نمایش 1–20 از 30 نتیجه

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب یکی از انواع سامانه‌های حضور و غیاب است که می‌تواند عملیات‌هایی چون گزارشات کارکرد پرسن و تعریف مامورت و مرخصی را در بستری تحت وب انجام دهد. در زمان خرید نرم افزارهای حضور و غیاب اینترنتی موردی که باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت و اجرای محصول توسط شرکت تولید کننده دستگاه حضور و غیاب است.

نرم افزارهای حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند، از رایج‌ترین این نوع نرم افزارها می‌توان به نرم افزار حضور و غیاب تحت وب اشاره کرد. در این نوع از نرم افزارها همان طور که از نامشان مشخص است، کارکرد نرم افزار به وسیله وب و اینترنت است.

در این نوع از نرم افزارها که با نام نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه ثبت ورود و خروج نیز نامیده می‌شوند، ما با یک نرم افزار اینترنتی سر و کار داریم که تمامی عمل حضور و غیاب پرسنل را انجام می‌دهد.

کارمندان و پرسنل در زمان حضور در محل کار، با استفاده از روش تشخیصی مورد نظر خود اقدام به زدن ساعت ورود می‌کنند و پس از خروج از مجموعه به وسیله همین نرم افزار حضور و غیاب که روی گوشی نصب می‌شوند روند خروج خود را ثبت می‌کنند.

خوبی این نوع نرم افزار حضور و غیاب آن است که نیازی به خریداری دستگاه حضور غیاب نیست و تنها با نصب همین نرم افزار روی گوشی‌ها پرسنل می‌توان دقیقا مانند یک دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای عملیات حضور و غیاب را انجام داد.

ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب اینترنتی

یک نرم افزار حضور و غیاب دورکاری باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشد که بتوان آن را به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب شناخت. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

کارایی کامل و بدون نقص

ارائه کارایی بدون نقص از یک سیستم حضور و غیاب آنلاین توقع بالایی نیست، یک نرم افزاری را می‌توان به عنوان بهترین نوع تحت وب در نظر گرفت که بتواند به خوبی کارایی خود را نشان دهد.

ارائه برای تمامی پلتفرم‌ها

نرم افزارهای حضور و غیاب عموما در بسترهای مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند، از جمله این بسترها می‌توان به نرم افزار حضور و غیاب برای اندروید، نرم افزار حضور و غیاب برای ای او اس اشاره کرد. یک شرکت تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب تحت وب باید برای تمامی این پلتفرم‌ها نرم افزار حضور و غیاب خود را پیاده سازی کرده باشد.

گارانتی و خدمات پس از فروش

ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش برای یک نرم افزار حضور و غیاب اینترنتی یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن در زمان خرید توجه کرد.

قیمت نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

وابسته به شرکت تولید کننده و همچنین نوع کاربری و همچنین مدت زمان اشتراکی که مد نظر شما است هزینه نرم افزار حضور و غیاب تحت وب می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره رایگان و همچنین خرید اشتراک نرم افزار حضور و غیاب تحت وب آلتون نتورک با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

خرید نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

قیمت نرم افزار ورود و خروج تحت وب

سفارش اینترنتی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

خرید آنلاین نرم افزار ساعت زنی تحت وب

فروشگاه آلتون نتورک

دستگاه حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک