نمایش 1–10 از 21 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب است که امروزه کاربرد فراوانی برای حضور و غیاب پیدا کرده است و می‌توان گفت یکی از بهترین روش‌های حضور و غیاب است. انواع مختلفی از دستگاه‌های حضور و غیاب وجود دارند که یکی از پراستفاده‌ترین آنها، دستگاه حضور و غیاب با تکنولوژی تشخیص چهره است که محصولات متنوعی در زیرمجموعه این سیستم قرار گرفته‌اند. با استفاده از این مدل دستگاه‌ها، شما امکان رسیدگی به رفت و آمد کارمندان و پرسنل خود را با کیفیتی بالا دارید و می‌توانید این سیستم را با قیمتی مناسب تهیه کنید. همچنین در نظر داشته باشید که خرید این مدل دستگاه‌ها، سخت نیست و می‌توانید از فروشگاه اینترنتی معتبری آنها را بخرید.

شرایط خرید اینترنتی سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره

برای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص‌دهنده‌ی چهره که کیفیت مناسبی داشته باشید، ابتدا نیاز است که مزایا استفاده از این سیستم‌های حضور و غیاب را بدانید و تشخیص دهید که در راستای اهداف و بودجه‌ی موردنظر شما برای خرید این دستگاه‌ها هستند یا خیر؟! پس از تصمیم‌گیری برای خرید مناسب‌ترین سیستم، با ثبت اسم، فامیل و دیگر مشخصات خود در سایت ثبت‌نام کنید تا به درگاه پرداخت وارد شوید و بتوانید مبلغ نهایی را پرداخت کنید.

خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره باکیفیت

با بررسی تمام مزایا بیان شده برای سیستم حضور و غیاب با تکنولوژی تشخیص چهره، می‌توانید نتیجه بگیرید که این دستگاه، با کیفیت و قیمت مناسب انتخابی مناسب برای استفاده توسط کارفرمایان در شرکت‌ها و محیط‌های کاری مختلف، است. سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره با تمام امکاناتی که در اختیار صاحبین مراکز برای کنترل پرسنل خود می‌گذارد، تبدیل به یکی از پرطرفدارترین و پرتقاضاترین سیستم‌های حضور و غیاب شده است که توسط بسیاری از افراد در محیط‌های مختلف، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه‌های تشخیص چهره این قابلیت را دارند که با شناسایی سریع چهره می‌توانند سرعت، دقت را در گزارش‌گیری از ورود و خروج و اضافه‌کاری یا کم‌کاری پرسنل را افزایش دهد.

در نظر گرفتن بودجه یکی از مهم‌ترین مراحل این سیستم‌ها است. زیرا همان‌طور که بیان شد میزان هزینه این دستگاه در مقایسه با سایر مدل‌های آن بیشتر است و دلیل این امر، تکنولوژی پیشرفته‌ موجود در آن‌ها برای تشخیص نقاط بیومتریکی است که با دقت و علم بالایی به کار می‌رود.

رنج قیمتی این سیستم‌های کارآمد از 5 الی 6 میلیون تومان شروع می‌شود که هر چه حساسیت و ضریب دقت دستگاه و دوربین به کار رفته در آن بهتر باشد به نسبت دوربین قوی‌تری نیز دارد.

مراکزی که دستگاه حضور و غیاب با دوربین عالی ارائه می‌دهد؛ بایستی جز فروشگاه‌های معتبر باشند. خرید از مراکز بزرگی با سابقه و اعتبار بالا تا از صحت خرید خود اطمینان حاصل کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سیستم حضور و غیاب دوربین دار بایوفا، دستگاه حضور و غیاب دوربین دار تایگر و دیگر برندهای معتبر به صفحه توضیح محصول آن مراجعه کنید.

با توجه به کاربرد فراوان این دستگاه در تمامی محیط‌های اداری و شرکت‌هایی که نیاز به کنترل تردد کارمندان خود دارند، این سیستم در حال حاضر از فروش فوق‌العاده‌ای نسبت به سایر دستگاه‌های حضور و غیاب برخوردار هستند. همچنین سیستم‌ پیچیده‌ای برای این دستگاه تعریف نمی‌شود و نیازی به آموزش‌های سنگین و پرداخت هزینه‌ی اضافی ندارد؛ علاوه بر این موارد یاد دادن نحوه‌ی عملکرد این سیستم به کارمندان نیز کار بسیار ساده‌ای است و باعث بالا بردن سرعت کنترل حضور و غیاب و افزایش ساعت مفید اداری، می‌شود. در نظر داشته باشید که این قیمت مناسب همراه با کاربرد گسترده‌ی این دستگاه ارائه شده است که شرایط خریدی پرسود را برای شما به وجود می‌آورد.