اعلام حریق فرودگاه

یکی از ملزومات ساختمان فرودگاه، استفاده از سیستم اعلام حریق است. سیستم اعلام حریق فرودگاه (Airport fire alarm system) باید بسیار پیشرفته و با کیفیت باشد. علاوه بر آن باید از استاندارد های خاصی پیروی کند تا هنگام تشخیص حریق، دچار اشتباه نشود. سیستم اعلام حریق فرودگاه می تواند از نوع سیستم اعلام حریق آدرس پذیر یا سیستم اعلام حریق بی سیم باشد. نصب سیستم اعلام حریق در فرودگاه، خطرات آتش سوزی را از مسافران، کارکنان فرودگاه، اموال مسافران و فرودگاه دور می کند.

سیستم اعلام حریق فرودگاه شامل چه ابزار هایی است؟

اعلام حریق در فرودگاه همانند دیگر سیستم های اعلام حریق، دارای ابزار هایی است. اجزای سیستم اعلام حریق در فرودگاه شامل دتکتور سیستم اعلام حریق، شستی اعلام حریق، آژیر سیستم اعلام حریق، چراغ ال ای دی اعلان حریق و … است.

اهمیت استفاده از سیستم اعلام حریق در فرودگاه

امروزه استفاده از هواپیما و سفرهای هوایی رواج پیدا کرده است و در برخی از سال ها، به عنوان پر استفاده ترین روش حمل و نقل شناخته شده است. در نتیجه حریق، آتش سوزی و تخلیه فرودگاه، زحمت و مشکلات زیادی را برای اشخاص به وجود می آورد. دلایل زیادی وجود دارد که اهمیت استفاده از سیستم اعلام حریق در فرودگاه را برای افراد روشن می کند. سیستم اعلام حریق فرودگاه شامل بخش تدارکات ایمنی است که کوچکترین مشکلی در این بخش، می تواندجان صدها مسافر و کارمند را به خطر بیندازد. سیستم اعلام حریق با کیفیت و مطمئن نیاز اصلی فرودگاه است. آلتون نتورک سعی کرده است تاکنون سیستم های اعلام حریق با کیفیت و اصل تولید کند.

مزیت نصب سیستم اعلام حریق در فرودگاه

فرودگاه های سطح ایران نیازمند نوعی سیستم اعلام حریق هستند که تاییدیه بین المللی داشته باشد. علاوه بر آن، مورد تایید آتش نشانی کشور هم باید باشد. سیستم اعلام حریق حرفه ای در فرودگاه می تواند مزایای زیادی را برای همه افراد حاضر، ایجاد کند. از جمله مزایای نصب سیستم اعلام حریق در فرودگاه می توان به حفظ زندگی و اموال افراد، واکنش سریع در برابر خطر، یکپارچه و هماهنگ بودن سیستم، حفظ کسب و کار فرودگاه، جلوگیری از ضرر های مالی و … اشاره کرد. ایمنی در برابر اموال و پاسخگویی  و واکنش سریع به خطر دوتا از مهم ترین مواردی است که نصب سیستم اعلام حریق در پی خواهد داشت.

خرید سیستم اعلام حریق برای فرودگاه

خرید سیستم اعلام حریق برای فرودگاه نیازمند دقت و حساسیت بالایی است. ایجاد حریق در فرودگاه خطرات زیادی را در پیش دارد و جان و مال بسیاری از ادم ها و کارمندان را به خطر خواهد انداخت. خرید یک سیستم اعلام حریق با دقت بالا، می تواند افراد را از خطرات زیادی دور کند. آلتون نتورک ارائه دهنده خدمات شبکه و سیستم اعلام حریق، می تواند گزینه خوبی برای خرید سیستم اعلام حریق باشد.

کدام نوع سیستم اعلام حریق برای فرودگاه مناسب است؟

سیستم اعلام حریق آدرس پذیر یا بی سیم مناسب ترین گزینه های برای فرودگاه هستند.

چگونه برای فرودگاه سیستم اعلام حریق حرفه ای بخریم؟

آلتون نتورک سیستم اعلام حریق حرفه ای و با کیفیت را به شما ارائه می دهد.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟