نمایش 1–20 از 33 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی یک مدل از انواع سیستم‌های حضور و غیاب است که به وسیله ترکیب چند ویژگی از دستگاه‌های مختلف اقدام به طراحی یک دستگاه شده است. در این دستگاه‌ها عموما آنچه که باعث فروش می‌شود استفاده از قابلیت‌های اثر انگشتی، تشخیص چهره و دیگر دستگاه‌های حضور و غیاب با یکدیگر است.فروشگاه آلتون نتورک انواع مختلف دستگاه حضور و غیاب ترکیبی را در خود جای داده است که هرکدام برند مختص به خود را دارد.

خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

خریددستگاه حضور و غیاب ترکیبی می تواند از طریق فروشگاه های آنلاین یا حضوری صورت بگیرد. در فروشگاه اینترنتی و حضوری آلتون نتورک، می توانید با انتخاب دستگاه حضور و غیاب ترکیبی و برند مورد نظر خود، سفارش خود را ثبت کنید. خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی مورد نظر، باید با توجه به پارامتر های مختلفی انجام شود. البته اگر تا به حال دستگاه حضور و غیاب ترکیبی خریداری نکرده اید، پیشنهاد می کنیم با کارشناس و مشاوران مجموعه آلتون نتورک در تماس باشید تا بتوانند در زمینه خرید دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به شما کمک کنند.

قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

هرکدام از دستگاه های حضور و غیاب قیمت خاص خود را دارند. برای مثال قیمت دستگاه حضور و غیاب بیومتریک با سیستم های ساعت زنی دیگر متفاوت است. قیمت دستگاه حضور و غیاب ترکیبی آلتون نتورک به نسبت دیگر دستگاه های حضور و غیاب بیشتر است. زیرا دستگاه حضور و غیاب ترکیبی شامل سنسور و ویژگی های بیشتری است که هزینه بیشتری در تولید آن به کار رفته است. ‌دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به صورت همزمان از چند سنسور پشتیبانی می کنند

سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی می تواند توسط نمایندگی و فروشگاه اینترنتی آلتون نتورک صورت بگیرد. آلتون نتورک تمام مشخصات و مواردی که برای سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب ترکیبی لازم است وارد کنید را برای شما تعبیه کرده است. هنگام سفارش آنلاین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی به برند دستگاه حضور و غیاب توجه داشته باشید که مشکلی در ثبت سفارش به وجود نیاید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

برای انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی، لازم است به چند نکته و ویژگی در محصول خود دقت کنید. البته هر کدام از دستگاه های حضور و غیاب ترکیبی، ویژگی های خاص خود را دارند که بهترین بودن ان را برای کسب وکار مشخص می کند. یکی از ویژگی هایی که می تواند برای انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب ترکیبی در نظر بگیرید؛ داشتن نرم افزار حضور و غیاب به صورت اتوماتیک است. دستگاه های حضور و غیاب ترکیبی باید نرم افزار حضور و غیاب را به صورت پیش فرض بر روی خود نصب داشته باشند. هنگام نصب دستگاه حضور و غیاب، نرم افزار سیستم ساعت زنی به صورت پیش فرض بر روی دستگاه پیاده سازی خواهد شد.