نمایش دادن همه 19 نتیجه

شرکت ویردی

شرکت ویردی یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید دستگاه حضور و غیاب است. این شرکت را می‌توان یکی از شرکت‌های حرفه‌ای تولید کننده انواع دستگاه حضور و غیاب در نظر گرفت.

شرکت ویردی یکی دیگر از شرکت‌های معتبر و از برندهای خوش نام تولید کننده حضور و غیاب و کنترل تردد در جهان است که از سال 2000 آغاز کرد و خیلی زود تبدیل به بهترین برند سیستم‌های حضور و غیاب در جهان شد. محصولات این شرکت کره‌ای از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و در بیش از 120 کشور عرضه شده و مورد استفاده قرار می‌گیرند. تکنولوژی به‌کار گرفته شده در سنسورهای اثرانگشتی این شرکت بافت زنده اثر انگشت را از نمونه‌های تقلبی تشخیص می‌دهد. دوربین‌های متحرک در دستگاه‌های بیومتریک تشخیص چهره یکی دیگر از ابتکارات محبوب این شرکت است.

دستگاه حضور و غیاب ویردی

شرکت ویردی یک از معتبرترین و بنام‌ترین شرکت‌های تولید دستگاه حضور و غیاب در کره جنوبی است. این شرکت به بیش از 120 کشور دنیا محصولات خود را صادر می‌کند. کیفیت در خدمات این دستگاه آن را در بین مشتریان خود محبوب کرده است. بکار گیری از متخصصین مجرب در این حوزه سبب تولید و فروش بالای این دستگاه‌ها شده است.

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب ویردی

نمایندگی های مجاز دستگاه حضور و غیاب ویردی در اکثر استانها آماده خدمت رسانی به شرکتهاست.همچنین نمایندگی ها علاوه بر فروش محصولات شرکت ویردی خدمات پس از فروش از جمله نصب و راه اندازی و پشتیبانی از محصول را ارائه می کنند. شما می توانید جهت اطلاع دقیق از نمایندگی های دستگاه حضور و غیاب ویردی با مدیر فروش شرکت آلتون نتورک تماس بگیرید.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب ویردی

لیست قیمت اطلاعات مفیدی در ارتباط با قیمت ها و نوع دستگاه های حضور غیاب شرکت ویردی در اختیار شما قرار میدهد. همچنین شما می توانید با مقایسه قیمت ها و کارکرد آنها محصول مورد نظرتان را بر اساس قیمت و بودجه سازمان انتخاب نمایید.

مزایا دستگاه حضور و غیاب ویردی

از مزایا دستگاه حضور و غیاب ویردی، امکان صرفه‌جویی در هزینه‌های سازمانی است که با خود به ارمغان می‌آورد. همچنین با وجود این دستگاه در سازمان‌ها یا شرکت‌ها، راندمان کارکنان دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد. امکان گزارش‌گیری از فرایند حضور و غیاب پرسنل از دلایل محبوبیت این دستگاه بین سازمان‌ها است.

معایب دستگاه حضور و غیاب ویردی

هر دستگاهی به‌مراتب دارای مزایا و معایبی است. از معایب دستگاه حضور و غیاب ویردی به ازبین‌رفتن دیتای موجود در آن به هنگام ازکارافتادن دستگاه می‌توان اشاره کرد. همچنین ممکن است ارتباط دستگاه با نرم‌افزار قطع شود. زمانی این مشکل رخ می‌دهد که دستگاه کارکرد مناسبی از خود نشان نمی‌دهد.

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت ویردی

دانلود کاتالوگ سیستم حضور و غیاب ویردی

آلتون نتورک در کاتالوگ دستگاه حضور و غیاب ویردی تمام اطلاعات سیستم حضور و غیاب برند را در اختیار شما خواهد گذاشت. در کاتالوگ دستگاه حضور و غیاب می توانید برند و مدل های مختلفی از برند را مشاهده و انتخاب کنید. جهت دانلود کاتالوگ دستگاه ساعت زنی برند ویردی کلیک کنید.

تقویم دستگاه ساعت زنی ویردی

تقویم دستگاه ساعت زنی ویردی، دقت و کاربری ساده آن از جمله مواردی است که یک دستگاه خوب باید داشته باشد و سیستم حضورو غیاب وردی از جمله دستگاه های خوب و با کیفیت کره ای است که توانسته با برخورداری از تکنولوژی پیشرفته بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهد. همچنین تقویم ساعت زنی ویردی کاربری ساده ای داشته و شما می‌توانید تاریخ های تعطیلی و ساعات ورود خروج متفاوتی را در آن تعریف کنید.

تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب مجموعه ویردی

قیمت دستگاه حضور و غیاب ویردی

قیمت دستگاه حضور و غیاب ویردی نسبت به مدل و مشخصات سیستم ساعت زنی متفاوت است. رنج حدودی قیمت دستگاه حضور و غیاب ویردی از 3 میلیون تومان شروع شده و تا 12 میلیون تومان ادامه دارد. جهت اطلاع از قیمت دقیق دستگاه حضور و غیاب ویردی می توانید با کارشناس های مجموعه آلتون نتورک در تماس باشید.

خرید سیستم حضور و غیاب ویردی

دستگاه های حضورو غیاب ویردی جزو یکی از بهترین شرکت های کره ای است که در 10 کشور از جمله کشور ایران قابل ارائه است. با توجه به کیفیت می و تکنولوژی پیشرفته در دستگاه های کنترل تردد این کمپانی، خرید سیستم حضورو غیاب ویردی از قیمت نسبتا بالایی برخوردار است. دستگاه های حضورو غیاب اثر انگشت ویردی قابلیت تشخیص اثر انگشت زنده و تقلبی را دارد به همین دلیل از امنیت بالایی برخوردار است و خرید سیستم حضورو غیاب ویردی برای سازمان هایی که امنیت حضور و غیاب از اهمیت بالایی برخوردار است پیشنهاد می‌شود.

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی ویردی

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب چشمی 

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب کارتی