نمایش 1–20 از 28 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب پانچی

دستگاه حضور و غیاب پانچی یکی از قدیمی‌ترین انواع دستگاه حضور و غیاب است. این دستگاه حضور و غیاب دیگر کمتر در اتوماسیون اداری کاربرد دارد و دستگاه‌های حضور و غیاب دیگری جای آن را گرفته‌اند. اگر قصد خرید دستگاه حضور و غیاب پانچی را دارید پیشنهاد می‌کنیم حتما سری به مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب بزنید تا اطلاعات کافی در رابطه با برند دستگاه حضور و غیاب و پارامترهای تاثیرگذار در خرید دستگاه حضور و غیاب به دست آورید.

خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب پانچی

افراد زیادی وجود دارند که ثبت ورود و خروج کارکنان خود را در الویت قرار می‌دهند وسایر کاربردهای دستگاه حضور و غیاب برای ایشان در اولولیت نیست؛ با توجه به این مسئله خرید دستگاه حضور و غیاب مدل پانچی بهترین گزینه برای ایشان است.

به صورت کلی برای خرید اینترنتی این محصول ابتدا باید در قسمت جستجو محصول سایت مربوطه، نام دستگاه و برند مورد نظر خود را ثبت کنید تا محصولات مرتبط با برند و مشابه با نظر شما در سایت به نمایش درآیند.

برای ثبت خرید نیز باید پس از وارد کردن آدرس و شماره تلفن دریافت کننده، به قسمت پرداخت رفته و هزینه محصول را پرداخت کنید تا در زمان تعیین شده کالا برای شما ارسال شود.

خرید دستگاه حضور و غیاب پانچی باکیفیت

دستگاه‌ حضور و غیاب با کارت پانچ یکی از قدیمی‌ترین انواع دستگاه‌های حضور و غیاب است که به ثبت ورود و خروج کارکنان یک مجموعه می‌پردازد.

مکانیزم ساده این دستگاه باعث شده تا بسیاری از افراد برای استفاده از آن دچار مشکل نشوند و به راحتی و در کم‌ترین زمان ممکن پروسه ثبت ورود و خروج خود را مشخص کنند.

نمونه‌های جدیدی از این دستگاه در بازار موجود است که راحتی و سرعت را برای مخاطبین خود به همراه دارد. نرم‌افزار مخصوصی نیز برای دستگاه حضور و غیاب با کارت پانچ در نظر گرفته شده که با بهره بردن از آن می‌توان ورود و خروج کارکنان چند دفتر را به صورت همزمان مورد بررسی قرار داد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب پانچی

برندهای گوناگونی برای ساخت این دستگاه اقدام می‌کنند از این جهت باید با توجه به نوع برند و میزان کاربردهای دستگاه قیمت آن را در نظر گرفت.

در صورتی که محصول مورد نظر خود را از برند مشهوری انتخاب کنید، طبیعتا باید هزینه بیشتری برای دریافت آن بپردازید.

نوع برند تنها عامل در تعیین قیمت دستگاه حضور و غیاب با کارت پانچ نیست بلکه عوامل دیگری از جمله امکانات و میزان کاربردی محصول نیز در قیمت نهایی آن تاثیرگذار هستند.

خرید بهترین دستگاه ورود و خروج پانچی

خرید بهترین دستگاه حضور و غیاب پانچی در زمان قدیم بسیار رایج بوده ولی به دلیل دشوار بودن محاسبه منسوخ شده و دستگاه حضور و غیاب کارتی جای آنهارا گرفته است. همان شرکت ها کسب و کار خود را گسترش داده و در زمینه تولید انواع دستگاه حضور و غیاب اقدام کرده اند.

بهترین برند دستگاه کنترل تردد پانچی

بهترین برند دستگاه حضور و غیاب کنترل تردد پانچی کدام است؟ با توجه به اینکه این مدل از دستگاه ها قمیت پایینی دارند، بسیار پر طرفدار هستند. این دستگاه ها می‌تواند ورود و خروج پرسنل را ثبت کند و در پایان ماه حقوق و دستمزد آنهارا خیلی راحت و دقیق بررسی کند.

فروشگاه آلتون نتورک

دستگاه حضور و غیاب

نرم افزار حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک