نمایش دادن همه 19 نتیجه

شرکت علم و صنعت

شرکت علم و صنعت از سال 1371 فعالیت خود را آغاز کرده و در این سال‌ها توانسته در زمره اولین تولیدکنندگان دستگاه حضور و غیاب ایران قرار بگیرد. این شرکت با هدف فعالیت در زمینه طراحی و تولید سیستم‌های نرم افزارها و سخت افزارهای کنترل تردد در اقصی نقاط کشور به عرضه محصولات و ارائه خدمات خود پرداخته و رضایت بیش از 35000 شرکت و مشتری را در کارنامه خود به ثبت رسانده‌است.
شرکت علم و صنعت با حضور مستمر در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی مانند Gitex امارات، Cebit آلمان و ترکیه و... موفق به صادرات محصولات کنترل تردد خود به 160 کشور دنیا گردیده و نشان CE اروپا کرده است. محصولات تولیدی این شرکت، انواع دستگاه‌ها و نرم افزارهای حضور و غیاب را پوشش می‌دهند و مشتریان می‌توانند به سادگی از طریق سایت، شماره تماس یا نمایندگی شرکت علم و صنعت در شهر خود اقدام به خرید سیستم مورد نیاز خود کنند. این شرکت با سی سال سابقه درخشان در ارائه خدمات به مشتریان، علاوه بر طراحی و تولید سیستم‌های نرم افزاری و سخت افزاری حضور و غیاب، خدمات پشتیبانی و گارانتی هم به مشتریان ارائه می‌کنند.

دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

شرکت علم و صنعت یکی از مطرح ترین و با سابقه ترین شرکت ها در زمینه تولید دستگاه های حضور و غیاب می باشد که انواع دستگاه های حضور و غیاب لمسی،چشمی،کارتی،تشخیص صدا و رمزی را به بازار عرضه کرده است. که با استقبال اکثریت سازمانها و ارگان های دولتی و خصوصی مواجه شده است.

نمایندگی دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

نمایندگی مجاز شرکت علم و صنعت در اکثر شهرها و استانها فعال هستند و علاوه بر فروش محصولات شرکت خدمات پس از فروش شامل نصب و راه اندازی و گارانتی را انجام می دهند. شما برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نمایندگی های شرکت علم و صنعت می توانید با کارشناسان شرکت آلتون نتورک در تماس باشید.

لیست قیمت دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

لیست قیمت اطلاعات خوبی در زمینه قیمت ها و نوع دستگاه های حضور غیاب در اختیار شما قرار میدهد. همچنین شما می توانید با مقایسه قیمت ها و کارکرد آنها محصول مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

مزایا دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

با ظهور دستگاه های حضور و غیاب تحول چشمگیری در سازمان ها و ادارات دولتی و خصوصی شکل گرفت. این دستگاه ها با صرفه جویی در وقت و امنیت بالا توانستند راندمان کاری را افزایش دهند. دستگاه علم و صنعت یکی از معروف ترین برندها در این حوزه توانسته است خدمات و محصولات قابل قبولی را ارائه دهد.

معایب دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

دستگاه‌‌های حضور و غیاب در کنار مزایایی که دارند این امکان وجود دارد که دارای  معایبی باشند، توجه کردن به معایب دستگاه حضور و غیاب در زمان خرید به شما این کمک را خواهد کرد که بهترین و مناسب‌ترین سیستم حضور و غایب را تهیه کنید.

شرکت علم و صنعت یکی از شرکت‌های شناخته شده در حوزه فروش دستگاه‌های حضور و غیاب است. دستگاه‌های حضور و غیاب علم و صنعت را می‌توان جزو بی نقص‌ترین سیستم‌های حضور و غیاب در نظر گرفت.  در مقاله معایب دستگاه حضور و غیاب به صورت کامل در رابطه معایب یک سیستم حضور و غیاب اطلاعات جامعی درج کرده‌ایم.

گارانتی دستگاه حضور و غیاب شرکت علم و صنعت

توجه به گارانتی دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت در زمان خرید لازم و ضروری است. تمامی دستگاه‌های حضور و غیاب شرکت علم و صنعت ارائه شده در وب سایت آلتون نتورک از گارانتی با مدت زمان بالا پشتیبانی می‌کنند.

همین حالا بهترین دستگاه حضور و غیاب شرکت علم و صنعت را خریداری کنید.

دانلود کاتالوگ سیستم حضور و غیاب علم و صنعت

تقویم دستگاه ساعت زنی علم و صنعت

تشخیص اصل بودن دستگاه حضور و غیاب مجموعه علم و صنعت

قیمت دستگاه حضور و غیاب علم و صنعت

خرید سیستم حضور و غیاب علم و صنعت

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی علم و صنعت

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی

دستگاه حضور و غیاب چشمی 

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور و غیاب دوربین دار

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب ترکیبی

دستگاه حضور و غیاب رمزی

دستگاه حضور و غیاب کارتی