گیت کنترل تردد باشگاه چیست

منظور از گیت کنترل تردد باشگاهی چیست؟ گیت کنترل تردد باشگاه چه کاربردی دارد؟ استفاده از سیستم کنترل تردد باشگاه چه مزیتی دارد؟ گیت باشگاهی از چه اجزایی تشکیل می‌شود؟ عوامل تاثیرگذار بر قیمت گیت تردد باشگاه چیست؟

از انواع گیت کنترل تردد در سازمان‌ها و اماکنی که افراد زیادی به آن مکان تردد داشته و رفت و آمد افراد به بررسی و ایجاد برخی محدودیت‌ها نیاز دارد، استفاده می‌شود.

یکی از مکان‌هایی که استفاده از گیت کنترل تردد در آن، با استقبال مواجه شده است؛ انواع مراکز ورزشی و انواع باشگاه‌ها است.

مزیت گیت کنترل تردد باشگاه چیست؟

با استفاده از گیت تردد باشگاهی، از بروز بی نظمی در تردد ورزشکاران جلوگیری شده و با استفاده حداقلی از نیروی انسانی، بخشی از هزینه‌ها کاهش یافته، از خطاهای انسانی جلوگیری به عمل آمده و امنیت قابل توجهی در محیط باشگاه برقرار می‌شود.

با استفاده از سیستم کنترل تردد باشگاه، شما به عنوان کارفرما و مدیر باشگاه قادر خواهید بود تا علاوه بر بررسی دقیق تردد پرسنل و ورزشکاران، نسبت به کنترل میزان حقوق دریافتی توسط پرسنل و میزان هزینه پرداختی توسط ورزشکاران و هنر جویان، اقدامات کافی و لازم را انجام داده و به مشکلات پیرامون در بحث اقتصادی با دقت و اطلاعات کامل رسیدگی کنید.

برخی دیگر از مزیت‌های استفاده از انواع سیستم کنترل تردد باشگاه عبارتند از:

  • برخورداری از امنیت بالا در محیط باشگاه و جلوگیری از سرقت احتمالی اموال
  • ایجاد سهولت بیشتر در فرآیند مدیریت باشگاه که موجبات رضایت تمامی افراد را در پی دارد
  • برقراری نظم دقیق و ساماندهی فعالیت افراد در باشگاه
  • کنترل ورود و خروج افراد به صورت اختصاصی
  • شمارش تعداد افراد وارد شده به محیط باشگاه و کنترل زمان سپری شده توسط آنان در محیط
  • کاهش هزینه‌ها و هدفمند شدن آن در راستای پیشرفت مجموعه

کاربرد گیت کنترل تردد باشگاهی

سیستم کنترل تردد باشگاه می‌تواند به راحتی در انواع محیط‌های ورزشی با بهره گیری از انواع سیستم‌های احراز هویت (رمزی، کارتی، بیومتریک و …) مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از مهم‌ترین کاربردهای گیت کنترل تردد باشگاهی، کنترل ورود  و خروج افراد مجاز و غیر مجاز به مجموعه است.

دیگر کاربرد استفاده از سیستم کنترل تردد باشگاه، هدایت مستقیم ورزشکاران به رختکن و اختصاص دادن کمد به شماره خاص و منحصر بفرد افراد است.

یکی دیگر از مهم‎ترین کاربردهای استفاده از گیت کنترل تردد باشگاهی، ارائه گزارشات مالی در بازه‌های زمانی مختلف است.

gate کنترل تردد باشگاه از چه اجزایی تشکیل می‌شود؟

گیت تردد باشگاه در نگاه کلی دارای دو ساختار بهم پیوسته سخت افزاری و نرم افزاری است که مختصرا به توضیح هر یک از آن‌ها، می‌پردازیم.

با استفاده از بخش سخت افزاری سیستم کنترل تردد باشگاه که شامل عوامل بازدارنده تردد یا همان موانع به کار رفته در گیت باشگاهی را شامل می‌شود؛ نسبت به عبور و منع عبور افراد به باشگاه، اقدامات و هشدارهای لازم صورت می‌پذیرد.

بخش نرم افزاری گیت باشگاهی شامل سیستمی است که اطلاعات لازم مربوط به هر فرد را در خود ذخیره کرده و هنگام تردد افراد مختلف، اطلاعات موجود را با اطلاعات ذخیره شده در بانک اطلاعاتی خود مطابقت داده و تردد فرد را مجاز یا غیر مجاز اعلام می‌کند.

قیمت گیت کنترل تردد باشگاهی

قیمت سیستم کنترل تردد باشگاهی وابسته به انواع ماژول‌های به کار رفته و نوع عملکرد گیت کنترل تردد در عبور و مرور افراد که شامل عملکردهایی هم‌چون کنترل یک طرفه در سمت دیگر آزاد، کنترل دو طرفه، ممنوعیت تردد از یک سمت و سمت دیگر آزاد و … برآورد می‌شود. نرخ گیت کنترل کننده تردد باشگاه وابسته به نوع آن می‌تواند از 1.000.000 تومان شروع شود و تا قیمت‌های بالاتر ادامه یابد.

البته شایان به ذکر است که دیگر عواملی نیز در تعرفه گذاری گیت کنترل تردد باشگاه تاثیر گذارند که برخی از آن‌ها عبارتند از:

 نوع سیستم احراز هویت به کار گرفته شده در گیت کنترل تردد، کیفیت قطعات بکار رفته، تضمین کیفیت و اصالت کالا، برند گیت کنترل تردد و ….

برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت آلتون نتورک در ارتباط باشید.

Rate this post
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟