نمایش 1–15 از 32 نتیجه

شرکت افق فراویژن

شرکت افق فراویژن ارائه دهنده دستگاه حضور و غیاب در ایران است. این شرکت فعالیت رسمی خود را از سال 75 آغاز کرده است. برند افق فراویژن تاکنون توانسته است به عنوان یکی از شرکت‌های موفق فروش انواع اتوماسیون اداری شناخته شود. انواع دستگاه حضور و غیاب را از برند آلتون نتورک بخواهید.

دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن

از جمله دلایل انتخاب شرکت افق فراویژن به عنوان یکی از شرکت‌های شناخته شده در حوزه تولید کنندگان دستگاه حضور و غیاب می‌توان به گارانتی سیستم حضور و غیاب و همچنین ارائه پاسخ مناسب به سوالات در نظر گرفت.

معرفی برند افق فراویژن

شرکت افق فراویژن در سال 1386 در حوزه تولید و عرضه تجهیزات مختلفی همچون دستگاه‌های حضور و غیاب، سیستم‌های کنترل تردد و کلیه نرم افزارهای مربوط به آن‌ها آغاز به کار کرد. موسس و مدیر عامل این مجموعه فردی به نام حمیدرضا ماشااللهی است که با ارائه محصولات بی‌نظیر خود موفق شده گام مهمی در بهینه سازی عملکرد موسسات و شرکت‌های خصوصی و دولتی بردارد.

در عصر حاضر افق فراویژن یکی از بهترین برندهای عرضه کننده دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه کنترل تردد، سیستم کنترل تردد خودرو و همچنین ساعت‌های حضور و غیاب محسوب می‌شود. نرم افزارهای اتوماسیون اداری این مجموعه نیز در ارتقاء عملکرد بسیاری از سازمان‌ها نقش چشمگیری داشته است. از جمله این نرم افزارها می‌توان به نرم افزار حضور و غیاب و نرم افزار کنترل تردد اشاره کرد.

افق فراویژن برای محصولات خود چهار سال گارانتی تضمین کیفیت درنظر گرفته تا خیال مشتریان از بابت کیفیت این تجهیزات آسوده باشد. برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر در مورد این مجموعه به سایت https://ofv-co.com/ مراجعه کنید.

از جمله محصولات حضور و غیاب شرکت افق فراویژن می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب چشمی

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب رمزی

و دستگاه حضور و غیاب کارتی

دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن

دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن یکی از بهترین و عالی‌ترین دستگاه‌های حضور و غیاب در بازار ایران است. این برند توانسته است با تولید و طراحی انواع دستگاه حضور و غیاب بازار این حوزه را به دست بگیرد.

دستگاه‌های حضور و غیاب و غیاب شرکت افق فراویژن کیفیت و کارایی مناسبی را به کاربران خود ارائه می‌دهد، همچنین پیشتبانی 24 ساعته از این دستگاه‌ها از اصلی‌ترین مواردی است این برند توانسته است به خوبی انجام دهد.

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن

شرکت افق فراویژن یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید و تعمیر انواع دستگاه حضور و غیاب است. این شرکت در سراسر ایران نمایندگی‌های مختلفی دارد که هر نمایندگی خدمات 360 درجه‌ای از شرکت افق فرا ویژن را به شما ارائه می‌دهد.

برای دریافت لیست نمایندگی دستگاه‌ حضور و غیاب افق فراویژن می‌توانید از طریق شماره‌های تماس با ما در تماس باشید.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن

همانطور که می دانید دستگاه های حضور و غیاب انواع مختلفی دارد. به نسبت هر مدل قیمتی برای آن در نظر گرفته شده است. قیمت برخی از دستگاه های حضور و غیاب افق فراویژن ممکن است کمی بیشتر باشد. برخی از این دستگاه ها سنسور های حرفه ای تری را دارد. درنتیجه قیمت آن بیشتر است. برای مشاهده لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن می توانید با کارشناس های مجموعه آلتون نتورک تماس بگیرید یا از طریق لینک " لیست قیمت " قیمت های دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن را مشادهد کنید.

مزایا دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن

میزان دقت در کنترل ورود و خروج کارکنان و امنیت به‌کاررفته در این دستگاه‌ها از مزایا دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن است. به‌کارگیری گیت امنیتی در کنار دستگاه حضور و غیاب در سازمان‌ها موجب جلوگیری از ورود و خروج غیرمجاز می‌گردد. همچنین امکان گزارش‌گیری در اول هر ماه به روند پیگیری امور کاری پرسنل کمک می‌کند.

معایب دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن

شاید به جرات بتوان گفت که معایب دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن نزدیک به صفر است و این برند یکی از برندهای حرفه‌ای و خاص است. با بالاترین کیفیت و بدون مشکل دستگاه ورود و خروج افق فراویژن را از ما بخواهید.

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت افق فراویژن

شرکت افق فراویژن یکی از ارائه‌دهنده‌های دستگاه حضور و غیاب در این حوزه است. گارانتی ارائه شده از سوی این شرکت، یکی از باکیفیت‌ترین خدمات در سطح ایران است. گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت افق فراویژن از ویژگی های بارز این شرکت است. عموماً مشتریان هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب به دنبال بالاترین گارانتی هستند. شرکت افق فراویژن این نیاز مشتریان خود را برطرف نموده و خدمات و گارانتی منحصربه‌فردی را به آن‌ها ارائه می‌دهد.

دانلود کاتالوگ سیستم حضور و غیاب افق فرا ویژن

شرکت افق فراویژن با فراهم کردن کاتالوگ، آموزش کار با دستگاه و معرفی کامل قطعات، نرم‌افزار دستگاه حضور غیاب و تقویم دستگاه ساعت زنی را ارائه داده است. این برند با ارائه خدمات ویژه و روند آموزشی آسان در بازار فروش خود بی‌رقیب شناخته شده است. مصرف‌کنندگان این دستگاه می‌توانند با معراجعه به سایت برند افق فراویژن نسبت به دانلود کاتالوگ منطبق با نوع دستگاه خود اقدام کنند.

تقویم دستگاه ساعت زنی افق فراویژن

تقویم دستگاه حضور و غیاب یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن توجه کافی داشته باشید، با استفاده از تقویم دستگاه حضور و غیاب شرکت افق فراویژن می‌توانید اطمینان داشته باشید که بدون مشکل و در زمان کوتاهی حضور و غیاب افراد حاضر در سازمان خود را انجام دهید.

تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب مجموعه افق فراویژن

موارد و کارهای مختلفی وجود دارد که باید در زمان خرید سیستم حضور و غیاب افق فراویژن به آن توجه داشته باشید تا بتوان از اصل بودن سیستم حضور و غیاب اطمینان حاصل کنید. در مقاله تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب این موارد به صورت کامل آورده شده است.

قیمت دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن

قیمت دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن به نسبت مدل آن مختلف است. دستگاه حضور افق فراویژن تولید کننده با کیفیت ترین دستگاه های حضور و غیاب است و برند شناخته شده ای است. قیمت های دستگاه ساعت زنی افق فراویژن از 3 میلیون تومان شروع شده و تا 12 میلیون تومان ادامه دارد. ممکن است قیمت دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن در فروشگاه های مختلف بیشتر باشد. می توانید با خیالت راحت از فروشگاه آلتون نتورک خرید کنید. فروشگاه آلتون نتورک چندین سال است که به صورت حرفه ای نمایندگی دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن را برعهده داشته و قیمت های دستگاه حضور و غیاب را بسیار مناسب تر از دیگر فروشگاه ها تعیین کرده است.

خرید سیستم حضور و غیاب افق فراویژن

این برند در شعبه‌های حضوری و وب سایت اینترنتی دستگاه‌های حضور و غیاب خود را به فروش می‌رساند. مشتریان و خریداران این دستگاه می‌توانند با مراجعه به یکی از شعب این شرکت نسبت به خرید این محصول اقدام کنند. خرید این دستگاه برای هر ارگان و یا شرکت و اداره توصیه می‌شود، زیرا روند مدیریت ورود خروج کارمندان و مدیران را آسان‌تر می‌کند.

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی افق فراویژن

برای سفارش اینترنتی و خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب کافی است همین حالا از طریق لینک‌های بالا اقدام کنید.

برند جهان گستر پارس | برند تراست وان | برند تایمی | برند تایمزی | برند تایگر | برند پیشگامان | برند پردازش تردد | برند پالیز افزار | برند بعد پنجم | برند بایوفا | برند انویز | برند ویردی | برند مهرکیا | برند ماداکتو | برند گرندینگ | برند کارابان | برند کارا 2000 | برند فینتو | برند علم و صنعت | برند طلوع پردیس | برند طرح و پردازش غدیر | برند داده پرداز سیراف | برند سوپریما | برند زمان پرداز | برند زد کی | برند دینگ | برند دنیای پردازش | برند افق فراویژن