هک گیت کنترل تردد

هک گیت کنترل تردد چگونه ممکن است؟راه‌های دور زدن گیت کنترل تردد چیست؟ چگونه می توان از هک گیت کنترل تردد جلوگیری کرد؟

گیت کنترل تردد در انواع خود راه‌های منحصر بفردی را برای دور زدن در خود جای داده است و همچنین راه‌هایی برای جلوگیری از امکان تقلب در انواع گیت کنترل تردد موجود است.

در برخی از انواع گیت کنترل تردد، امکاناتی جهت جلوگیری از عبور غیر مجاز افراد تعبیه شده است تا به عملکرد حیاتی آن آسیبی وارد نشود.

همان‌طور که به آن اگاه هستید، برای هر قفل کلیدی وجود دارد، برای هر دستورالعمل، راه گریز و برای هر راه گریز، راه حلی وجود دارد.

در انواع گیت‌ کنترل تردد، ممکن است راه و روش‌هایی را برای گریز و تقلب در سیستم آن بیابید.

جلوگیری از هک گیت کنترل دسترسی

مسئله حائز اهمیت این است که هر نوع گیت کنترل تردد پس از مدتی، با بررسی عملکرد و کارکرد خود، انواع راه‌های تقلب را شناسایی کرده و کارشناسان برای رفع آن چاره‌ای اندیشیده اند.

اغلب کارشناسان برای بی تاثیر نمودن راه‌های تقلب و هک گیت کنترل تردد به دو گزینه توجه دارند.

  • ارائه دادن سرویسی بروز و پیشرفته نسبت به نسخه‌های قبل که عمل تقلب را در نوع جدید خود بی اثر می‌نماید.
  • بهبود عملکرد همان نوع از گیت کنترل تردد که به وسیله اعمال تغییراتی در کارکرد سیستم صورت گرفته است.

بهتر این است که با توجه به محیط مورد نظر کارفرما و نوع گیت کنترل ترددی که در مجموعه مورد استفاده قرار گرفته است،

راه‌های دور زدن و تقلب آن را پیش بینی کنید و با مشاوران شرکتی که محصول را به شما ارائه داده است، در میان بگذارید.

بدین صورت از هدررفت سرمایه و زمان خود جلوگیری کرده و قدمی جدید در مسیر پیشرفت سازمان خود گذاشته اید و از همه مهم‌تر این است که به کارشناسان مجموعه اعتماد کرده اید تا با استفاده از تجربه و تخصص خود و با ارائه راهکارهای مناسب، از هدر رفت سرمایه شما جلوگیری کرده و با روشی اصولی آن‌ها نیز در رشد و پیشرفت مجموعه شما سهیم بوده اند.

مهم‌ترین کاربرد گیت کنترل تردد چیست؟

منع عبور افراد غیر مجاز و اجازه تردد برای افرادی که مورد تائید صلاحیت قرار گرفته اند.

این عملکرد بدین گونه صورت می گیرد که گیت کنترل تردد برای هر فرد یک سیگنال را در نظر گرفته و با توجه به آن دستور لازم را ارسال می کند.

راه‌های دور زدن گیت کنترل تردد

عموما افراد برای دور زدن گیت کنترل تردد، به عملکرد سیگنال‌ها توجه کرده و با توجه به نوع فعالیت آن‌ها، به راه گریزی برای مقابله با آن می‌پردازند.

در ادامه برخی از کلیشه‌ای ترین و کاربردی ترین روش‌های دور زدن گیت کنترل تردد را توضیح می دهیم تا بتوانید برای مقابله با آن‌ها چاره ای بیاندیشید.

وارد کردن فشار

فرد با فشار وارد کردن بین دو باله گیت کنترل تردد، سعی به باز کردن آن داشته و پس از آن از گیت کنترل دسترسی عبور خواهد کرد.

عبور از زیر گیت کنترل تردد

این روش نیز یکی از پرکاربرد ترین روش‌ها برای هک گیت کنترل تردد می‌باشد.

عبور از زیر گیت کنترل تردد (خزیدن از زیر فلپ‌ها)، از این جهت که سنسورهای تشخیص حرکت در گیت کنترل عبور افراد، در زیر باله‌ها وجود ندارد؛ روشی دیگر برای آن‌هایی است که قصد عبور غیرمجاز از گیت‌های کنترل دسترسی را دارند.

 تعقیب کردن

یکی از ساده ترین راه‌های تقلب و دور زدن گیت کنترل تردد، تعقیب کردن افرادی است که مجوزهای لازم را دارا می باشند.

از آن جایی که سنسورهای موجود در گیت کنترل تردد، توانایی تشخیص عبور افراد را دارند؛ این روش در ابتدا ممکن است غیر ممکن به نظر برسد.

اما واقعیت این است که سنسورهای موجود در گیت کنترل تردد، گرچه توانایی تشخیص عبور افراد را دارا می‌باشند؛ اما این عملکرد در صورتی بصورت کامل و دقیق قابل اجراست که تردد افراد در فاصله ای مشخص صورت بگیرد.

اگر تردد افراد بصورتی پیوسته و بدنبال هم باشد، در حالتی که تقریبا چسبیده به هم حرکت کنند، سنسورهای گیت کنترل تردد توانایی تشخیص تعداد نفرات را نداشته و عبور غیر مجاز افراد، صورت می‌گیرد.

شما می‌توانید با کارشناسان ما در شرکت آلتون نتورک در ارتباط باشید تا ضمن ارائه مشاوره رایگان، از محصولات مناسب محیط خود بهره ببرید.

5/5 - (2 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟