تعمیر دستگاه حضور و غیاب

تعمیر دستگاه حضور و غیاب

دستگاه‌های حضور و غیاب عموما پس از مدتی نیاز به تعمیر پیدا می‌کنند، تعمیر دستگاه حضور و غیاب یکی از راه‌هایی است که می‌تواند باعث شود از خرید دستگاه حضور و غیاب هوشمند جدید بی نیاز شوید.  شرکت میانپرداز ارائه دهنده انواع دستگاه حضور و غیاب، با نمایندگی‌های مختلف تعمیر و نگهداری دستگاه حضور و غیاب در سراسر ایران، به یکی از برندهای شناخته شده در زمینه تعمیر شناخته می‌شود. با میانپرداز بهترین و عالی‌ترین تعمیرگاه را در اختیار دارید.

چرا نیاز به تعمیر سیستم حضور و غیاب داریم؟

هر سیستمی که استفاده کنید، پس از مدتی نیاز به تعمیر و نگهداری نیاز خواهد داشت. برندهای دستگاه حضور و غیاب مختلف، استراتژی‌های گوناگونی برای پیاده سازی و همچنین تعمیر دستگاه‌های حضور و غیاب مد نظر می‌گیرند.

شرکت میانپرداز برای تعمیر و نگهداری از سیستم‌های حضور و غیاب ارائه داده شده به مشتریان خود اقدام به راه اندازی شرکت‌های زیر مجموعه مختلفی برای ریپیر کردن دستگاه‌های حضور و غیاب کرده است.

تفاوتی ندارد که دستگاه خریداری شده توسط شما از شرکت میانپرداز بوده است یا خیر برند میانپرداز تعمیر انواع دستگاه حضور و غیاب شما را با بالاترین و مناسب‌ترین کیفیت انجام می‌دهد.

برای دریافت لیست نمایندگی‌های دستگاه حضور و غیاب کافی است با شماره‌‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

شایع‌ترین دلایل خرابی دستگاه حضور و غیاب

سیستم‌های حضور و غیاب بر اثر موارد و دلایل گوناگونی امکان دارند که دچار خرابی شوند، اما بعضی از این موارد شایع‌تر و اساسی‌تر هستند که در ادامه به این موارد می‌پردازیم.

مشکلات برخی دستگاه‌های حضور و غیاب

بخش زیادی از مراجعات برای تعمیر سیستم حضور و غیاب، ایجاد مشکلات برقی است، قطع شدن سوکت برق، وارد آمدن برق با فشار بالا به دستگاه، افت و خیز فشار برق، استفاده از منبع‌ تغذیه غیر استاندارد، عدم استفاده از محافظ ولتاژ و مواردی از این دست باعث می‌شود تا دستگاه‌های حضور و غیاب دچار مشکلات برقی شوند.

سینک نشدن سیستم حضور و غیاب با گیت‌های تردد

یکی از مشکلاتی که امکان دارد به وجود آید، مشکل عدم سینک شدن دستگاه حضور و غیاب با گیت کنترل تردد است.

زمانی که این مشکل برای سیستم به وجود آید تنها راه برای تعمیر دستگاه ساعتی زنی مراجعه به مراکز تعمیر و نگهداری دستگاه حضور و غیاب است.

عدم برقراری سیستم با نرم افزار

یکی از دیگر مشکلات رایج در برندهای دستگاه‌های حضور و غیاب چینی، عدم برقراری ارتباط دستگاه با نرم افزار حضور و غیاب است.

در اکثر مواقع با رفرش کردن دستگاه و نرم افزار و اتصال مجدد دستگاه این مشکل بر طرف خواهد شد.

کدام قطعات سیستم حضور و غیاب نیاز به تعمیر دارند؟

وابسته به نوع دستگاه و همچنین کارایی و محیطی که دستگاه حضور و غیاب در آن قرار دارد، سیستم حضور و غیاب امکان دارد دچار خرابی‌ها و نقص‌های متفاوتی شود.

اما در حالت کلی می‌توان گفت که عمده خرابی دستگاه‌های حضور و غیاب اثر انگشتی  در قسمت لمس اثر انگشت یا همان سنسور اثر انگشت به دلیل استفاده در و طولانی مدت است.

در دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی قسمت کارت خوان سیستم یکی از بخش‌هایی است که باعث می‌شود که کارکرد سیستم به صورت کامل دچار مشکل شود.

محافظت از دستگاه حضور و غیاب

رعایت کردن یکی سری از موارد باعث می‌شود که سیستم حضور و غیاب بیومتریک یا هر نوع سیستمی که دارید کمتر دچار خرابی شود و نیاز به پیدا کردن تعمیرگاه دستگاه حضور و غیاب کاهش یابد.

 • نصب در محیط بدون گرد و غبار و سر بسته
 • استفاده از پوشش مناسب برای جلوگیری از آفتاب خوردگی و همچنین عوامل خرابی دیگر
 • عدم دسترسی کابل کشی در دسترس افراد
 • تمیزکاری دستگاه در فواصل زمانی منظم
 • عدم ایجاد خط و خش روی سنسورهای دستگاه حضور و غیاب
 • عدم ارائه رمز ورود به سیستم به افراد ناشناس
 • بازدید دوره‌ای از سیستم حضور و غیاب

کدام مرکز تعمیرات دستگاه حضور و غیاب مناسب است؟

شاید مراکز متعددی برای تعمیر و نگهداری از دستگاه حضور و غیاب وجود داشته باشد اما آیا این مراکز مناسب تعمیرات دستگاه حضور و غیاب شما هستند؟ در ادامه قصد دارم در رابطه با بهترین مرکز تعمیرات دستگاه‌های حضور و غیاب اطلاعاتی بیان کنیم.

 • ارائه پشتیبانی دستگاه حضور و غیاب پس از تعمیر
 • معتبر بودن مرکز تعمیر سیستم حضور و غیاب
 • وجود مرکز فیزیکی و نه تنها مرکز مجازی برای تعمیر
 • تسلط کامل بر انواع سیستم حضور و غیاب
 • ارائه انواع قطعات دستگاه حضور و غیاب
 • و…

در صورتی که نیاز به تعمیرات تخصصی دستگاه حضور و غیاب خود را دارید کافی است همین حالا با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید تا از خدمات شرکت میانپرداز برای تعمیر دستگاه حضور و غیاب استفاده کنید.

5/5 - (4 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟