نمایش 1–20 از 28 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب چشمی

دستگاه حضور و غیاب چشمی نمونه‌ای از سیستم‌های حضور و غیاب بیومتریک است. این دستگاه کارآمد برای کنترل روند تردد افراد و تشخیص هویت آن‌ها استفاده می‌شود. عنبیه چشم هر انسانی فقط مختص اوست و با چشم انسان دیگری در دنیا شباهت ندارد. از دستگاه حضور و غیاب برای کنترل ورود و خروج افراد به داخل شرکت‌ها و مراکز دولتی استفاده می‌شود. این دستگاه در واقع نسل جدیدی برای تشخیص ویژگی‌های بیولوژیکی از جمله خطوط چهره، اثر انگشت و عنبیه چشم برای متمایز کردن و شناسایی کردن هویت در افراد است. این دستگاه حضور و غیاب را می‌توانید از فروشگاه آلتون نتورک خریداری کرده و از جمله جدیدترین دستگاه‌ها برای ثبت حضور و غیاب کارکنان کارخانه‌ها و بیمارستان‌ها بهره‌مند شوید.

تعریف سیستم حضور و غیاب بیومتریک

سیستم حضور و غیاب بیومتریک به این صورت عمل می‌کند که بر اساس تعداد ساعتی که افراد در محل کار حضور داشته‌اند و به همان اندازه میزان حقوق پرداختی آنان تعیین می‌گردد. برای انجام روند بهتر کارها دستگاه حضور و غیاب چشمی مورد مناسبی برای شرکت‌ها و سازمان‌ها است. با توجه به روند محاسباتی که حضور و غیاب کارکنان دارد این کار وقت گیر بوده و شما برای انجام این مورد می‌توانید به فروشگاه آلتون نتورک بروید و به صورت آنلاین و غیرحضوری سیستم حضور و غیاب چشمی را با قیمتی مناسب خریداری کنید.

کارکرد دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره

با پیشرفت تکنولوژی، فناوری تشخیص و شناسایی چهره و تایید آن به کمک عکس و ویدیو صورت می‌گیرد و این روند به این صورت انجام شده که نمونه‌ای از چهره افراد در دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره بارگذاری و سپس اطلاعات مربوط به هر فردی به صورت کامل در این دستگاه ذخیره می‌شود. دستگاه حضور غیاب چشمی تکنولوژی جدیدی در ادارات برای تشخیص چهره است ولی این دستگاه تنها از طریق تطبیق رنگ و شکل در عنبیه افراد قادر به شناسایی بوده و نسل جدیدتری از دستگاه‌های حضور و غیاب در دنیای تکنولوژی است.

قیمت تقریبی دستگاه حضور و غیاب چشمی

سیستم حضور و غیاب چشمی نسبت به دستگاه حضور و غیاب انگشتی قیمت بالایی داشته و در سازمان‌هایی نصب می‌شود که کارکنان زیادی دارد و میزان تردد در آن بیشتر است. دستگاه حضور و غیاب چشمی دنیای پردازش دارای حافظه و پردازشگر قدرتمند و بالایی بوده و می‌تواند بیش از ۵۰ هزار مورد را در حافظه خود ثبت کند. دستگاه حضور و غیاب چشمی از طریق ترسیم خطوط بر روی عنبیه هر فردی از این خطوط الگو برداری کرده آن‌ها را با کدهای خاصی در حافظه خود نگهداری و ذخیره می‌کند. به این ترتیب در مراجعه بعدی دستگاه عنبیه چشم شما را با استفاده از سنسورهای خاصی شناسایی و ورودتان را ثبت می‌کند.

دقت و امنیت در دستگاه‌های حضور و غیاب چشمی

این دستگاه حضور و غیاب در مقایسه با سایر دستگاه‌های دیگر مثل اثر انگشتی و کارتی از دقت و اهمیت بیشتری در تشخیص هویت افراد از طریق عنبیه چشم برخوردار است. تا به حال خطایی از دستگاه حضور و غیاب چشمی گزارش نشده، اگر در شرکت شما تردد کارکنان و افراد اهمیت ویژه‌ای دارد؛ می‌‌توانید این دستگاه را خریداری کرده و در محل کار خود نصب کنید.

سیستم احراز هویت افراد با عنبیه چگونه عمل می‌کند؟

سیستم احراز هویت چشمی با ویژگی‌های بیومتریک در افراد کار می کند. این ویژگی‌ها در هر فردی متفاوت است و بر اساس فاکتورهای خاصی این روند صورت می‌گیرد. این سیستم با استفاده از دوربینی که در آن نور مادون قرمز کارگذاری شده عمل می‌کند. این دوربین قادر است تا از ساختار چشم افراد نمونه‌برداری کرده و آن را با استفاده از فاکتورهای آماری و ریاضی رمزگذاری کند. ساختار چشم هر انسانی با چشم فرد دیگری در دنیا متفاوت است.

دستگاه حضور و غیاب چشمی دقیق‌ترین روش تشخیص چهره افراد

این دستگاه روشی مطمئن و ایمن برای شناسایی افراد از طریق رمزگذاری شکل عنبیه آنان است. این روش سریع‌ترین مورد برای تشخیص هویت افراد است، ازاین دستگاه معمولاً در سازمان‌های مهم و پرتردد مثل تشخیص هویت نیروی انتظامی استفاده می‌گردد. دستگاه حضور و غیاب چشمی جهان گستر پارس با استفاده از الگوریتم‌های خاصی عنبیه چشم در افراد را بر اساس نمودارهای ریاضی ترسیم نموده و درون حافظه خود بارگذاری می‌کند.

خرید دستگاه حضور و غیاب چشمی

خرید دستگاه حضور و غیاب چشمی از فروشگاه آلتون نتورک می تواند برای شما بی دردسر خرید باشد. دستگاه حضور و غیاب چشمی باید کیفیت بالایی داشته باشد و از اصل بودن قطعات آن اطمینان داشته باشید. آلتون نتورک چندین سال است که در این زمینه فعالیت حرفه ای دارد و دستگاه های حضور و غیاب چشمی اصل را به فروش می رساند. دستگاه های حضور و غیاب چشمی انواع مختلفی دارد که در هنگام خرید آن باید به انتخاب نوع و مدل آن دقت داشته باشید.

بهترین دستگاه حضور و غیاب چشمی

ویژگی های مختلفی وجود دارد که باعث می شود یک دستگاه حضور و غیاب به عنوان بهترین دستگاه حضور و غیاب شناخته شود. بهترین دستگاه حضور و غیاب چشمی باید در جهت رفع نیاز های کسب و کار شما کارساز باشد. در نتیجه نمی توان ویژگی و دلایلی برای انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب چشمی به کار برد؛ اما می توان عواملی مانند نصب خودکار نرم افزار حضور و غیاب، اصل بودن قطعات، گارانتی دستگاه حضور و غیاب و … می تواند دلایلی برای انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب باشد.

سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب چشمی

سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب چشمی توسط سایت آلتون نتورک انجام می شود. در صورتی که نگران ثبت سفارش خود هستید، می توانید با کارشناس های مجموعه آلتون نتورک تماس بگیرید. سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب چشمی خود را باید به صورت دقیق ثبت کنید. زیرا با ثبت اشتباه اطلاعات در زمینه دستگاه مورد نظر خود، ممکن است زمان تحویل آن به شما زمان بر باشد. برای مثال هنگام سفارش اینترنتی دستگاه حضور و غیاب چشمی به برند دستگاه حضور و غیاب یا مشخصات دیگر آن توجه کنید تا اشتباهی در سفارش شما پیش نیاید.