در حال نمایش 13 نتیجه

خرید تجهیزات اعلان حریق

اعلان حریق (Fire alarm) وسیله‌ای است که استفاده از آن از هرگونه آتش سوزی و مشکل برای محیط مورد نظر جلوگیری می‌کند. متاسفانه امروزه به دلیل سهل‌انگاری و یا ضعف در سیستم‌های الکتریکی خسارات مالی و جانی زیادی ناشی از حریق به انسان‌ها وارد می‌شود. از تاریخچه ثبت شده انسان‌ها دریافتند که واکنش سریع به حریق نقش مهمی در کنترل آن دارد. از این رو سیستم‌هایی تحت عنوان سیستم اعلان حریق طراحی و تولید شدند که قادرند خطراتی که منجر به آتش‌سوزی می‌شوند را به سرعت شناسایی کرده و ساکنین را با استفاده از هشدارهای صوتی یا دیداری مطلع کنند. امروزه از این سیستم‌ها در بسیاری از ساختمان‌های مسکونی و تجاری جهت حفظ جان انسان‌ها استفاده می‌شود. بهترین تجهیزات شبکه و سیستم‌های اعلان حریق را از فروشگاه آلتون نتورک بخواهید.

یک سیستم اعلان حریق مجموعه‌ای از تجهیزات اعلام حریق مانند دتکتور دود، شعله، و گاز است که برای هشدار دادن و تشخیص علائم از فلاشرها و آژیرها استفاده می‌کند. با طراحی صحیح و استفاده مناسب از این سیستم می‌توان جلوی بسیاری از خسارت‌های مالی و جانی را گرفت.  متاسفانه در بساری از پروژه‌های ساختمانی و صنعتی اهمیت بالای این سیستم‌ها نادیده گرفته می‌شود که این کار می‌تواند موجب بروز خسارات زیادی شود. در ادامه قصد داریم به بررسی سیستم‌های آشکارساز حریق پرداخته و اجزای به کار رفته در آن‌ها را معرفی کنیم.

خرید سیستم اعلان حریق

سیستم اعلان حریق جایگاه مهمی در سازمان‌ها و ساختمان‌های اداری در معرض آتش‌سوزی دارد. این سیستم ها که در کنار آژیر سیستم اعلان حریق به فروش می‌رسند، مزایای فراوانی در اهمیت حیات انسان‌ها دارند. خرید این سیستم باید از فروشگا‌ه‌های معتبر صورت گیرد که دارای پشتیبانی و گارانتی بوده تا پس از فروش خدمات‌رسانی خود را به مشتریان ارائه دهد. توجه به مواردی است که نیاز به تعمیر سیستم اعلام حریق نداشته باشید.

قیمت سیستم اعلام حریق

قیمت سیستم اعلام حریق به مواردی همچون تجهیزات به کار رفته در آن، شرکت سازنده، نوع سیستم، تعداد دتکتورها، نوع آژیر، حساسیت سنسورها و… بستگی دارد. از سوی دیگر برخی از تجهیزات این سیستم از کشورهای دیگر وارد می‌شوند و قیمت آن‌ها نیز وابسته به قیمت ارز است. در نتیجه به علت تنوع بالای سیستم اعلان حریق و نوسان قیمت ارز، نمی‌توان یک قیمت مشخص برای این سیستم‌ها اعلام کرد.

نوع سیم کشی اعلام حریق ارتباطی به هزینه اولیه سیستم اعلام حریق ندارد.

سفارش اینترنتی سیستم‌های اعلان حریق

یکی از ملاک مشتریان برای خرید دستگاه اعلان حریق کارخانه خرید اینترنتی آن است. برندهای معتبر دو روش سفارش حضوری و اینترنتی برای مشتریان قرار می‌دهند تا امکان خرید از تمام نقاط ایران برای آن‌ها امکان پذیر باشد. از مزیت‌های سفارش اینترنتی به امکان مقایسه برندها با ویژگی‌ها و خدماتی که ارائه می‌دهند نیز می‌توان اشاره کرد.

خرید بهترین سیستم اعلان حریق

سیستم اعلان حریق یک جز اساسی در تامین امنیت ساختمان ها است. به گونه ای که نبود آن باعث می‌شود که مجوز های لازم از نهاد های مربوطه را نتوان گرفت. از همین رو نصب سیستم اعلان حریق مطمئن لازمه این است که شما اطلاعات کافی درمورد خرید بهترین سیستم اعلام حریق را بدانید و با انواع سیستم اعلام حریق آشنایی داشته باشید.

خرید آنلاین دستگاه اعلان حریق

سفارش آنلاین دستگاه‌های اعلان حریق علاوه بر صرفه‌جویی در وقت، امکان بررسی دقیق مزایا و معایب دستگاه را در زمان کافی و مناسب برای مشتری فراهم می‌کند. در خرید آنلاین می‌توانید میزان رضایت دیگر کاربران را مشاهده کرده و برندی معبر را شناسایی کنید. وب‌سایت التون نتورک امکان خرید آنلاین را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا دسترسی راحتی برای خرید محصول داشته باشند.

خرید بهترین برند اعلان حریق

در انتخاب برند عالی و با سابقه برای دستگاه اعلان حریق دقت و توجه به مواردی حائز اهمیت است. اگر نیاز به خرید سیستم اعلام حریق مرکز خرید را دارید، موارد را در نظر بگیرید.

  • ضمانتنامه معتبر
  • پشتیبانی 24 ساعته
  • بدنه محکم
  • سیستم سریع و بدون خطا

از مواردی هستند که در خرید بهترین برند دستگاه‌های اعلان حریق نقش موثر دارند.