در حال نمایش یک نتیجه

خرید آنتن مرکزی و تجهیزات آنتن مرکزی

نیاز به یک آنتن مرکزی دارید؟ خرید آنلاین آنتن مرکزی خود را از فروشگاه آلتون نتورک انجام دهید.

یکی از مشکلاتی که در دهه‌های 70 و 80 بسیار به چشم می‌خورد ظاهری شلوغ بر روی پشت‌ بام‌هایی با تعداد ساکنان بالا بود که به دلیل نصب تمامی آنتن‌ها بر روی پشت بام ایجاد می‌شد. علاوه بر این به دلیل فاصله زیاد پشت بام‌ها با واحد ساکنان به سیم‌کشی زیادی جهت انتقال تصویر نیاز است که می‌تواند کیفیت تصاویر در تلویزیون را به شدت کاهش دهد. با در نظر گرفتن این مشکلات می‌توان به فایده آنتن‌های مرکزی پی برد. آنتن‌ مرکزی یا همان آنتن تلویزیون مستر قادر است تمام امواج fm را دریافت کرده و به تمام کسانی که با تلویزیون خود به آنتن متصل هستند ارسال کند. علاوه بر این استفاده از این سیستم می‌تواند هزینه‌ها و پیچیدگی‌های مربوط به سیم‌کشی‌ها را نیز کاهش دهد. خواندن مقاله راهنمای خرید آنتن مرکزی لازم و ضروری است.

قیمت آنتن مرکزی

قیمت خرید یک آنتن مرکزی به موارد متعددی بستگی دارد. در خرید یک آنتن مرکزی میزان کیفیت و دریافت موج آن باید توجه کرد. همچنین باید در نظر داشت هر آنتن مرکزی توسط چه شرکتی ارائه می‌شود و چه میزان گارانتی و پشتیبانی دارد. هر آنتن مرکزی میزان دوربردی دارد که بنا به ارتفاع نصب آنتن بستگی دارد.

بهترین برند در تولید آنتن‌های مرکزی

یک آنتن مرکزی باتوجه‌به میزان آنتن دهی که دارد و تعداد دستگاهی که ساپورت می‌کند شناخته می‌شود. آنتن‌های مرکزی اغلب برای ساختمان‌هایی با تعداد واحدهای زیاد استفاده می‌شوند. آنتن‌های مرکزی باید سینگال‌دهی قوی داشته باشند تا بتوانند نقش یک تک آنتن را برای کل ساختمان ایفا کنند. التون نتورک یکی از شرکت‌های تولیدکننده بهترین برند برای آنتن‌های مرکزی به‌ شمار می‌رود. اگر نمی‌دانید انتن مرکزی چیست مقاله قبل را بخوانید.

سفارش اینترنتی انواع آنتن‌های مرکزی

شرکت‌های تولیدکننده تجهیزات آنتن مرکزی دو روش فروش حضوری و آنلاین برای مشتریان خود قرار می‌دهند. سفارش آنلاین آنتن مزیت‌هایی چون ارسال سریع، کاهش رفت‌وآمد و صرفه‌جویی در وقت را به همراه دارد. خریداران این تجهیزات می‌اوانند با مراجعه به وب‌سایت‌های رسمی فروش آنت‌های مرکزی نسبت به سفارش این محصول اقدام کنند. شما می‌توانید خرید انواع دستگاه حضور و غیاب، خرید انواع مودم را با آلتون نتورک انجام دهید.