نمایش 1–15 از 54 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی (Fingerprint attendance device) یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب بیومتریک است. سیستم‌های حضور و غیاب اثر انگشتی با اثر انگشت کار می‌کنند. دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک یکی از کارآمدترین مدل‌های دستگاه حضور و غیاب هستند. امروزه با وجود تکنولوژی‌های نوین کمتر شرکتی را می‌توان یافت که از سیستم ساعت زنی بر اساس اثر انگشت استفاده نکند.

برای خرید سیستم ثبت تردد اثر انگشتی باید در مورد فرآیند کاری دستگاه، بزرگ‌ترین برندهای تولید کننده این نوع دستگاه، مزایا و معایب سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی، انواع این دستگاه و ویژگی‌های آن اطلاعات ضروری را کسب کنید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

قیمت‌های سیستم حضور و غیاب مدل لمسی ارائه شده برای دستگاه حضور و غیاب انگشتی وابسته به عوامل متفاوتی است. یکی از این موضوعات ایرانی یا خارجی بودن محصول است. بازه‌ قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی حدود 2.350.000 تا 7.600.000 است. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تراست وان و شرکت زمان پرداز و شرکت افق فراویژن مثال‌هایی از برندهای معتبر این نوع سیستم‌ها هستند. اگر نمی‌خواهید این هزینه را بابت خرید دستگاه حضور و غیاب بپردازید، می‌توانید از نرم‌افزارهای بدون دستگاه مانند نرم افزار فینتو که برای سیستم عامل آی او اس است بر روی تلفن همراه خود استفاده کنید.

خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی

خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی یکی از خدمات فروشگاه آلتون نتورک است که متقاضیان زیادی دارد. در خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب باید به یک سری نکات از جمله برند دستگاه، میزان ظرفیت حافظه، سرعت پردازش داده‌ها و سایر ویژگی های دستگاه حضور و غیاب توجه کنید.

قبل از سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زن اثر انگشتی می‌توانید محصول مورد نظر را مورد بررسی قراردهید. دستگاه ساعت زن انگشتی یکی از مهم‌ترین مواردی است که برای محاسبه حقوق دستمزد پرسنل مورد استفاده قرار می‌گیرد به همین دلیل دقت در جمع اوری و ذخیره داده ها بسیار مهم است. تیم فروش آلتون نتورک به شما کمک می‌کند تا سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زن اثر انگشتی را به راحتی انجام دهید.

بهترین برند دستگاه ورود و خروج اثر انگشتی

برای انتخاب بهترین مارک دستگاه ورود و خروج اثرانگشتی بهتر است درمورد هدف و شرایطی که در سازمان دارید تحقیقات لازمه را انجام دهید. اینکه چه تعداد پرسنل دارید، آیا برای پرسنل شما ساعات مختلفی تعریف می‌شود یا همه از یک قانون پیگیری می‌کنند آیا تقویم دستگاه ورود خروج مهم است، آیا نوع نرم افزار حضور و غیاب مهم است. همه اینها در انتخاب بهترین برند دستگاه ورود و خروج اثر انگشتی مهم است. شرکت‌های زیادی در زمینه تولید دستگاه حضور و غیاب فعالیت می‌کنند. دستگاه حضور و غیاب تایگر یکی از برندهای موفق موجود در بازار است.