نمایش 1–15 از 28 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی یک مدل از انواع سیستم‌های حضور و غیاب است که به وسیله ترکیب چند ویژگی از دستگاه‌های مختلف اقدام به طراحی یک دستگاه شده است. در دستگاه ساعت زنی ترکیبی آنچه که باعث استقبال از این سیستم‌ها می‌شود استفاده از قابلیت‌های اثر انگشتی، تشخیص چهره و دیگر دستگاه‌های حضور و غیاب با یکدیگر است.مجموعه آلتون نتورک انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب ترکیبی را ارائه می‌کند که هرکدام برند مختص به خود را دارد. اسکنر اثر انگشت تایگر یکی از بهترین برندهای تولید دستگاه حضور و غیاب در بازار است.

خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

خرید دستگاه های حضور و غیاب ترکیبی می تواند از طریق فروشگاه های آنلاین یا حضوری صورت بگیرد. در فروشگاه اینترنتی و حضوری آلتون نتورک، می توانید با انتخاب دستگاه حضور و غیاب ترکیبی و برند مورد نظر خود، سفارش خود را ثبت کنید.

هرکدام از دستگاه های حضور و غیاب قیمت خاص خود را دارند. برای مثال قیمت سیستم حضور و غیاب بیومتریک با سیستم های ساعت زنی دیگر متفاوت است. قیمت دستگاه ورود و خروج چند منظوره آلتون نتورک به نسبت دیگر دستگاه های ساعت زنی بیشتر است. زیرا اتوماسیون حضور و غیاب ترکیبی شامل سنسور و ویژگی های بیشتری است که هزینه بیشتری در تولید آن به کار رفته است. ‌دستگاه حضور و غیاب تلفیقی بصورت همزمان از چند سنسور پشتیبانی می کند

سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی ترکیبی می تواند توسط نمایندگی و فروشگاه اینترنتی آلتون نتورک صورت بگیرد. آلتون نتورک تمام مشخصات و مواردی که برای سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب چند منظوره لازم است وارد کنید را برای شما تعبیه کرده است. هنگام سفارش آنلاین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به مارک سیستم ساعت زنی توجه داشته باشید که مشکلی در ثبت سفارش به وجود نیاید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب مدل ترکیبی

هزینه برترین دستگاه حضورغیاب تلفیقی از 5.000.000 تومان تا 15.000.000 تومان متفاوت است. اگر به دنبال سیستمی ارزان قیمت‌تر برای کنترل ورود و خروج به سازمان خود هستید، می‌توانید از نرم افزارهای حضور و غیاب بدون دستگاه نیز استفاده کنید. هم‌‌اکنون امکان دانلود اپلیکیش فینتو از فروشگاه آلتون نتورک وجود دارد.