نمایش دادن همه 9 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک تایگر

دستگاه حضوروغیاب بیومتریک تایگر، توانایی تشخیص چهره فرد را با تعیین هویت‌های متفاوت دارد. این تعیین هویت‌ها با استفاده از شناسایی چهره، اثر انگشت، کارت انجام می‌شود. سنسورهای قوی سیستم حضوروغیاب بیومتریک تایگر طی ۱ ثانیه می‌تواند عملیات شناسایی را انجام دهد. درصورتی‌که کارکنان تغییرات ظاهری ازجمله لنز، عینک و … داشته باشند این سیستم قادر به شناسایی افراد خواهد بود. دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک تایگر انواع مختلفی دارد که می توان به دستگاه حضور و غیاب اثرانگشتی، دستگاه حضور و غیاب اسکن قلب و مغز اشاره کرد.

برند تایگر در زمینه دستگاه های حضور و­غیاب تولیدات بسیاری دارد. در نتیجه دقت و عملکرد بالایی داشته و از سنسور هایی قوی استفاده می کند. خرید سیستم های حضور و غیاب بیومتریک از طریق وب­سایت آلتون نتورک امکان­پذیر است. رنج قیمت این محصول حدود 3 تا 10 میلیون تومان است. قیمت دستگاه­های بیومتریک حضور و غیاب به نوع آن بستگی دارد.

خرید دستگاه حضور و غیاب بیومتریک برند تایگر

دستگاه­های حضور و غیاب بیومتریک در انواع مختلفی دسته­بندی می شود که می­توانید بنا به نیاز شرکت و سازمان خود، نوع مورد نظر را انتخاب کنید. خرید دستگاه های حضور و غیاب بیومتریک به سازماندهی سریع کارکنان شما کمک می کند.

قیمت سیستم‌های حضور و غیاب بیومتریک

به دلیل تنوع زیاد در مدل دستگاه­های حضور و غیاب بیومتریک، رنج قیمت سیستم­های بیومتریک از 3 میلیون تومان شروع شده و تا 10 میلیون تومان ادامه دارد.

البته توجه داشته باشید که قیمت سیستم‌های حضور و غیاب مدل بیومتریک وابستگی شدیدی به انواع نرم افزار حضور و غیاب دارد و همچنین نرم افزار حضور و غیاب همراه با دستگاه وجود دارد.

خرید اینترنتی سیستم حضور و غیاب بیومتریک شرکت تایگر

وب سایت آلتون نتورک شرایط سفارش و خرید­ اینترنتی دستگاه حضور و غیاب بیومتریک تایگر را فراهم کرده است.

برای دریافت راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب  به صورت کامل کافی است همین حالا به صفحه لینک شده مراجعه کنید یا با شماره‌های موجود در وب سایت تماس حاصل کنید.

سفارش دستگاه‌های حضور و غیاب بایومتریک تایگر

در صورتی که قصد خرید اینترنتی سیستم بیومتریک تایگر را دارید، می­توانید پس از انتخاب و بررسی مدل ها، نسبت به ثبت سفارش دستگاه حضور و غیاب خود اقدام کنید.

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک تایگر