، کنترل تردد و نرم افزارهای حضور و غیاب را پوشش می‌دهند. حرفه‌ای‌ترین دستگاه حضور و غیاب را از مجموعه بعد پنجم بخواهید.

دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم

دستگاه های حضور و غیاب بعدپنجم در بخش های مختلف شهر دارای نمایندگی است. نمایندگی دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم، خدماتی از قبیل ارائه گارانتی مربوطه، خرید و فروش دستگاه حضور و غیاب، خدمات پس از فروش و... را ارائه می دهد. نمایندگی های دستگاه حضور و غیاب اصولا فروش دستگاه حضور غیاب را هم انجام می دهند. البته می توانید به صورت آنلاین از طریق سایت آلتون نتورک خرید خود را انجام دهید. البته قبل از خرید توجه داشته باشید که مدل و مشخصات محصول، در نمایندگی موجود باشد.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم را می‌توانید هم اکنون از سایت آلتون نتورک دانلود کنید. با دردست داشتن لیست قیمت و همچنین داشتن جزئیات خدمات قابل ارائه توسط شرکت بعد پنجم و مقایسه آن با دیگر سازمان ها می‌توانید انتخاب خوبی داشته باشید. لازم به ذکر است که تمامی خدمات و محصولات در فروشگاه آلتون نتورک با خدمات پس از فروش و گارانتی معتبر ارائه می‌شود.

مزایا دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم

دستگاه حضور و غیاب به سازماندهی پرسنل، کمک بسیاری می‌کند. مزایا دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم برای همه مشهود است. سیستم ساعت زنی حضور و غیاب بعد پنجم انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب را دارد. انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب شامل دستگاه حضور و غیاب بیومتریک ( که هرکدام شامل دستگاه های مختلفی از جمله دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره و... ) است. دستگاه حضور و غیاب کارتی، دستگاه حضوروغیاب رمزی، دستگاه حضور و غیاب پانچی و ... از دیگر دستگاه های ساعت زنی پالیزافزار است که هر کدام کیفیت و سرعت بالایی در ثبت ورود و خروج دارند. از دیگر مزایا دستگاه حضور و غیاب پالیزافزار می توان به گارانتی و خدمات پس از فروش آن اشاره کرد.

معایب دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم

از بزرگترین معایت دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم که ممکن است خرید را برای مشتریان سخت کند قیمت بعضی از دستگاه های حضورو غیاب است. از آنجایی که دستگاه های حضورو غیاب بعد پنجم از تکنولوژی پیشرفته ای برخوردار است به همان نسبت قیمت بالایی دارد که انتخاب را برای مشتریان سخت می‌کند و مشتریان بین دو راهی استفاده از بهترین تکنولوژی یا قیمت مناسب می‌مانند. با مشاوره تیم آلتون نتورک بهترین دستگاه را برای سازمان خود انتخاب کنید.

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت بعد پنجم

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت بعد پنجم یکی از مهمترین المان هایی است که موقع خرید باید به آن توجه نمود. دستگاه حضور و غیاب شرکت بعد پنجم یکی از شرکت های موفق در حوزه حضورو غیاب است. گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت بعد پنجم به شما این امکان را می‌دهد که در صورت خرابی دستگاه و مراجعه به شرکت از خدمات رایگان استفاده کنید.

دانلود کاتالوگ سیستم حضور و غیاب بعد پنجم

کاتالوگ سیتسم حضورو غیاب بعد پنجم با در اختیار گذاشتن اطلاعات کامل دستگاه حضورو غیاب به شما این امکان را می‌دهد که راحت‌تر اطلاعات مورد نیاز برای خرید دستگاه حضور و غیاب را بدست آورید. شما می‌توانید کاتالوگ دستگاه حضورو و غیاب هم اکنون از سایت آلتون نتورک دانلود کنید.

تقویم دستگاه ساعت زنی بعد پنجم

تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب مجموعه بعد پنجم

قیمت دستگاه حضور و غیاب بعد پنجم

خرید سیستم حضور و غیاب بعد پنجم

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی بعد پنجم

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب چشمی 

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب کارتی