در حال نمایش 3 نتیجه

خرید تجهیزات اکتیو شبکه

خدمات فروش تجهیزات اکتیو شبکه نیاز دارید؟ مناسب‌ترین وسایل اکتیو شبکه را از فروشگاه اینترنتی آلتون نتورک بخواهید.

شرکت‌های بزرگ و کوچک نیز برای صرفه‌جویی در زمان و کاهش هزینه‌های خود از شبکه‌های کامپیوتری استفاده می‌کنند. برای راه‌اندازی شبکه‌های کامپیوتری پرکاربرد و مناسب باید از تجهیزات حرفه‌ای و باکیفیت نیز استفاده کنید. تجهیزات شبکه را می‌توان به دو دسته اکتیو و تجهیزات پسیو شبکه تقسیم کرد که هر یک ویژگی‌های خاص خود را داشته و باید در جای صحیح مورد استفاده قرار گیرند. از جمله تجهیزات اکتیو می‌توان به پرینت سرور، روتر، سوئیچ، و همچنین مودم اشاره داشت.

سفارش اینترنتی تجهیزات اکتیو شبکه

تجهیزات فعال شبکه به علت مشخص بودن نوع، مدل و ویژگی های آن امکان سفارش اینترنتی را دارند. سفارش اینترنتی تجهیزات اکتیو شبکه می تواند شامل بخش های مختلفی باشد که نیاز به تعیین و شفافیت بالا دارد. برای مثال هنگام سفارش اینترنتی روتر، هاب یا سوییچ باید مشخصاتی دقیق از تعداد پورت، نوع برند، مدل محصول و … را به وضوح مشخص کنید تا کارشناس های مجموعه فروشگاهی آلتون نتورک بتوانند بخش در هنگام تولید و بسته بندی کمترین خطا را داشته باشند. می‌توانید با خرید مودم تحویل درب منزل را تجربه کنید.

قیمت تجهیزات اکتیو شبکه

قیمت تجهیزات اکتیو شبکه به موارد مختلفی مثل شرکت سازنده، سرعت آن، میزان پوشش دهی قطعه، قدرت آنتن دهی، تعداد پورت‌ها و قابلیت‌هایی که دارند بستگی دارد. برای داشتن یک شبکه قوی و سریع به تجهیزات مخصوص شبکه نیاز است، که برای خرید آن‌ها حتما باید به فروشگاه‌های مجاز و دارای مجوز رسمی مراجعه کرد‌. برخی از افراد تصور می‌کنند بالا بودن قیمت تجهیزات اکتیو شبکه یا پسیو نشان دهنده کیفیت تجهیزات است. اگر نیاز به یک سیستم کنترل تردد کارمندان دارید و می‌خواهید در شبکه خود مورد استفاده قرار دهید کافی است به صفحه مربوطه مراجعه کنید.