نمایش 1–10 از 59 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب بیومتریک است.  دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک یکی از کارآمدترین مدل‌های دستگاه حضور و غیاب است. امروزه با وجود تکنولوژی‌های نوین کمتر شرکتی را می‌توان یافت که از دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت استفاده نکند. همه ما از تجربیات ناگواری همچون اشتباهات فراوان و تقلبات انجام شده با ثبت به صورت دستی باخبر هستیم که همین موضوع مسبب استفاده از دستگاه حضور و غیاب در سازمان‌ها شد.

برای خرید این دستگاه باید در مورد فرآیند کاری دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، یکی از بزرگ‌ترین برندهای تولید کننده این دستگاه، مزایا و معایب سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی، انواع این دستگاه و ویژگی‌های آن اطلاعات ضروری را کسب کنید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشت

قیمت‌های ارائه شده برای دستگاه حضور و غیاب انگشتی وابسته به عوامل متفاوتی است. یکی از این موضوعات که باعث سردرگمی مشتریان نیز محسوب می‌شود ایرانی یا خارجی بودن محصول است. بسیاری از افراد نیز به دنبال برندی خاص با قابلیت تشخیص چهره یا کارت علاوه بر اثر انگشت هستند که این موارد نیز بر روی قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تاثیرگذار خواهد بود.

از سوی دیگر وجود سیستم حضور و غیاب با اثر انگشت چینی با تفاوت اندکی قیمت سبب جلب توجه میان مشتریان شده که با تحویل دستگاه‌های بی‌کیفیت در نهایت خریدارم را فریب داده و آنها را از خرید پشیمان می‌کنند؛ بنابراین بهتر است پیش از خرید این دستگاه اطلاعاتی در خصوص آن دستگاه، برند مد نظر و… بدست آورید تا با  خیال راحت‌ترسامانه حضور و غیاب اثر انگشتی را خریداری کنید.

بازه‌ی قیمت دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی حدود 2350000 تا 7600000 است. دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی تراست وان و زمان پرداز مثال‌هایی از برندهای معتبر این نوع سیستم‌ها هستند.

دستگاه حضور و غیاب با اثر انگشت

حضور و غیاب در سازمان‌ها امری بسیار مهم بوده که به روند کاری کارکنان نظم می‌بخشد. با گسترش تکنولوژی دستگاهی وارد عرصه ثبت حضور و غیاب شدند تا میزان اشتباهات و تقلبات موجود در سازمان‌ها را به کمترین حد ممکن برسانند. یکی از این دستگاه‌ها سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی است که نسبت به سایر دستگاه ‌های موجود در بازار دارای کیفیت بهتر با قابلیت‌های بیشتر اما امکان تقلب کمتر است. این دستگاه با داشتن فرآیند منحصر به فرد خود توانسته زمان دقیق ورود و خروج افراد را ثبت کرده و این موضوع کمک بسیار بزرگی به کارفرمایان جهت کنترل ورود و خروج کارکنان کرده و با صرفه جویی در زمان و هزینه فرایندهای محاسبه دقیق حقوق و کسر از آن را بهبود میبخشد.