نمایش دادن همه 2 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب رمزی تایگر

دستگاه حضور و غیاب رمزی تایگر، بعد از دستگاه های حضور و غیاب پانچی کمترین هزینه را دارد. دستگاه های رمزی حضور و غیاب تایگر با استفاده از کد رمزی که برای کارکنان تعبیه شده، افراد را شناسایی کرده و ورود و خروج آنها را چک می کند. در دستگاه های رمزی تایگر، صفحه کلید هایی قرار دارد که از طریق آن رمز وارد شده و با دیتابیس چک می شود. در ابتدای کار، هرکسی برای خود رمزی را تعیین کرده و برای ورود آن رمز را وارد می کند. البته در صورت فراموشی، امکان بازیابی رمز وجود دارد. دستگاه های حضور غیاب رمزی تایگر، زمان کوتاه تری نسبت به دیگر دستگاه ها از کارکنان می گیرد و معطلی کمتری دارد. قیمت سیستم های حضوروغیاب رمزی از 2 میلیون تومان شروع شده و در برخی از مدل ها به 14 میلیون تومان هم می رسد. جهت سفارش دستگاه های رمزی تایگر، می توانید از طریق وب سایت آلتون نتورک اقدام کنید.

خرید سیستم‌های حضور و غیاب رمزی تایگر

اگر کارکنان زیادی دارید، نیاز به خرید دستگاه های حضور و غیاب رمزی خواهید داشت. زیرا زدن یک رمز 4 رقمی زمان زیادی از نیروی شما نخواهد گرفت و تجمع کمتری نسبت به دیگر دستگاه ها پیش می آید.

قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب رمزی برند تایگر

دستگاه حضور و غیاب رمزی تایگر در دو مدل ارائه می شود. مدل t500 با قیمت 2 میلیون تومان و مدل b300 با قیمت 3 میلیون تومان در وب سایت آلتون نتورک موجود است.

در حال حاضر استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک کارایی بیشتری نسبت به این مدل دستگاه‌ها دارند و استفاده از آن مناسب‌تر و حرفه‌ای‌تر خواهد بود.

خرید اینترنتی سیستم‌های حضور و غیاب مدل رمزی برند تایگر

امکان خرید اینترنتی سیستم های حضور و غیاب رمزی تایگر در وب سایت آلتون نتورک وجود دارد. یک نرم افزار حضور و غیاب حرفه‌ای در کنار این سیستم خریداری شده ارائه می‌شود.

سفارش دستگاه های حضور و غیاب رمزی تایگر

در صورتی که قصد خرید دارید، می توانید از طریق وب سایت التون نتورک سفارش دستگاه حضور و غیاب رمزی خود را ثبت کنید.

برای دریافت راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب  روی لینک کلیک کنید.

دستگاه حضور و غیاب رمزی تایگر