نمایش 1–20 از 27 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب لمسی

دستگاه حضور و غیاب لمسی یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب است. دستگاه‌های حضور و غیاب لمسی دارای انواع مختلفی هستند، برندهای دستگاه حضور و غیاب متعددی وجود دارد که می‌تواند در محیط‌های گوناگون مورد استفاده قرار گیرند.  جهان امروزی که تمامی فعالیت‌ها بر مبنا تکنولوژی بنا شده است، کنترل هوشمند رفت و آمد کارکنان، به دغدغه‌ی کارفرمایان و صاحبین شرکت‌ها تبدیل شده است. این روزها، نظارت بر حضور و غیاب کارمندان توسط دستگاه‌های هوشمند صورت می‌پذیرد و باری از دوش مسئولین شرکت، برداشته است. سیستم حضور و غیاب لمسی به عنوان یکی از بهترین این دستگاه‌ها، شناخته می‌شود.

دستگاه‌های حضور و غیاب لمسی از مزایا فراوانی برخوردار است که بر اساس ویژگی‌های هر شخص، کار می‌کنند. انواع مختلفی از این دستگاه‌ها وجود دارند که بر اساس اسکن کف دست یا اثر انگشت دسته‌بندی می‌شوند. در نظر داشته باشید که بر اساس نیاز و انتخاب شما، گستره‌ی قیمت‌های متفاوتی وجود دارند که شرایط سفارش انواع آنها برای شما فراهم است و نحوه‌ی کار هر کدام از آنها، در جعبه‌ی هر دستگاه توضیح داده شده است.

مزایا دستگاه حضور و غیاب لمسی

این دستگاه‌ها معمولا به دو صورت کار می‌کنند: اسکن کف دست و اسکن اثر انگشت. این دستگاه از جهت لمسی بودن و احراز اثر انگشت یا اسکن کف دست فرد، ویژگی‌های بیومتریک وی را ثبت سیستم می‌کند و از این لحاظ، جایگزین مناسبی برای احراز هویت‌های سنتی محسوب می‌شود. این دستگاه‌ها ضدآب و ضدغبار هستند و با حساسیتی که نسبت به گرمای دست یا انشگت شما نشان می‌دهند، ضریب خطا را به صفر می‌رسانند.

انواع دستگاه حضور و غیاب لمسی

دو مدل دستگاه حضور و غیاب برای ارائه وجود دارند که می‌توان از سیستم حضور و غیاب لمسی زدکی مدل T01 و همچنین دستگاه حضور غیاب لمسی فینتو مدل Z01    نام برد. دستگاه مدل زدکی برای اسکن اثرانگشت و دستگاه مدل فینتو برای اسکن کف دست استفاده می‌شوند.

استفاده از اسکن کف دست

به عنوان کارفرما شرکت، شما نیازمند سیستمی هستید که بتوانید به راحتی از آن استفاده کنید و همچنین کنترل رفت و آمد کارکنان برای شما آسان باشد. دستگاه‌های برند فینتو بدون نیاز به هزینه‌های زیاد و اضافه، این امکانات را به سادگی در اختیار شما می‌گذارند. دستگاه‌های حضور و غیاب اسکن کف دست آلتون نتورک را مشاهده کنید.

استفاده از اثر انگشت

زدکی از جمله برندهای محبوبی است که در میان لیست انواع دستگاه‌های حضور و غیاب، در رتبه‌های اول قرار دارد. طبق آمار ثبت شده توسط افراد ناشناس، اکثر آنها استفاده از دستگاه‌های برند زدکی را به سایرین نیز توصیه و از آن به عنوان محصولی پرکاربرد یاد می‌کنند. در صفحه دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی می‌توانید این مدل دستگاه را مشاهده کنید.

خرید اینترنتی سیستم حضور و غیاب لمسی

در ابتدا، شما باید در بخش دسته‌بندی سایت، عبارت دستگاه حضور و غیاب لمسی را جستجو کنید تا دستگاه‌های موردنیاز به همراه قیمت و مدل برای شما نمایش داده شوند. سپس با انتخاب یکی از موارد، می‌توانید آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. در ادامه، برای ثبت کامل خرید باید در سایت ثبت نام کنید و سپس، مبلغ نهایی را پرداخت کرده و آدرس خود را ثبت کنید.

قیمت دستگاه‌ های حضور و غیاب لمسی

در نظر داشته باشید که شما باید علاوه بر کیفیت، قیمت مناسب و متناسب با خدمات را نیز درنظر داشته باشید. گستره‌ی قیمت دستگاه‌های حضور و غیاب لمسی در بازار از سه میلیون و هفتصد شروع شده و تا چهار میلیون و ششصد بالا می‌رود. دستگاه مدل زدکی که برای اسکن اثر انگشت استفاده می‌شود با قیمت پنج میلیون و صد هزار تومان و دستگاه مدل فینتو که از اسکن کف دست برای احراز هویت استفاده می‌کند، با قیمت سه میلیون تومان ارائه می‌شوند.

نحوه‌ی استفاده از سیستم حضور و غیاب لمسی

در ابتدا باید هر یک از پرسنل، کف دست یا انگشت خود را روی دستگاه قرار دهند تا نرم افزار داخلی دستگاه، هویت آنها را تشخیص داده و ثبت سیستم کند، به طور معمول هر فرد باید چندبار انگشت یا کف دست خود را برای ثبت کامل روی دستگاه قرار دهد زیرا کیفیت اثر اولیه‌ی ثبت شده حائز اهمیت فراوانی است و در کارکرد مناسب دستگاه در آینده، تاثیر می‌گذارد. در نهایت، هنگام ورود و خروج هر فرد، هویت فرد را با استفاده از داده‌های موجود در سایت تطبیق می‌دهد و حضور یا غیبت وی در سیستم، ثبت می‌شود.

سفارش سیستم حضور و غیاب لمسی

شما باید با استفاده از اطلاعات وسیله و همچنین با توجه به بودجه‌ی خود، بهترین تصمیم را بر اساس نیازهای شرکت بگیرید. توجه داشته باشید که این نوع دستگاه‌ها، با توجه به امکانات و خدماتی که ارائه می‌دهند، قیمت مناسبی دارند و توانایی پاسخگویی به تمام نیازهای شما برای کنترل تردد کارکنان و کارمندان شرکت را دارند.

فروشگاه آلتون نتورک

دستگاه حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک