نمایش 1–10 از 15 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

امروزه دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس در بین مردم از محبوبیت بیشتری برخوردار شده‌اند و تعداد زیادی از صاحبین مشاغل این دستگاه‌ها را برای بررسی تردد کارکنان خود خریداری می‌کنند.

دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی سال‌های زیادی است که مورد استفاده قرار گرفته و محبوبیت زیادی به دست آورده‌اند. افراد زیادی برای ثبت ورود و خروج کارکنان خود از شرکت، سازمان و… از این دستگاه استفاده می‌کنند.

اما دستگاه‌های کارتی بدون تماس به تازگی وارد عرصه رقابت شده‌اند و در همین مدت زمان کوتاه طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده‌اند.

تفاوت اصلی این نوع با مدل قبلی در این است که دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی بدون تماس نیازی به قرارگیری مستقیم بر روی اسکنر دستگاه را ندارد؛ بلکه با استفاده از فرکانس‌هایی با طول موج متفاوت، کارت را از راه دور تشخیص می‌دهد و ورود یا خروج افراد را ثبت می‌کند.

این عوامل در قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار هستند. با فروشگاه تجهیزات شبکه و حضور و غیاب آلتون نتورک همراه باشید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی بدون تماس، یکی از انواع دستگاه‌های کارتی است که قیمتی بسیار عادلانه دارند و می‌توانند به تمامی نیاز مخاطب پاسخ بدهند.

به عبارتی شما با خرید این محصول به راحتی می‌توانید ساعت ورود و خروج تمامی کارکنان خود را ثبت کنید.

در عین حال، عوامل گوناگونی از جمله برند محصول، نوع فرکانس ارسالی، کیفیت و… عوامل مهمی در تعیین قیمت دستگاه حضور و غیاب هستند.

در نظر داشته باشید که هر چه امکانات ارائه شده توسط این دستگاه زیاد باشد، طبیعتا در قیمت نهایی آن نیز تاثیر خواهد گذاشت.

خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

برای خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس باید در قسمت جستجو محصولات، نام و نام برند محصول انتخابی خود را وارد کنید.

در میان انواع مختلفی از محصولات ارائه شده توسط سایت، مورد دلخواه خود را برگزیده و با ثبت آدرس محل تحویل، نام و شماره تلفن فرد تحویل گیرنده، به قسمت پرداخت هزینه وارد شوید.

در آخر با پرداخت هزینه کالا می‌توانید خرید خود را نهایی کنید و از کاربردهای آن نهایت استفاده را ببرید.