نمایش 1–15 از 28 نتیجه

نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز

نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز یکی از رایج‌ترین انواع نرم افزار حضور و غیاب است که روی سیستم عامل ویندوز اجرا می‌شود. در حال حاضر بیش از 90 درصد نرم افزارهای حضور و غیاب از نوع ویندوزی هستند. در واقع می‌توان گفت که یک سامانه حضور و غیاب تحت ویندوز یک نرم افزار ساخته شده برای سیستم عامل ویندوز است که وظیفه شمارش و حضور و غیاب افراد یک مجموعه را بر عهده دارد. نرم افزار تحت ویندوز حضور و غیاب واسطی است بین دستگاه و کاربر نهایی برای مشاهده گزارش‌های مختلف.

هر دستگاه حضور و غیاب که روی ویندوز یا سیستم عامل‌های دیگر نصب می‌شود برای کارکرد مناسب و حرفه‌ای نیاز به یک یک سری کامپوننت‌ها و منابع نرم افزار و سخت افزاری دارد. استفاده از یک نرم افزار حضور و غیاب ویندوزی می‌تواند قابلیت‌های مناسبی را به همراه داشته باشد که از جمله این موارد می‌توان به کارایی بالا و قیمت مناسب آن اشاره کرد. شرکت و فروشگاه آلتون نتورک آماده ارائه بهترین خدمات به شما همراهان گرامی است.

قیمت نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز

هزینه نرم افزار حضور و غیاب ویندوزی به عوامل مختلفی وابسته است، از جمله این موارد می‌توان به کیفیت نرم افزار، شرکت طراحی کننده و… اشاره کرد. برای اطلاع دقیق از مبلغ نرم افزار حضور و غیاب تحت سیستم عامل ویندوز کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید یا از طریق قیمت‌های درج شده در وب سایت اطلاعات کامل را مشاهده کنید.

خرید نرم افزار حضور و غیاب ویندوزی

خرید اپلیکیشن حضور و غیاب ویندوز یکی از مهم‌ترین کارهایی است که باید در زمان خرید یک سیستم حضور و غیاب به آن توجه کافی داشته باشید.

سفارش اینترنتی انواع نرم افزار حضور و غیاب برای ویندوز

برای ثبت سفارش و خرید آنلاین نرم افزار حضور و غیاب تحت ویندوز کافی است همین حالا با مجموعه آلتون نتورک تماس حاصل کنید تا بهترین و مناسب‌ترین نرم افزارهای حضور و غیاب برای برندهای گوناگون را به شما ارائه دهیم. بهترین برند دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار حضور و غیاب را از آلتون نتورک بخواهید.