نمایش 1–15 از 200 نتیجه

خرید دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب است که چالش‌های حضور و غیاب سازمان‌ها و شرکت‌ها را به خوبی برطرف کرده است. دستگاه‌های حضور و غیاب بایومتریک دارای انواع مختلفی هستند که از جمله این دستگاه‌‌ها می‌توان به دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره داینامیک، دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا، دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست و … اشاره کرد.

در واقع سیستمی بیومتریک است که با تمرکز بر روی نقاط مهم و ثابت صورت یا کف دست شناسایی می‌کند. این دستگاه حتی در شرایطی که عینک، لنز و یا هر شرایط دیگری که باشید؛ چهره شما را بررسی می‌کند و با دقت بالایی که دارد؛ احتمال خطا در آن بسیار ناچیز است. زیرا در طراحی آن به نقاط بیومتریکی مانند نقاط قابل تشخیص در پیشانی و بینی، فاصله دو چشم یا حد فاصل پیشانی تا ابرو نیز و همان طور نقاط ثابت که در کف دست مشخص هستند؛ عمل می‌کند.

قیمت دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

اینکه چه میزان حافظه برای ذخیره داده‌ها دارند، سرعت پردازش آنها چقدر است و یا محصول کدام کشور است. پس از بررسی این عوامل می‌توانید بهترین دستگاه راه انتخاب کنید. در حالت کلی قیمت دستگاه حضور و غیاب مدل بیومتریک از 4.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 15.000.000 تومان می‌تواند ادامه داشته باشد. این قیمت با هزینه نرم افزار حضور و غیاب مانند نرم افزار آی او اس فینتو است.

خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب بیومتریک

خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب بیومتریک یکی از ساده ترین روش های تامین نیاز های سازمان است. سیستم حضور و غیاب بیومتریک یکی از پرکاربردترین سیستم های مورد استفاده توسط سازمان ها است. حتی در یک سازمان ممکن است از چندین دستگاه حضور و غیاب استفاده شود؛ وابسته به اینکه چه میزان امنیت و کنترل رفت و آمد مهم است نوع دستگاه متفاوت است. اما در نهایت با خرید آنلاین سیستم حضورو غیاب بیومتریک می‌توانید یکی از روش های راحت تامین نیاز سازمان باشد.

بهترین برند دستگاه ورود و خروج بیومتریک

خرید بهترین دستگاه ورود و خروج بایومتریک دغدغه بسیاری از سازمان ها شده است. انتخاب اینکه که کدام دستگاه بیومتریک برای شما مناسب است سوالی است که برای هر سازمانی پیش می آید. برای انتخاب یک سیستم که بهترین کارآمدی را برای شما و سازمان داشته باشد نیاز است اطلاعات کاملی از سیستم حضور و غیاب داشته باشید. می‌توانید بهترین سیستم های حضور و غیاب بیومتریک را از فروشگاه آلتون نتورک خریداری نمایید.

بهترین برند دستگاه حضور و غیاب بیومتریک چه ویژگی دارد؟ برای اینکه بتوانید بهترین برند را انتخاب کنید و به صورت مداوم در مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید بهتر است به شرایط زیر توجه کافی داشته باشید:

برندها و شرکت‌های متفاوتی در بازار وجود دارند که انواع دستگاه‌های حضور و غیاب را تولید و به بازار عرضه می‌کنند. برای مثال شرکت تایگر یکی از معتبرترین برندها در زمینه تولید دستگاه حضور و غیاب است.