گیت کنترل تردد بیمارستانی چیست

گیت کنترل تردد بیمارستانی یکی از انواع گیت‌های کنترل کننده تردد است که عموما در بیمارستان‌ها و مراکز بهداشتی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین موضوعات در این نوع از گیت‌ها که در مراکز درمانی مورد استفاده قرار می‌گیرند، سرعت باز و بسته شدن آن‌ها است.

گیت کنترل تردد بیمارستان، از نوع گیت کنترل تردد نفر رو است که قابلیت عبور تنها یک نفر را از گیت صادر می‌کند.

به دلیل حساسیت‌های بهداشتی در مراکز درمانی و همچنین افزایش سطح ایمنی، در این نوع از دستگاه‌ها نیاز است که سیستم بدون دخالت دست و تنها با سنسورهای تشخیصی که می‌تواند از نوع سنسور تشخیص چهره، سنسور تشخیص عنبیه چشم، سنسور کارتی و… است، کار تعیین هویت افراد را انجام دهد.

توجه داشته باشید که این امکان وجود دارد که گیت کنترل تردد بیمارستانی به صورت میله‌ای طراحی شود، که در آن صورت این نوع از گیت را می‌توان در دسته گیت‌های کنترل تردد میله‌ای جای داد.

هزینه گیت کنترل تردد بیمارستانی وابسته به نوع آن می‌تواند متفاوت باشد اما شما با صرف هزینه‌ای بالغ بر پنج میلیون تومان می‌توانید صاحب یک گیت کنترل ورود و خروج از نوع بیمارستانی شوید.

گیت کنترل تردد بیمارستانی چیست؟

محدود سازی فرآیند دسترسی به بخش‌هایی از بیمارستان در تمامی دنیا کاری رایج و ضروری است. به دلیل وجود حساسیت‌های بسیار بالا در برخی از نقاط مراکز درمانی، استفاده از دستگاه‌های کنترل کننده عبور و مرور در بیمارستان مهم و اساسی خواهد بود. شرکت تولید کننده آلتون نتورک یکی از شرکت‌های فعال در حوزه تولید انواع دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای و گیت کنترل تردد آماده ارائه انواع گیت کنترل تردد بیمارستانی است.

گیت‌های مورد استفاده در بخش‌های بیمارستان، وابسته به نوع مکان، درجه اهمیت آن مکان، مدارک و موارد موجود در محل مورد نظر و همچنین میزان حساسیت در حفظ ایزوله بودن محیط، از گیت‌های محدود کننده مختلفی در این محیط‌های درمانی می‌توان استفاده کرد.  

اجزای گیت کنترل تردد درمانی

عمده دلیل نامگذاری این گیت، به گیت بیمارستانی، مربوط به محیط مورد استفاده آن است. در حالت کلی می‌توان گفت که این گیت تفاوت چندانی با یک گیت کنترل تردد نگهبانی ندارد و تنها تفاوت موجود در این گیت را می‌توان وجود تجیهزات بهداشتی و همچین روش‌های تشخیصی متفاوت عنوان کرد.

به عنوان مثال در یک گیت کنترل کننده درمانی، از روش اثر انگشت برای شناسایی افراد استفاده نمی‌شود، دلیل این موضوع را هم می‌توان در اهمیت پیدا کردن میزان بهداشت محیط در نظر گرفت.

قیمت گیت بیمارستانی

گیت‌های کنترل کننده رفت و آمد در محیط بیمارستان وابسته به نوع، شرکت سازنده و همچنین میزان کیفیت، می‌تواند متفاوت در نظر گرفته شود. اما در حالت معمول یک سیستم کنترل تردد حرفه‌ای که به گیت کنترل تردد بیمارستانی مجهز باشد، قیمتی حدود به 5.000.000 تومان دارد و البته این قیمت می‌تواند افزایش نیز داشته باشد. برای دریافت مبلغ گیت کنترل تردد با ما تماس بگیرید.

خرید گیت تردد درمانی

برای خرید گیت بیمارستانی و همچنین دریافت مشاوره رایگان کافی است همین حالا با شماره‌های موجود در وب سایت آلتون نتورک تماس حاصل کنید تا مشاوران شرکت آلتون نتورک اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟