جک پارکینگی چیست؟

جک پارکینگی چیست؟ جک پارکینگی قطعه‌ای است که برای باز و بست شدن درب‌های پارکینگ از آن استفاده می‌شود، درب های پارکینگ دارای انواع مختلفی است، برای آشنایی با انواع جک پارکینگی کافی است روی لینک کلیک کنید، اگر قصد خرید جک پارکینگی دارید حتما مطالعه در رابطه با انواع جک پارکینگی داشته باشید و بدانید که برندهای جک پارکینگی کدام برندها هستند. یک جک پارکینگی چه کاربردهایی دارد؟ جک پارکینگی قطعه‌ای است که برای باز و بسته شدن اتوماتیک درب‌های پارکینگ کاربرد داشته و انواع مختلفی دارد. نام‌های دیگر آن عبارتند از جک برقی درب، جک ریموتی و درب ریموت کنترلی.

اگر بخواهیم به طور مختصر در مورد عملکرد این جک‌ها را بررسی نماییم، باید بگوییم که: بازوهای جک در طرفین درب نصب می‌شوند و زمانی که دکمه ریموت فشار داده می‌شود، بازوها حرکت می‌کنند و درب باز می‌شود. با فشردن مجدد دکمه ریموت بازوها به سر جای خود باز می‌گردند و درب بسته می‌شود. در ادامه این مطلب در رابطه با چیستی جک پارکینگی اطلاعاتی را بیان خواهیم کرد، با آلتون نتورک همراه باشید.

حدود دو دهه است که جک‌‌ برقی را بر روی درب پارکینگ، بسیاری از منازل و ساختمان‌ها می‌بینیم. با نصب این جک‌ها امنیت مکان مورد نظر افزایش پیدا می‌کند، زیرا درب فقط با ریموت مخصوص خودش باز می‌شود و امکان هک کردن آن بسیار کم است. همچنین راحتی و آسایش بیشتری را برای افراد فراهم می‌کند، چون برای باز کردن درب در شرایط برفی و بارانی نیاز به پیاده شدن از ماشین نیست.

هر جک پارکینگی از قطعات مختلفی طراحی شده است. برای اطلاع از قطعه‌های جک پارکینگی کافی است روی لینک کلیک کنید، برای خرید حتما این مطالعه را داشته باشید.

پیشنهاد می‌کنیم برای خرید راحت‌تر و ارزان‌تر جک، حتما مقاله راهنمای خرید جک پارکینگی را مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟