نمایش 1–15 از 389 نتیجه

خرید دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب یکی از اجزای اصلی هر سیستم اتوماسیون اداری است. با خرید سیستم های حضور و غیاب هوشمند می‌توانید رفت و آمد کارمندان خود را به صورت دقیق و حرفه‌ای رصد کنید. با خرید و استفاده از سیستم ساعت حضور و غیاب دیگر چالشی برای محاسبه حقوق و دستمزد کارمندان نخواهید داشت چراکه بهترین دستگاه حضور غیاب امکان اتصال به نرم افزار حسابداری یا نرم افزار محاسبه حقوق و دستمزد را دارد. توجه داشته باشید که این دستگاه‌ها به نرم افزار حضور و غیاب به صورت پیش فرض وصل خواهند بود.

سیستم‌های کنترل تردد از جمله سیستم‌های امنیتی هستند که بر اساس الگوریتم‌ کنترل انعطاف‌پذیر قادرند روی رفت و آمد افراد کنترل داشته و امنیت لازم را در ساختمان برقرار کنند. از جمله مشهورترین سیستم‌هایی کنترل رفت و امد می‌توان به سیستم‌هایی اشاره داشت که برای کنترل درب الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند. علاوه بر این در بسیاری از سازمان‌های بزرگ و شرکت‌ها از انواع سیستم‌های کنترل ورود و خروج استفاده می‌شود تا ورود یا خروج تمام افراد به داخل و یا خارج سازمان کنترل شده و در سیستم ثبت شوند. بهترین دستگاه ورود و خروج را از فروشگاه آلتون نتورک بخواهید.

عموما به همراه هر دستگاه، یک نرم افزار حضور و غیاب از برندهای مختلف چون نرم افزار آی او اس فینتو حضور و غیاب ارائه می‌شود.

انواع دستگاه حضور و غیاب

یکی از انواع سیستم‌های کنترل ورود و خروج سیستم‌های کارت‌خوان هستند. اما امروزه بر اساس نیاز و کاربری سازمان‌ها انواع گوناگونی از این دستگاه‌ها تولید و عرضه می‌شوند که هر یک به شیوه‌ای خاص مورد استفاده قرار گرفته و سطح مشخصی از امنیت را فراهم می‌‌کنند. برای آنکه بتوانید بهترین سیستم را برای سازمان خود تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهید بهتر است با انواع دستگاه‌های کنترل ورود و خروج آشنایی کافی داشته باشید. در ادامه برخی از رایج‌ترین و پرفروش‌ترین این سیستم‌ها را بررسی خواهیم کرد:

  • دستگاه حضور و غیاب کارتی

سیستم‌های کارتی را می‌توان از جمله رایج‌ترین و پراستفاده‌ترین سیستم‌های کنترل ورود و خروج در بازار دانست. با ورود دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک به بازار، امروزه می‌توان گفت که کمتر از دستگاه‌های کارتی استفاده می‌شود چراکه این سیستم‌‌های ثبت ورود و خروج، از امنیت چندان بالایی برخوردار نیستند. در سازمان‌ها یا شرکت‌های بزرگ که کنترل پرسنل دشوارتر است، آن‌ها به راحتی می‌توانند کارت خود را در اختیار دیگران قرار دهند. به همین دلیل که احتمال تقلب در دستگاه‌های کارتی بیشتر است، کمتر از آن استفاده می‌شود.

  • دستگاه حضور و غیاب رمزی

یکی دیگر از رایج‌ترین دستگاه‌های کنترل ورود و خروج دستگاه‌های رمزی هستند. این دستگاه‌ها نیز در گذشته طرفداران زیادی داشتند و برای شرکت‌های کوچک مناسب هستند. در سازمان‌های بزرگ بهتر است از سیستمی استفاده شود که سرعت عمل بالاتری داشته باشد. اینکه هر یک از پرسنل تک به تک بخواهند رمز خود را وارد کنند، در سازمان‌های بزرگ و پرجمعیت زمان زیادی را هدر می‌دهد.

  • سیستم حضور و غیاب اثرانگشتی

این سیستم نیز همانطور که نامش پیداست از اثر انگشت افراد برای شناسایی هویت آن‌ها استفاده می‌کند. سیستم انگشت زنی یکی از بهترین سیستم‌های بیومتریک حضوروغیاب به شمار می‌رود. امکان تقلب و هک دستگاه حضور و غیاب در سیستم‌های ورود و خروج انگشت زنی در مقایسه با دستگاه‌های قدیمی بسیار کمتر است به همین خاطر با استقبال مدیران مواجه شده‌اند.

  • دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

یکی از پیچیده‌ترین، پرهزینه‌ترین و البته قدرتمندترین سیستم‌های مدیریت ورود و خروج سیستم‌های تشخیص چهره هستند. دستگاه حضور و غیاب چهره زنی را می‌توان بهترین نوع دستگاه‌های بیومتریک دانست. این دستگاه دقت، امنیت و سرعت بسیار بالایی دارد. جدیدترین نمونه‌های حضور و غیاب با چهره در بازار، قادرند چهره افراد را حتی با وجود ماسک یا عینک نیز تشخیص دهند.

قیمت دستگاه حضور و غیاب

لیست قیمت سیستم ورود و خروج از جمله مواری است که برای مشتریان مهم است. در لیست قیمت معمولا جزئیات محصولات، اینکه محصولات چه خدمات و شرایطی دارد، از چه جنسی تولید شده و چه قیمت دارد به صورت خیلی خلاصه بیان می‌شود تا مخاطب بتواند انتخاب راحتی داشته باشد. تعرفه سیستم ساعت زنی با توجه به برند آن می‌تواند قیمت های متفاوتی داشته باشد. تعرفه سیستم حضور و غیاب از 5.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 25.000.000 تومان می‌تواند ادامه داشته باشد.

خرید اینترنتی دستگاه ورود و خروج

خرید اینترنتی دستگاه ورود و خروج یکی از راحت‌ترین روش های تامین محصول است. در خرید اینترنتی امکان مقایسه و تحقیق بیشتر در مورد انتخاب انواع دستگاه حضورو غیاب بیشت راست و شما به راحتی می‌توانند با توجه به شرایط سازمان و محلی که قصد خرید دستگاه ورود و خروج دارید انتخاب کنید.

سفارش آنلاین دستگاه کنترل رفت و آمد یکی از آپشن های خرید از فروشگاه آلتون نتورک است.