‌تعمیر گیت کنترل تردد

‌تعمیر گیت کنترل تردد از آن‌جایی حائز اهمیت است که اگر اخلالی در سیستم گیت کنترل تردد رخ دهد؛ عملکرد صحیح سیستم از بین رفته و تبعات و صدمات ناشی از آن موجب مختل شدن نظم، نارضایتی کارکنان و از همه مهم‌تر اختلال در عملکرد صحیح مجموعه خواهد شد.

آن چیزی که برای همگان واضح است، این است که هر نوع وسیله الکترونیکی، قادر نخواهد بود تا همیشه سلامت خود را حفظ نموده و با بهترین نوع عملکرد، وظایف خود را به انجام برساند.

اما در رابطه با موضوع استفاده از گیت کنترل تردد که عملکردی حیاتی را بر عهده دارد، اطمینان از انجام عملکرد با بهترین وضعیت، کوچکترین موردی است که از دستگاه انتظار می‌رود.

‌تعمیر گیت کنترل تردد چگونه است؟

هنگامی که به هر دلیلی، اختلالی در عملکرد صحیح سیستم به وقوع می‌پیوندد؛ باید نسبت به تعمیر سریع و رفع مشکل در کمترین زمان ممکن، اطمینان داشته باشید تا از بروز صدمات بعدی جلوگیری شود.

به هنگام خرید گیت کنترل تردد، باید در نظر داشته باشید که خدمات پس از فروش مجموعه فروشنده قادر خواهد بود تا همواره سلامت دستگاه را فراهم سازد یا خیر.

گیت کنترل تردد در انواع مختلف تولید شده است که هرکدام از این‌ها در سیستم خود با خرابی‌های منحصر بفردی روبرو خواهند شد؛ عموما خرابی‌های به وقوع پیوسته مربوط به همان قطعاتی است که در فرایند ورود و خروج از پرکاربرد ترین قطعات شاخته می‌شوند.

برخی از پرتکرار ترین خرابی‌های ایجاد شده در انواع گیت کنترل تردد

فعالیت هر یک از انواع گیت های کنترل تردد در دو بخش کلی مکانیکی و الکترونیکی صورت می گیرد که امکان خرابی در هر یک از این قطعات وابسته به نوع گیت کنترل تردد، وجود دارد.

خرابی‌های احتمالی گیت کنترل تردد اهرمی

نقاطی که به هنگام فرایند ورود و خروج همواره در گیت کنترل تردد اهرمی درگیر هستند، همان نقاطی هستند که ممکن است در اثر فعالیت زیاد آسیب ببینند و نیاز است تا برای تعمیر آن قطعات چاره‌ای اندیشیده شود.

در گیت کنترل تردد اهرمی، امکان ایجاد مشکل و خرابی در اهرم‌های متصل و محلی است که عابر پای خود را می‌فشارد تا برای ورود اجازه بگیرد.

محل دیگری که ممکن است زودتر از قطعات دیگر آسیب ببیند، چرخاننده اهرم‌ها است.

در این حالت، یکی از اهرم‌ها پایین آمده و در همان موقعیت، غیر فعال می‌شود که در این‌صورت عملا تردد عابر غیر ممکن می‌شود.

خرابی‌های احتمالی در گیت کنترل تردد کارتی

در گیت کنترل تردد کارتی، اصلی‌ترین قسمت انجام فرایند کنترل تردد ، ثبت اطلاعات افراد بوسیله دستگاه کارت‌خوان است که در صورت بروز مشکل در قسمت برق رسانی و یا ازکار افتادن قطعه بدلیل استفاده زیاد، فرایند کنترل تردد افراد، با مشکل مواجه شده و انجام فرایند کنترل تردد افراد، غیر ممکن می‌شود.

البته از دیگر ایرادات وارده به گیت کنترل تردد کارتی، مدت زمان نسبتا زیادی است که به انجام فرایند احراز هویت افراد اطلاق داده شده است. این نوع مشکلات نیازی به ‌تعمیر گیت کنترل تردد ندارند؛ بلکه باید پیش از خرید به بررسی آنان پرداخته شود.

مشکلات احتمالی در گیت کنترل تردد تمام قد

اجزای سیستم گیت کنترل تردد تمام قد، همانند دیگر گیت‌های موجود در بازار، بصورت پیوسته و هماهنگ با یکدیگر فعالیت می‌کنند که در صورت بروز مشکل یا خرابی در یکی از اجزای سیستم، فرایند کنترل تردد افراد با مشکل مواجه شده و جلوی فعالیت صحیح گیت را خواهد گرفت.

از مهم‌ترین مشکلات و خرابی‌های احتمالی موجود در گیت کنترل تردد تمام قد، خرابی یکی از باله‌ها است.

در این صورت تمامی سیستم گیت با مشکل مواجه شده و انجام فرایند مورد نظر را غیر ممکن می‌سازد.

از دیگر مشکلات و ایرادات وارده به گیت کنترل تردد تمام قد، خرابی محور چرخان گیت است.

مشکلات احتمالی در گیت کنترل تردد شیشه ای

گیت کنترل تردد شیشه‌ای عموما در مکان‌هایی با تردد نسبتا بالا مورد استفاده قرار می‌گیرد.

خرابی دیواره‌های شیشه ای گیت کنترل تردد، در اثر فعالیت و استهلاک بالا، عمده ترین مشکل و خرابی مورد انتظار در این نوع از گیت‌های کنترل تردد است.

مشکلات احتمالی در گیت کنترل تردد پره ای

انجام فرایند کنترل تردد در گیت‌های کنترل دسترسی پروانه ای، بدین صورت است که باله‌ها در این گیت از بالا به پایین حرکت می‌کنند.

به هنگام ورود افراد، گیت به سمت پایین حرکت کرده و سپس به سمت بالا باز خواهد گشت.

از خرابی‌های احتمالی این نوع گیت، می‌توان به بازنگشتن باله‌ها به سمت بالا اشاره کرد. در این هنگام باید به فکر ‌تعمیر گیت کنترل تردد پره‌ای باشید.

مشکلات احتمالی در گیت کنترل تردد گردان

این گیت با نیروی وارده از سمت افراد به حرکت درآمده و فعالیت می‌کند.

از عمده مشکلات قابل توجه در گیت کنترل تردد گردان می‌توان به امکان سفت شدن باله‌ها و عدم توان تردد افراد با توجه به نیرویی که وارد می‌کنند، اشاره کرد.

در نظر داشته باشید در صورت بروز خرابی در انواع گیت کنترل دسترسی افراد، مطمئن ترین راه، گزارش به متخصصان مربوطه و استفاده از توانایی آنان برای رفع مشکل و ‌تعمیر گیت کنترل تردد می باشد.

کارشناسان ما در مجموعه آلتون نتورک با در نظر داشتن امر تکریم مشتریان و ارائه خدمات پس از فروش، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در صورت وقوع هرگونه مشکل و خرابی‌های احتمالی است.

در صورت بروز خرابی گیت کنترل تردد، اولین اقدام مناسب چیست؟

در صورت بروز هرگونه خرابی با کارشناسان ما در شرکت آلتون نتورک در تماس باشید.

چگونه از عدم خرابی گیت کنترل تردد در مراحل اولیه به کارگیری مطمئن شویم؟

به هنگام خرید، به ضمانت ارائه شده گیت کنترل تردد، توجه داشته باشید.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟