در حال نمایش یک نتیجه

خرید اس ام اس کنترلر

اس ام اس کنترلرها که به دستگاه‌های کنترل پیامکی یا جی اس ام کنترلرها نیز معروف هستند این امکان را برای مصرف‌کنندگان فراهم می‌آورند که با استفاده از گوشی موبایل خود و ارسال یک فرمان در قالب اس ام اس قادر باشند انواع تجهیزات برقی را روشن یا خاموش کنند.

عملکرد این دستگاه‌ها بدین صورت است که سیم کارتی درون دستگاه قرار می‌گیرد و دستگاه بدین وسیله قادر خواهد بود به شبکه سراسری تلفن‌های همراه متصل شود.

سپس می‌توان به دستگاه اس ام اس مربوطه را برای انجام فرامین گوناگون ارسال کرد. زمانی که دستگاه پیامک مورد نظر را دریافت می‌کند بر اساس کد داخل پیامک عملکردی خاص را انجام می‌دهد؛ به طور مثال ممکن است یک لامپ یا کنتاکتور را روشن یا خاموش کند.

زمانی که عملیات مربوطه به اتمام می‌رسد، دستگاه پیامی را برای حصول اطمینان از انجام عملیات برای گوشی کاربر ارسال می‌کند. بهترین تجهیزات خانه هوشمند را از فروشگاه آلتون نتورک بخواهید.

بدین ترتیب کاربران با استفاده از این دستگاه و بدون نیاز به اینترنت می‌توانند وسایل برقی را به راحتی کنترل کنند. یکی از مزیت‌های مهم این سیستم‌ها مهم نبودن فاصله برای کنترل لوازم برقی است؛ زیرا ارسال پیامک از هر نقطه کشور امکان‌پذیر بوده و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

بدین ترتیب با استفاده از این تجهیزات کنترل وسایل مورد نظر حتی از صدها کیلومتر فاصله نیز ممکن خواهد بود.

به طور مثال کاربران می‌توانند با اس ام اس کنترلر درب ویلای خود را در نقطه دیگری از کشور باز و بسته کنند و یا سیستم آبیاری گیاهان را فعال و غیرفعال کنند.

خرید بهترین برند اس ام اس کنترلر

انتخاب بهترین برند اس ام اس کنترلر به دلیل تنوع شرکت های تولیدکننده و محصولات موجود در بازار، کار راحتی نیست اما با دانستن ویژگی های یک اس ام اس کنترلر خوب میتوانید انتخاب بهتری داشته باشید.

از جمله ویژگی های مهم اس ام اس کنترلر خوب میتوانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • کیفیت ساخت و متریال استفاده شده
  • گارانتی محصول
  • قیمت محصول
  • شکل ظاهری و اندازه
  • تناسب با نیازهای خریدار

سفارش اینترنتی اس ام اس کنترلر

در کنار خرید حضوری یکی از راه هایی که میتواند گزینه خوبی برای خرید اس ام اس کنترلر باشد، سفارش اینترنتی است. خرید آنلاین مزایای زیادی به نسبت خرید حضوری دارد که از جمله آن‌ها میتوان به صرفه جویی در زمان و هزینه، عدم برخورد با ترافیک، تحویل فوری درب منزل و… اشاره کرد.

شما به راحتی میتوانید سفارش آنلاین اس ام اس کنترلر خود را از طریق سایت آلتون نتورک ثبت کرده و محصول خود را در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

قیمت اس ام اس کنترلر

عوامل گوناگونی در تعیین هزینه نهایی اس ام اس کنترلر ها تاثیر دارند. به طور مثال میتوان موارد زیر را نام برد:

  1. شرکت سازنده محصول
  2. گارانتی و خدمات پس از فروش
  3. کیفیت ساخت و متریال سازنده شاسی

انواع متنوعی از اس ام اس کنترلر در بازار موجود است که رنج قیمت گسترده‌ای را شامل می‌شوند. بهتر است در خرید خود به تناسب نرخ و کیفیت محصول دقت کافی را داشته باشید.

خرید آنلاین اس ام اس کنترلر

خرید آنلاین اس ام اس کنترلر این امکان را به شما می‌دهد با مقایسه برندها، قیمت و میزان کیفیت و خدمات رسانی آن‌ها اقدام به خریدی مطمئن کنید. همچنین از گارانتی و ضمانتنامه آن اطمینان حاصل کنید.

التون نتورگ فروشگاهی است که این امکان را به شما می‌دهد با مقایسه موارد موجود بهترین کیفیت را آنلاین خریداری کنید.

دلایل مختلفی برای خرید یک اس ام اس کنترلر حرفه‌ای وجود دارد که از جمله این مورد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

کنترل کردن سیستم‌های اعلان حریق

کنترل کردن دستگاه‌های حضور و غیاب تشخیص چهره و اثر انگشتی

کنترل کردن تجهیزات کشاورزی و گلخانه‌ای

کنترل کردن آنتن مرکزی ساختمان

کنترل کردن جک‌های پارکینگی

کنترل کردن درب‌های اتوماتیک خانه