نمایش 1–20 از 271 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب است که کارایی مناسبی برای کاربران به بار آورده است. دستگاه‌های حضور و غیاب بایومتریک دارای انواع مختلفی است که از جمله این دستگاه‌‌ها می‌توان به دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب چشمی، دستگاه حضور و غیاب لمسی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره داینامیک، دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا، دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست و … اشاره کرد. سیستم‌هایی که با هدف تشخیص چهره افراد به منظور تهیه گزارش ورود و خروج پرسنل در سازمان‌ها به کار می‌رود؛ دارای سنسورهایی هستند که با بررسی و تشخیص چهره و کف دست کار می‌کند.

در واقع سیستمی بیومتریک است که با تمرکز بر روی نقاط مهم و ثابت صورت یا کف دست شناسایی می‌کند. این دستگاه حتی در شرایطی که عینک، لنز و یا هر شرایط دیگری که باشید؛ چهره شما را بررسی می‌کند و با دقت بالایی که دارد؛ احتمال خطا در ان بسیار ناچیز است. زیرا در طراحی آن به نقاط بیومتریکی مانند نقاط قابل تشخیص در پیشانی و بینی، فاصله دو چشم یا حد فاصل پیشانی تا ابرو نیز و همان طور نقاط ثابت که در کف دست مشخص هستند؛ عمل می‌کند.

از جمله عواملی که سبب می‌شود تا اکثر مدیران و صاحبان کسب و کار از دستگاه‌های تشخیص چهره برای حضور و غیاب پرسنل خود استفاده کنند؛ رعایت اصول بهداشتی با لمس نکردن مستقیم سیستم است. این مزیت کمک می‌کند تا احتمال انتقال بیماری‌های واگیردار از فرد مبتلا به سایر کادر پرسنل کاهش یابد. از جمله مزایای سیستم حضور و غیاب با دوربین در زمان اپیدمی بیماری کرونا در سال‌های اخیر بود که سبب ایمن‌سازی افراد مشغول به کار از این بیماری در یک سازمان یا مجموعه شد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب بیومتریک

قیمت دستگاه حضور و غیاب بیومتریک چگونه محاسبه می‌شود؟ از جمله پارامترهای تاثیر گذار در قیمت دستگاه حضورو غیاب سخت افزار مورد استفاده شده در آنها است. اینکه چه میزان حافظه برای ذخیره داده‌ها دارند، سرعت پردازش آنها چقدر است و یا محصول کدام کشور است. پس از بررسی این عوامل می‌توانید بهترین دستگاه راه انتخاب کنید.

خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب بیومتریک

خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب بیومتریک یکی از ساده ترین روش های تامین نیاز های سازمان است. سیستم حضور و غیاب بیومتریک یکی از پرکاربردترین سیستم های مورد استفاده توسط سازمان ها است. حتی در یک سازمان ممکن است از چندین دستگاه حضور و غیاب استفاده شود؛ وابسته به اینکه چه میزان امنیت و کنترل رفت و آمد مهم است نوع دستگاه متفاوت است. اما در نهایت با خرید آنلاین سیستم حضورو غیاب بیومتریک می‌توانید یکی از روش های راحت تامین نیاز سازمان باشد.

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زن بیومتریک

در سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب ساعت زن بیومتریک به این نکته توجه داشته باشید که حتما سیستم مورد نظر گارانتی معتبر داشته باشد. نکته ای که در سفارش اینترنتی معمولا فراموش می‌شود، گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر است. با خرید از آلتون نتورک این مشکل را دیگر نخواهیدداشت.

خرید بهترین دستگاه ورود و خروج بیومتریک

خرید بهترین دستگاه ورود و خروج دغدغه بسیاری از سازمان ها شده است. انتخاب اینکه که کدام دستگاه بیومتریک برای شما مناسب است سوالی است که برای هر سازمانی پیش می آید. برای انتخاب یک سیستم که بهترین کارآمدی را برای شما و سازمان داشته باشد نیاز است اطلاعات کاملی از سیستم حضور و غیاب داشته باشید.

بهترین برند دستگاه کنترل تردد بیومتریک

بهترین برند دستگاه کنترل تردد بیومتریک چه ویژگی دارد؟ برای اینکه بتوانید بهترین برند را انتخاب کنید و به صورت مداوم در مدت زمان طولانی از آن استفاده کنید بهتر است به شرایط زیر توجه کافی داشته باشید:

  • میزان حافظه ذخیره سازی
  • سرعت پردازش داده ها
  • نحوه انتقال داده ها
  • باتری دستگاه حضور و غیاب

فروشگاه آلتون نتورک

دستگاه حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب