هیچ محصولی یافت نشد.

متاسفانه امروزه به دلیل سهل‌انگاری و یا ضعف در سیستم‌های الکتریکی خسارات مالی و جانی زیادی ناشی از حریق به انسان‌ها وارد می‌شود. از تاریخچه ثبت شده انسان‌ها دریافتند که واکنش سریع به حریق نقش مهمی در کنترل آن دارد. از این رو سیستم‌هایی تحت عنوان سیستم اعلان حریق طراحی و تولید شدند که قادرند خطراتی که منجر به آتش‌سوزی می‌شوند را به سرعت شناسایی کرده و ساکنین را با استفاده از هشدارهای صوتی یا دیداری مطلع کنند. امروزه از این سیستم‌ها در بسیاری از ساختمان‌های مسکونی و تجاری جهت حفظ جان انسان‌ها استفاده می‌شود. بهترین تجهزات شبکه و سیستم‌های اعلان حریق را از فروشگاه آلتون نتورک بخواهید.

یک سیستم اعلان حریق مجموعه‌ای از تجهیزات اعلام حریق مانند دتکتور دود، شعله، و گاز است که برای هشدار دادن و تشخیص علائم از فلاشرها و آژیرها استفاده می‌کند. با طراحی صحیح و استفاده مناسب از این سیستم می‌توان جلوی بسیاری از خسارت‌های مالی و جانی را گرفت.  متاسفانه در بساری از پروژه‌های ساختمانی و صنعتی اهمیت بالای این سیستم‌ها نادیده گرفته می‌شود که این کار می‌تواند موجب بروز خسارات زیادی شود. در ادامه قصد داریم به بررسی سیستم‌های آشکارساز حریق پرداخته و اجزای به کار رفته در آن‌ها را معرفی کنیم.

قیمت سیستم اعلام حریق

قیمت سیستم اعلام حریق به مواردی همچون تجهیزات به کار رفته در آن، شرکت سازنده، نوع سیستم، تعداد دتکتورها، نوع آژیر، حساسیت سنسورها و… بستگی دارد. از سوی دیگر برخی از تجهیزات این سیستم از کشورهای دیگر وارد می‌شوند و قیمت آن‌ها نیز وابسته به قیمت ارز است. در نتیجه به علت تنوع بالای سیستم اعلان حریق و نوسان قیمت ارز، نمی‌توان یک قیمت مشخص برای این سیستم‌ها اعلام کرد.