راهنمای خرید ریپیتر یا توسعه دهنده

برای اینکه از سرعت بالا لذت ببرید و نتیجه دلخواه خود را لذت ببرید، باید یک ریپیتر و یا توسعه‌دهنده باکیفیت استفاده کنید به همین دلیل لازم است راهنمای خرید ریپیتر یا توسعه‌دهنده را مطالعه کنید. برای اینکه بتوانید تشخیص دهید کدام تکرارکننده مناسب شماست لازم است بدانید که ری‌پیتر چیست و چه ویژگی‌های باید داشته باشد.

راهنمای خرید ریپیتر با فرکانس خوب

توسعه‌دهنده‌ها بر اساس فرکانس به دودسته تقسیم می‌شوند. پشتیبانی از نک باند ۲٫۴ GH و دوباند ۲٫۴ GH  تا 5 GH .معمولاً دوبانده ها ارزان‌تر هستند؛ اما اگر روتر شما دوبانده است باید توسعه‌دهنده دوبانده نیز استفاده کنید. با مطالعه مقاله انواع روتر می‌توانید بیشتر با روتر آشنا شوید.

راهنمای خرید توسعه‌دهنده با استاندارد

استانداردها سه مدل است  IEEE 802.11 a/b/g/n یا IEEE 802.11 b/g/n یا IEEE 802.11 a/b/g/n/ac که با فرکانس و سال ساخت روتر شما تا حد زیادی ارتباط دارد و معمولاً این اطلاعت روی روتر شما نوشته شده است.

راهنمای خرید گسترش‌دهنده با مشخصات ظاهری مناسب

ریپیترها دو مدل دستکتاپ و پلاگین هستند. توسعه دهنده‌های دستکتاپ شبیه روتر بی سیم ساده هستند که چندین پورت LAN و آنتن‌های قابل تنظیم مجهز هستند و ریپیترهای پلاگین از ریپیترهای دستکتاپ بسیار کوچکتر هستندف یک پورت LAN  دارند و فاقد USB  هستند.

راهنمای خرید ریپیتر با امنیت بالا

رهنمای خرید ریپیتر بر اساس شرکت سازنده

راهنمای خرید توسعه دهنده با تعداد پورت‌های متفاوت

راهنمای خرید توسعه دهند با پورت‌های اترنت

راهنمای خرید گسترش دهنده مودم با کارایی

راهنمای خرید ریپیتر بر اساس قیمت

  • هنگام خرید ریپیتر باید به فرکانسی که پشتیبانی می‌کند، توجه کرد. مثلا برخی از توسعه دهنده‌ها از فرکانس 2.4 گیگاهرتزی و برخی 5 گیگاهرتزی پشتیبانی می‌کنند.
  • ریپیتر باید با استانداردهای سایر تجهیزات سازگاری داشته باشد‌.
  • توجه به امنیت توسعه دهنده از مسائل مهمی است که هنگام خرید باید به آن توجه کرد در حال حاضر ریپیتر‌هایی که از پروتکل امنیتی WPA2-PSK، پشتیبانی می‌کنند، مناسب‌ترین نوع ریپیتر هستند.
Rate this post
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟