نمایش 1–15 از 26 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره (Face recognition device) به دستگاه‌های حضور و غیابی گفته می‌شود که از قابلیت‌های چهره افراد برای شناسایی و هویت سنجی افراد استفاده می‌کند. سیستم‌های ساعت زنی تشخیص چهره یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب است که امروزه کاربرد فراوانی برای حضور و غیاب پیدا کرده است. سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره با استفاده از شمای صورت افراد عملیات تشخیص چهره و به دنبال آن حضور و غیاب هر فرد را انجام می‌دهد و در حافظه دستگاه ثبت می‌کند. انواع مختلفی از دستگاه‌های حضور و غیاب وجود دارند که یکی از پراستفاده‌ترین آن‌ها، دستگاه حضور و غیاب با تکنولوژی تشخیص چهره فروشگاه آلتون نتورک است. با استفاده از این مدل دستگاه چهره زنی، شما امکان رسیدگی به رفت و آمد کارمندان و پرسنل خود را با کیفیتی بالا دارید.

سفارش اینترنتی دستگاه ساعت زنی تشخیص چهره

برای خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص‌دهنده‌ی چهره که کیفیت مناسبی داشته باشید، ابتدا نیاز است که مزایا استفاده از این سیستم‌های حضور و غیاب را بدانید و تشخیص دهید که در راستای اهداف و بودجه‌ی موردنظر شما برای خرید این دستگاه‌ها هستند یا خیر؟! پس از تصمیم‌گیری برای خرید مناسب‌ترین سیستم، با ثبت اسم، فامیل و دیگر مشخصات خود در سایت ثبت‌نام کنید تا به درگاه پرداخت وارد شوید و بتوانید مبلغ نهایی را پرداخت کنید. همچنین می‌توانید از سیستم حضور و غیاب اثر انگشتی استفاده کنید.

پس از خرید دستگاه حضور و غیاب، نرم افزار سیستم حضور و غیاب هم به صورت پیش فرض بر روی دستگاه شما نصب خواهد شد. همچنین اگر تمایل به استفاده از سیستم ورود و خروج بدون نیاز به دستگاه داشته باشید و تلفن همراهتان آیفون است، می‌توانید اقدام به خرید و دانلود نرم افزار فینتو کرده و با نصب این برنامه بر روی تلفن همراه خود ورود و خروج را کنترل کنید.

قیمت دستگاه تشخیص چهره حضور و غیاب

هزینه خرید سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره، از 5.000.000 تومان شروع می‌شود و تا 15.000.000 تومان می‌تواند ادامه داشته باشد. سیستم حضور و غیاب بیومتریک با توجه به ویژگی های هرشخص از خود عکس العمل نشان می دهند. هر چه حساسیت و ضریب دقت دستگاه و دوربین به کار رفته در آن بهتر باشد به نسبت دوربین قوی‌تری نیز دارد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سیستم حضور و غیاب دوربین دار بایوفا، دستگاه حضور و غیاب دوربین دار تایگر و دیگر برند های سیستم ساعت زنی به صفحه توضیح محصول آن مراجعه کنید.

ویژگی بهترین سیستم کنترل تردد تشخیص چهره

بهترین سیستم حضور و غیاب تشخیص چهره دارای ویژگی‌ها و مزیت‌هایی است که انتخاب را برای شما آسان می‌کند. مواردی که در تشخصی بهترین برند تاثیرگذار هستند عبارت‌اند از:

  • برند
  • قیمت
  • جنس و کیفیت
  • خدمات پس از فروش
  • گارانتی

دستگاه حضور و غیاب افق فراویژن و دستگاه حضور و غیاب زمان پرداز یکی از بهترین سیستم‌های حضور و غیاب تشخیص چهره است. همچنین حضور و غیاب تایگر نیز توانسته است رضایت درصد زیادی از مصرف کنندگان را جلب کند.