در حال نمایش یک نتیجه

شاسی سیستم اعلان حریق

شاسی یا شستی سیستم اعلان حریق یکی از تجهیزات اعلام آتش‌سوزی است که برای اعلام دستی حریق هنگامی که هنوز دتکتورهای دستگاه اعلان حریق متوجه حرارت و دود نشده‌اند مورداستفاده قرار می‌گیرد. شاسی اعلان حریق در حالت معمول غیرفعال است و پس از وقوع سانحه به شکل دستی فعال می‌شود. خرید بهترین شاسی دستگاه اعلان حریق را با فروشگاه اینترنتی آلتون تجربه کنید.

شستی یا شاسی اعلان حریق انواع گوناگونی دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید شاسی سیستم اعلان حریق

باتوجه‌به اهمیت بالای شاسی‌ها در عملکرد درست سیستم اعلام آتش‌سوزی، خوب است در هنگام خرید شاسی و خرید آژیر دستگاه اعلام حریق نهایت دقت خود را به کار بگیرید. در ابتدا باید آگاهی درستی از نیازهای خود داشته باشید و سپس بر اساس تقاضا خود به دنبال محصول باشید. در زمان خرید مواردی نظیر اعتبار شرکت تولیدکننده، قیمت محصول، سرعت و میزان حساسیت، اندازه و شکل و… را به‌دقت زیر نظر گرفته و سپس خرید خود را انجام دهید.

قیمت شاسی سیستم اعلان حریق

در تعیین مبلغ نهایی شاسی (شستی) سیستم اعلان حریق موارد گوناگونی تأثیر دارند که از جمله آن‌ها می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 1. شرکت سازنده محصول
 2. گارانتی و خدمات پس از فروش
 3. کیفیت ساخت و متریال سازنده شاسی
 4. میزان حساسیت و زمان عملکرد
 5. پنل دستگاه اعلان حریق
 6. تکرار کننده سیستم اعلام حریق

شاسی‌ها انواع گوناگون با اندازه‌ها و کیفیت‌های مختلفی دارند که بها هرکدام با دیگری متفاوت است. شما باتوجه‌به نیاز و بودجه خود می‌توانید از میان موارد موجود، شاسی متناسب با سیستم اعلان حریق خود را انتخاب کنید.

بهترین شاسی سیستم اعلان حریق 

با توجه‌ به تعدد شرکت‌های تولیدکننده، معرفی بهترین شاسی سیستم اعلام آتش‌سوزی و led دستگاه اعلان حریق کار راحتی نیست. در انتخاب بهترین شاسی (شستی) باید به نکات گوناگونی توجه داشته باشیم که از جمله آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • کیفیت ساخت و متریال استفاده شده
 • گارانتی محصول
 • قیمت محصول
 • شکل ظاهری و اندازه
 • میزان حساسیت و زمان عملکرد از لحظه فشردن
 • تناسب با نیازهای خریدار

خرید آنلاین شاسی سیستم اعلام آتش‌سوزی

یکی از روش‌های خرید شاسی (شستی) سیستم اعلان حریق و خرید سیستم اعلان حریق، سفارش اینترنتی از طریق سایت است کهبه‌راحتیی و بدون نیاز به مراجعه حضوری انجام میشود. شمابه‌راحتیی می‌توانید محصول خود را انتخاب کرده و سفارش خود را ثبت کنید. محصول شما در کمترین زمان ممکن درب منزل به شما تحویل داده خواهد شد.