گیت کنترل تردد معلولین چیست

گیت کنترل تردد معلولین چیست؟ کاربرد گیت کنترل تردد ویلچر چیست؟ ویژگی‌های گیت کنترل تردد ویلچر چیست؟ امروزه در بسیاری از مراکز اداری و تجاری از انواع گیت کنترل تردد استفاده می‌شود.

استفاده از گیت‌های کنترل تردد در مکان‌هایی که تردد زیادی در آن محیط انجام می‌شود؛ نیازمند بررسی و تلاش برای بهینه ساختن تردد تمامی افراد با شرایط متفاوتی است که در محیط مورد نظر تردد می‌کنند.

در نتیجه آن، تردد افراد بصورت کامل و دقیق انجام می‌شود و استفاده از گیت کنترل تردد سبب بروز مشکل در فرآیند عادی تردد افراد نشده و طوری طراحی شده است که انواع تردد افراد را پوشش داده و روند ثبت و کنترل تردد را پیشرفت و بهبود بخشیده است.

نه اینکه باعث شود تا افرادی که دچار مشکلات خاص حرکتی هستند و یا شرایط ویژه ای برای تردد گریبان گیر آن‌هاست؛ نتوانند از گیت به‌کار گرفته شده در محیطی که تردد در آن مکان برای آن ها ضروری است استفاده کنند.

کاربرد گیت کنترل تردد معلولین

یکی از انواع مشکلاتی که ممکن است به هنگام استفاده از گیت کنترل تردد به‌ آن برخورد داشته باشید، مربوط به افرادی است که از معلولیت‌های حرکتی رنج می‌برند، افرادی که کهولت سن در آنان باعث شده تا با مراقبت بیشتر و سرعت کمتر، توان حرکت داشته باشند.

دیگر مسئله موجود برای تردد در محیطی که گیت کنترل تردد افراد در آن جا فعال است، مربوط به مواقعی است که فرد عموما به همراه بار، چرخ دستی و دیگر لوازمی تردد دارد که ورود آن‌ها به این گونه مکان‌ها بدون همراه داشتن وسایل ضروری شان ممکن نیست.

برای حل نمودن این مشکل، کارشناسان ما اقدام به طراحی و ساخت نوعی از گیت کنترل تردد کرده اند که به عنوان گیت تردد معلولین، بار یا ویلچر شناخته می‌شود.

ویژگی‌های گیت کنترل تردد ویلچر

گیت کنترل تردد بار یا ویلچر، عموما از جنس استیل ساخته شده اند که از مقاومت بالایی برخوردارند.

گیت کنترل تردد معلولین، طوری طراحی شده است که امکان عبور چند فرد بصورت همزمان، عبور ویلچر، عبور برانکارد و اقلام حمل بار ( انواع چمدان یا کیسه هایی با حجم عظیم) در آن‌ها وجود دارد.

گیت کنترل تردد ویلچری به عنوان مکمل در کنار دیگر انواع گیت کنترل تردد نفر، مورد استفاده قرار می‌گیرد.

علاوه بر این، امکان تجهیز شدن به انواع دستگاه حضور و غیاب و دستگاه اکسس کنترل در آن‌ها وجود دارد.

 از دیگر مزیت‌ها و ویژگی گیت کنترل تردد معلولین، اصطحکاک پایین، صدای پایین موتور دستگاه، دوام بالای دستگاه و کیفیت بالای قطعات به‌کار گرفته شده در آن و مجهز بودن آن به حالت اضطراری است که بصورت اختیاری قابل انجام است.

استفاده از گیت کنترل تردد معلولین به جهت محترم شمردن حقوق آنان، مخصوصا جانبازان جنگی، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

گیت کنترل تردد بار، به گونه ای طراحی شده است که انجام فرآیند تردد و حضور و غیاب در آن به ساده ترین شکل ممکن، قابل انجام باشد.

به عنوان مثال از دیگر ویژگی‌های ممتاز آن، قابلیت اتصال ریموت کنترل به گیت کنترل تردد معلولین است تا در صورت بروز هرگونه مشکل به هنگام عبور ویلچر یا بار، امکان کنترل باز و بسته بودن گیت از راه دور ممکن باشد.

شما می‌توانید در صورت نیاز به گیت کنترل تردد ویلچر، جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت آلتون نتورک در تماس باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟