نمایش 1–15 از 28 نتیجه

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

نرم افزار حضور و غیاب تحت وب یکی از انواع سامانه‌های حضور و غیاب است که می‌تواند عملیات‌هایی چون گزارشات کارکرد پرسنل و تعریف مامورت و مرخصی را در بستر تحت وب و اینترنت انجام دهد. در زمان خرید نرم افزارهای حضور و غیاب اینترنتی موردی که باید به آن توجه داشته باشید، کیفیت و اجرای محصول توسط شرکت تولید کننده دستگاه حضور و غیاب است. نرم افزارهای حضور و غیاب دارای انواع مختلفی هستند، از رایج‌ترین این نوع نرم افزارها می‌توان به نرم افزار حضور و غیاب تحت وب اشاره کرد. در این نوع از نرم افزارها همان طور که از نامشان مشخص است، کارکرد نرم افزار به وسیله وب و اینترنت است.

در این نوع از نرم افزارها که با نام نرم افزار حضور و غیاب بدون دستگاه ثبت ورود و خروج نیز نامیده می‌شوند، ما با یک نرم افزار اینترنتی سر و کار داریم که تمامی عمل حضور و غیاب پرسنل را انجام می‌دهد. کارمندان و پرسنل در زمان حضور در محل کار، با استفاده از روش تشخیصی مورد نظر خود اقدام به زدن ساعت ورود می‌کنند و پس از خروج از مجموعه به وسیله همین نرم افزار حضور و غیاب که روی گوشی نصب می‌شوند روند خروج خود را ثبت می‌کنند. خوبی این نوع نرم افزار حضور و غیاب آن است که نیازی به خریداری دستگاه حضور غیاب مانند یک دستگاه حضور و غیاب بیومتریک نیست و تنها با نصب همین نرم افزار روی گوشی‌های پرسنل می‌توان دقیقا مانند یک دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای عملیات حضور و غیاب را انجام داد. بهترین سامانه حضور و غیاب را در اختیار داشته باشید.

ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

یک نرم افزار حضور و غیاب دورکاری باید دارای ویژگی‌های مختلفی باشد که بتوان آن را به عنوان بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب شناخت. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • کارایی کامل و بدون نقص

ارائه کارایی بدون نقص از بهترین برند دستگاه حضور و غیاب و نرم افزار حضورغیاب آنلاین توقع بالایی نیست. یک نرم افزاری را می‌توان به عنوان بهترین نوع تحت وب در نظر گرفت که بتواند به خوبی کارایی خود را نشان دهد.

  • ارائه برای تمامی پلتفرم‌ها

نرم افزارهای حضور و غیاب اینترنتی عموما در بسترهای مختلفی طراحی و ساخته می‌شوند، از جمله این بسترها می‌توان به نرم افزار حضور و غیاب برای اندروید، نرم افزار حضور و غیاب برای ای او اس اشاره کرد. یک شرکت تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب تحت وب باید برای تمامی این پلتفرم‌ها نرم افزار حضور و غیاب خود را پیاده سازی کرده باشد.

  • گارانتی و خدمات پس از فروش

ارائه گارانتی و خدمات پس از فروش برای یک نرم افزار حضور و غیاب اینترنتی یکی از مهم‌ترین مواردی است که باید به آن در زمان خرید توجه کرد.

قیمت نرم افزار حضور و غیاب آنلاین

وابسته به شرکت تولید کننده و همچنین نوع کاربری و همچنین مدت زمان اشتراکی که مد نظر شما است هزینه نرم افزار حضور و غیاب تحت وب می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود. اما در حالت کلی قیمت نرم افزار حضور و غیاب آنلاین از 1.000.000 تومان تا 5.000.000 تومان می‌تواند متفاوت باشد. پیشنهاد می‌کنیم برای مشاوره رایگان و همچنین خرید اشتراک نرم افزار حضور و غیاب تحت وب آلتون نتورک با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

خرید نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

خرید سیستم حضور و غیاب تحت وب از طریق فروشگاه آلتون نتورک به سادگی امکان پذیر است. با این نرم افزار می‌توانید خیلی راحت و بدون نیاز به یک سیستم ساعت زنی، حضور و غیاب پرسنل خود را انجام دهید. برای انجام حضورغیاب پرسنل خود تنها کافیست با کمک یکی از مرورگرها بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب را اجرا کرده و امور مربوط به رفت و آمد کارکنان خود را مدیریت کنید. 

سفارش اینترنتی نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

آیا برای خرید نرم افزار ورود و خروج تحت وب باید به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنیم؟ خیر؛ شما می‌توانید محصول مورد نظر خود را به صورت اینترنتی سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرید. خرید آنلاین نرم افزار ساعت زنی آنلاین از جهات زیادی به نفع خریدار است. در فروشگاه اینترنتی آلتون نتورک انواع متفاوتی از نرم افزارهای تحت وب برای ثبت ورود و خروج مشاهده می‌کنید که هر یک ویژگی‌ها و کارایی‌های خاص خود را دارند. پس از مطالعه توضیحات محصول، به راحتی می‌توانید سفارش خود را به ثبت برسانید.

بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب

بهترین نرم افزار مدیریت تردد تحت وب باید چه ویژگی‌هایی داشته باشد؟ تنوع زیادی از اپلیکیشن حضور و غیاب تحت وب در بازار مشاهده می‌کنید؛ اما همه آن‌ها کارایی لازم را برای شما نخواهند داشت. به همین خاطر بهتر است پیش از خرید بدانید که یک اپلیکیشن ساعت زنی تحت وب خوب دقیقا چه ویژگی‌هایی دارد. ویژگی‌های بهترین نرم افزار حضور و غیاب تحت وب عبارتنداز:

  • عملکرد دقیق و سریعی دارد.
  • امکان درخواست مرخصی از سوی پرسنل
  • امکان تعریف شیفت‌های کاری، اضافه‌کاری‌ها و…
  • امکان سینک شدن با نرم افزارهای دیگر مانند نرم افزار حسابداری