در حال نمایش یک نتیجه

باطری دستگاه حضور و غیاب

باطری سیستم حضورغیاب یا یو پی اس دستگاه حضور و غیاب قطعه‌ای است که وظیفه تامین انرژی الکتریکی دستگاه ساعت زنی را بر عهده دارد. یکی از اقلامی که عموما در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای باید به آن توجه داشته باشید، باتری سامانه حضور و غیاب است. باتری حضور و غیاب ولتاژهای مختلفی دارد و با اتصال دستگاه ثبت ورود و خروج به برق شارژ می‌شود. منبع تغذیه یا همان تامین کننده انرژی دستگاه حضور و غیاب اگر دارای ویژگی‌هایی که در ادامه بیان می‌کنیم نباشد می‌تواند در آینده‌ای نه چندان دور مشکلاتی را برای دستگاه حضور و غیاب به وجود آورد و نیاز پیدا کردن تعمیرگاه مجاز دستگاه حضور و غیاب را برایتان ضروری کند.

باطری اکسترنال دستگاه حضور و غیاب

خرید باتری دستگاه حضور و غیاب

برای خرید منبع تغذیه دستگاه حضورو غیاب بهتر است قبل از انتخاب تحقیق کنید و ویژگی های یک باتری مناسب را بدانید و طبق ساختاری که دستگاه حضورو غیاب شما دارد باتری انتخاب کنید. معمولا باطری سیستم ثبت ورود و خروج کارکنان قابل شارژ هستند اما پس از مدتی عمر مفید آنها تمام شده و به خرید مجدد نیاز پیدا می‌کنید.

قیمت باتری اکسترنال سیستم حضور و غیاب

بهترین برند باطری دستگاه کنترل تردد

باطری یو پی اس سیستم حضور و غیاب یک ابزار مصرفی است و با گذر زمان و استفاده مداوم کارایی خود را از دست می‌دهد. اما اگر قصد انتخاب بهترین برند باطری دستگاه کنترل تردد را برای دستگاه حضورو غیاب اثر انگشتی و یا تشخیص چهره که معمولا انرژی زیادی را مصرف می‌کند دارید، بهتر است ویژگی های خوب یک باطری را بدانید بدین مظنور بهتر است راهنمای خرید دستگاه حضورو غیاب را مطالعه کنید.

خرید اینترنتی باطری اکسترنال دستگاه حضور و غیاب

گارانتی باطری دستگاه ساعت زنی

یکی از مواردی که باید در زمان انتخاب سیستم حضور و غیاب به آن توجه داشته باشیم، نوع باطری مورد استفاده در اتوماسیون حضور و غیاب و همچنین میزان ظرفیت باتری حضور و غیاب است. مشخصا انتخاب یک برند دستگاه حضور و غیاب با سابقه طولانی می‌تواند به راحتی باعث یک عمر راحتی در خرید باشد. توصیه ما این است که از برندی خرید کنید که خدمات خود را همراه با گارانتی ارائه کند. با وجود گارانتی سیستم ساعت زنی، دیگر نگرانی بابت خراب شدن باتری نخواهید داشت.

گارانتی باطری اینترنال دستگاه ساعت زنیانواع منبع انرژی دستگاه‌های حضور و غیاب

دستگاه‌های حضور و غیاب دارای منبع انرژی متفاوتی هستند، به عنوان مثال در گونه‌ای از دستگاه‌های حضور و غیاب استفاده از برق مستقیم برای تامین انرژی سیستم استفاده می‌شود.

در نوع‌های خاصی از سیستم‌های حضور و غیاب می‌توان استفاده از پنل‌های خورشیدی را مشاهده کرد که این پنل‌ها باعث تامین انرژی می‌شوند. هم سیستم‌های حضور و غیاب اثر انگشتی، هم سیستم‌های تشخیص چهره از باتری برای تامین انرژی استفاده می‌کنند. بهترین باتری بک آپ دستگاه حضور و غیاب را از فروشگاه اینترنتی آلتون نتورک بخواهید.

قیمت باطری دستگاه حضور و غیاب

باطری‌های دستگاه‌های حضور و غیاب دارای مدل‌ها و انواع مختلفی است و نمی‌توان هزینه مشخصی برای باطری و نوع آن در نظر گرفت. اما یکی از موارد تاثیر گذار در نرخ دستگاه حضور و غیاب همین باطری مورد استفاده در دستگاه است. باطری‌های دستگاه حضور و غیاب حدودا از 200.000 تومان تا 1.000.000 تومان قیمت گذاری می‌شوند.

برای دریافت لیست قیمت انواع باطری سیستم‌های حضور و غیاب کافی است با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

قیمت باطری دستگاه حضورو غیاب به المان های مختلفی بستگی دارد و در هنگام خرید باید در نظر داشته باشید. در واقع عواملی که باعث تغییر قیمت در باتری میشود شامل موارد زیر میشود:

  • برند باتری دستگاه حضور و غیاب
  • طول عمر مفید باطری دستگاه کنترل تردد
  • نوع باتری

خرید اینترنتی باطری دستگاه حضور و غیاب

خرید آنلاین باتری دستگاه ساعت زنی یکی از نیاز های سازمان هاست. معمولا باتری دستگاه های حضورو غیاب پس از مدتی استفاده کارایی خود را از دسته داده و نیاز به تعویض دارند. نصب دستگاه حضور و غیاب  و باتری دستگاه ساعت زن یکی از مواردی است که قبل از خرید باید به آن توجه کنید. برای خرید آنلاین باتری دستگاه ساعت زن، شما می‌توانید از سایت آلتون نتورک خرید خود را انجام دهید.

ار روش های مرسوم خرید باتری سیستم کنترل تردد، سفارش اینترنتی باتری دستگاه ساعت زن است. در این روش با توجه به نوع سیستم حضور و غیاب می‌توانید باتری مناسب را انتخاب کنید و توجه داشته باشید تمام محصولاتی که در فروشگاها آلتون نتورک به فروش می‌رسد، دارای گارانتی دستگاه حضور و غیاب معتبر است و برای انتخاب بهتر پشتیبانی تمام روزه انجام می‌شود.