نمایش دادن همه 20 نتیجه

شرکت جهانگستر پارس

شرکت جهانگستر پارس که تاکنون افتخار نصب بیش از 35000 دستگاه حضور و غیاب را در سازمان‌های خصوصی و دولتی داشته یکی دیگر از برندهای موفق دستگاه حضور و غیاب در بازار ایران است. این شرکت از سال 1395، نرم افزار حضور و غیاب تحت وب خود را نیز وارد بازار کرده که علاوه بر دارا بودن تمام امکانات نرم افزارهای نسل اول حضور و غیاب از امکانات بیشتری برخوردار بوده که نیازهای گوناگون مشتریان را برآورده می‌کند. شرکت جهانگستر پارس از اولین شرکت‌های تولیدکننده دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک در بازار ایران است و دستگاه‌های تشخیص چهره و تشخیص عنبیه با کیفیت بالای اسکن تصاویر و سرعت پردازش بالا را به مشتریان خود عرصه می‌کند.

دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس

دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس

دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس، یکی از محصولات متنوع و باکیفیت این مجموعه است. شرکت جهانگستر پارس با تولید مدل‌های گوناگون دستگاه حضور و غیاب جایگاه خود را میان رقبا ارتقا داده است. باتوجه‌به سیستم‌عامل به کار گرفته شده در این دستگاه، آن را به یکی از منحصربه‌فردترین محصولات قابل‌توجه کاربران قرار داده است.

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس

مزایا دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس

امروزه دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس بسیار موردتوجه و استقبال مدیران و مؤسسان سازمان‌ها و ادارات قرار گرفته است.

از مزایا دستگاه حضور و غیاب به این نکته می‌توان اشاره کرد که موجب تسریع در کارها و جلوگیری از اتلاف وقت کارکنان می‌شود.

وجود این دستگاه در سیستم سازمان‌ها، به‌منظور ثبت ورود و خروج کارکنان، میزان رعایت حقوق و کنترل کیفیت ساعت کاری آن‌ها می‌شود.

معایب دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت جهانگستر پارس

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت جهانگستر پارس به چندین روش خدمت مشتریان ارائه می‌گردد. این شرکت از طریق پاسخگوی تلفنی، رفع اشکالات به‌صورت غیرحضوری، بروز رسانی نرم‌افزار و ارائه خدمات سخت‌افزاری به بهبود و کیفیت خدمات خود می‌افزاید. شرکت جهانگستر پارس با ارائه گارانتی معتبر و کیفیت خدمات عالی در جهت بهبود رشد فرایند تولید خود نیز می‌کوشد.

دانلود کاتالوگ سیستم حضور و غیاب جهانگستر پارس

تقویم دستگاه ساعت زنی جهانگستر پارس

تقویم دستگاه ساعت زنی جهانگستر پارس از جدید ترین آپدیت های جهانی برخوردار است و کاملا با ساعت و تقویم جهانی کانکت شده است. تقویم دستگاه ساعت زنی به شما کمک می کند تا تاریخ حضور و غیاب کارکنان را به طور دقیق ثبت کنید و مشکلی برای آن پیش نیاید. تقویم دستگاه حضور و غیاب در تعیین حقوق هر ماه دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس نقش دارد. تقویم دستگاه حضور و غیاب روزهای تعطیلی و مناسبت های رسمی تعطیل را مشخص می کند و نبود کارکنان را در ان روزها، غیبت نخواهد زد. در صورتی که تقویم دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس نیاز به ویرایش داشته باشد؛ می توانید از بخش تنظیمات دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس نسبت به تغییر تقویم سیستم ساعت زنی اقدام کنید.

تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب مجموعه جهانگستر پارس

قیمت دستگاه حضور و غیاب جهانگستر پارس

قیمت دستگاه های حضور و غیاب جهانگستر پارس به نسبت مدل های آن متفاوت است. برخی از دستگاه های حضور و غیاب نرخ قیمت آنها بین 2 تا 3 میلیون تومان است. دستگاه حضور و غیاب حرفه ای جهانگستر پارس نرخی حدود 9 تا 14 میلیون تومان را دارد و به نسبت ویژگی های بیومتریک افراد عمل می کنند. قیمت دستگاه های حضورو  غیاب بیومتریک جهانگستر پارس کمی با دیگر سیستم های ساعت زنی تفاوت دارد. دستگاه های بیومتریک شامل دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره، دستگاه حضور و غیاب اسکن خطوط کف دست و ... می‌شود. برخی از دستگاه های حضور و غیاب ( دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس جهانگستر پارس ) قیمت آن به 20 میلیون تومان هم می رسد. البته می توان گفت که حرفه ای ترین سنسور ها در این سیستم کنترل تردد وجود دارد.

خرید سیستم حضور و غیاب جهانگستر پارس

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی جهانگستر پارس

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب چشمی 

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب کارتی