نمایش دادن همه 20 نتیجه

شرکت ماداکتو

شرکت ماداکتو یک شرکت تولیدکننده دستگاه حضور و غیاب در شهر مشهد است. که توانسته است سهم قابل قبولی از بازار دستگاه حضور و غیاب ایران را به خود اختصاص دهد.

دستگاه حضور و غیاب ماداکتو

دستگاه حضور و غیاب ماداکتو

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب ماداکتو

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب ماداکتو

مزایا دستگاه حضور و غیاب ماداکتو

از مهم ترین مزایا دستگاه حضور و غیاب ماداکتو این است که کنترل پرسنل و سازماندهی آنهارا به خوبی انجام می دهد. دستگاه حضور و غیاب پرسنل ماداکتو با کیفیت بالایی تولید شده است و حین کار مشکلی ایجاد نمی کند. مزیت های دستگاه حضور و غیاب ماداکتو این است که به نسبت قیمتی که خرج می کنید، کیفیت خوب خواهید برد. دستگاه حضور و غیاب ماداکتو مدل های مختلفی دارد که می توانید بنا به نیاز شرکت خود انتخاب کنید.

معایب دستگاه حضور و غیاب ماداکتو

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت ماداکتو

دانلود کاتالوگ سیستم حضور و غیاب ماداکتو

محصولات و خدمات پس از فروش سیستم حضور و غیاب ماداکتو به صورت کامل در کاتالوگ آن بیان شده است. شما می‌توانید کاتالوگ سیستم حضور و غیاب ماداکتو را از سایت فروشگاه آلتون نتورک دانلود کنید و نسبت به تکنولوژی و جزئیات محصولات آن آگاهی پیدا کنید و سپس بعد از مطالعه و بررسی جزئیات آن اقدام به خرید کنید.

تقویم دستگاه ساعت زنی ماداکتو

یکی از مهم‌ترین مواردی که در دستگاه حضور و غیاب مهم است تقویم است. اینکه چه روز هایی از هفته تعطیل است یا در چه تاریخ هایی ساعت کاری فرق می‌کند همگی به این مربوط می‌شود که تقویم دستگاه ساعت زنی ماداکتو چه قابلیت هایی دارد و دسترسی به آن چگونه است و چگونه می‌توان آن‌را ویرایش کرد.

تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب مجموعه ماداکتو

قیمت دستگاه حضور و غیاب ماداکتو

قیمت دستگاه های حضور و غیاب ماداکتو به نسبت مدل آن متغیر است. برخی از مدل های دستگاه حضور و غیاب مانند دستگاه حضور و غیاب بیومتریک یا دستگاه حضور و غیاب ترکیبی قیمت بالایی دارند و امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می دهند. دستگاه های بیومتریک ماداکتو از ویژگی های شخصی هر فرد برای ثبت ورود و خروج استفاده می کند. در نتیجه امکان تقلب یا اشتباه تا حد زیادی کاهش پیدا می کند. قیمت دستگاه های حضور و غیاب رنجی بین 3 تا 12 میلیون تومان است که ممکن است در دستگاه های دیگر متفاوت باشد.

خرید سیستم حضور و غیاب ماداکتو

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی ماداکتو

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب چشمی 

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب کارتی