نمایش 1–20 از 29 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

امروزه دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس در بین مردم از محبوبیت بیشتری برخوردار شده‌اند و تعداد زیادی از صاحبین مشاغل این دستگاه‌ها را برای بررسی تردد کارکنان خود خریداری می‌کنند.

دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی سال‌های زیادی است که مورد استفاده قرار گرفته و محبوبیت زیادی به دست آورده‌اند. افراد زیادی برای ثبت ورود و خروج کارکنان خود از شرکت، سازمان و… از این دستگاه استفاده می‌کنند.

اما دستگاه‌های کارتی بدون تماس به تازگی وارد عرصه رقابت شده‌اند و در همین مدت زمان کوتاه طرفداران زیادی برای خود دست و پا کرده‌اند.

تفاوت اصلی این نوع با مدل قبلی در این است که دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی بدون تماس نیازی به قرارگیری مستقیم بر روی اسکنر دستگاه را ندارد؛ بلکه با استفاده از فرکانس‌هایی با طول موج متفاوت، کارت را از راه دور تشخیص می‌دهد و ورود یا خروج افراد را ثبت می‌کند.

این عوامل در قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار هستند. با فروشگاه تجهیزات شبکه و حضور و غیاب آلتون نتورک همراه باشید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی بدون تماس، یکی از انواع دستگاه‌های کارتی است که قیمتی بسیار عادلانه دارند و می‌توانند به تمامی نیاز مخاطب پاسخ بدهند.

به عبارتی شما با خرید این محصول به راحتی می‌توانید ساعت ورود و خروج تمامی کارکنان خود را ثبت کنید.

در عین حال، عوامل گوناگونی از جمله برند محصول، نوع فرکانس ارسالی، کیفیت و… عوامل مهمی در تعیین قیمت دستگاه حضور و غیاب هستند.

در نظر داشته باشید که هر چه امکانات ارائه شده توسط این دستگاه زیاد باشد، طبیعتا در قیمت نهایی آن نیز تاثیر خواهد گذاشت.

خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس

برای خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس باید در قسمت جستجو محصولات، نام و نام برند محصول انتخابی خود را وارد کنید.

در میان انواع مختلفی از محصولات ارائه شده توسط سایت، مورد دلخواه خود را برگزیده و با ثبت آدرس محل تحویل، نام و شماره تلفن فرد تحویل گیرنده، به قسمت پرداخت هزینه وارد شوید.

در آخر با پرداخت هزینه کالا می‌توانید خرید خود را نهایی کنید و از کاربردهای آن نهایت استفاده را ببرید.

سفارش اینترنتی سیستم حضور و غیاب کارتی بدون تماس

با این که دستگاه‌های کارتی بدون تماس حضور و غیاب را نمی‌توان جزو دستگاه حضور و غیاب بیومتریک دسته بندی کرد، اما با استفاده از دستگاه‌های حضور و غیاب ترکیبی می‌توانید این ویژگی‌ها را با هم در اختیار داشته باشید.

خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب کارتی بدون تماس

خرید آنلاین یکی از مزیت‌هایی است که هر برندی می‌تواند در اختیار مشتریان خود قرار دهد. با خرید آنلاین سیستم حضور و غیاب کارتی بدون تماس علاوه بر صرفه جویی در وقت، می‌توانید با مقایسه برندها و میزان کیفیت و قیمت آن‌ها بهترین دستگاه را انتخاب کنید. برای انتخابی مطمئن و خریدی آنلاین به وب‌سایت التون نتورک سر بزنید.

بهترین برند سیستم حضور و غیاب کارتی بدون تماس

در انتخاب بهترین برند باید به تعدادی از ویژگی‌های که آن برند در اختیارتان قرار می‌دهد دقت کنید. برخی از این موارد مثل:

  • گارانتی
  • خدمات پس از فروش
  • جنس و بدنه دستگاه
  • سرعت و کیفیت دستگاه
  • قیمت

رعایت و توجه به این نکات باعث می‌شود تا علاوه بر کنترل هزینه بهترین کیفیت را انتخاب کنید. از آنجاکه انتخاب دستگاه حضور و غیاب کارتی حائز اهمیت است و برای هر کسب‌وکاری ضروری است باید برندی را خریداری کنید تا با کمترین باگی روبه رو بوده و روند کاری شما را افزایش دهد.