نمایش 1–20 از 29 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی

دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی تماسی از انواع سیستم‌های حضور و غیاب تماسی هستند که از مجموعه‌ی قدیمی‌ترین دستگاه‌های کنترل تردد کارمندان به شمار می‌روند. این نوع دستگاه‌ها در طیف گسترده‌ای از شرکت‌های ایران کاربرد دارند و با اینکه زمان زیادی از ورود آنها به ایران می‌گذرد، امروزه هم پرطرفدار هستند.

این دستگاه‌ها در کنار قیمت پایین‌تر نسبت به سایر محصولات مشابه، از مزایا فراوانی نظیر رعایت بهداشت با استفاده از کارت برای هر فرد و همچنین دسترسی و یادگیری آسان، برخوردار هستند. در بخش محصولات یک سایت و در دسته‌بندی دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی، می‌توانید اطلاعاتی در مورد برندها و قیمت این نوع سیستم‌ها کسب کنید. در نظر داشته باشید که استفاده از این نوع سیستم حضور و غیاب، عمدتا در شرکت‌هایی که پرسنل کمی دارند، صورت می‌گیرد.

خرید مطمئن انواع دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی با فروشگاه تجهیزات اتوماسیون اداری آلتون نتورک تجربه کنید.

مزایا دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی

این نوع از سیستم‌های کنترل تردد به علت نداشتم تماس مستقیم با دست، فرآیند حضور و غیاب بهداشتی را فراهم می‌سازند. همچنین این دستگاه‌ها، طرز استفاده‌ی ساده‌تر و شناخته‌شده‌تری دارند. در کنار این مزایا، در نظر داشته باشید که دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی تماسی نسبت به سایر سیستم‌های مشابه، قیمت پایین‌تری نیز دارند و در صورت خرابی سیستم نیز نیاز نیست هزینه‌ی زیادی بپردازید. در نظر داشته باشید که اطلاعات علاوه بر سیستم دستگاه بر روی نرم نرم افزار حضور و غیاب هم ثبت می‌شوند پس جای هیچ‌گونه نگرانی بابت از دست رفتن اطلاعات وجود ندارد.

برندهای مختلفی از جمله شرکت افق فراویژن، زمان پرداز، ماداکتو در حال ارائه انواع دستگاه‌های حضور و غیاب کارتی تماسی به بازار هستند.

کاربرد دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی

این نوع دستگاه‌ها به علت فناوری قدیمی موجود در ساختار آنها، از قیمت پایین و پیچیدگی کمتری نسبت به سایر دستگاه‌های مشابه برخوردار هستند. پس اگر شما صاحب یک کارگاه، کسب و کاری کوچک یا شرکتی با تعداد کارمندان کم هستید، استفاده از این نوع دستگاه برای حضور و غیاب و کنترل رفت و آمد کارکنان، مناسب‌ترین انتخاب است. همچنین این دستگاه‌ها برای معلمین و کارمندان یک مدرسه نیز بسیار مناسب هستند زیرا تعداد افرادی که در یک مدرسه مشغول به کار هستند معمولا آنقدر زیاد نیست و همچنین مدارس در تمام طول سال فعالیت دائمی ندارند.

قیمت دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی تماسی

برندهای متنوع و مختلفی برای این مدل از دستگاه‌های حضور و غیاب وجود دارند که دامنه‌ی قیمت آنها گسترده بوده و عوامل مختلفی بر این قیمت‌ها تاثیر می‌گذارند. شهرت برند دستگاه حضور و غیاب انتخابی شما، کاربردهای متنوع و امکاناتی که در اختیار کارفرمایان قرار می‌دهد، قیمت نهایی محصول را تعیین می‌کنند.

خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی

در بخش جستجو محصولات، شما باید نام و برند دستگاه حضور و غیابی که مد نظر دارید را سرچ کنید تا انواع مختلف سیستم‌های متنوع از همان برند در اختیار شما قرار بگیرند. پس از انتخاب مناسب‌ترین دستگاه بر اساس نیازهای شرکت، باید آدرس و نام خود را در سایت ثبت کنید تا بتوانید پرداخت مبلغ نهایی را انجام دهید.

نحوه‌ استفاده از دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی

ابتدا باید کد مندرج بر روی کارت هر یک از کارمندان، برای سیستم دستگاه تعریف و در سیستم ثبت شود. این کارت در روزهای آینده، با قرار گرفتن روی دستگاه، اطلاعات هر فرد را در اختیار سیستم قرار می‌دهد و دستگاه نیز با تطابق ویژگی‌های ثبت شده، حضور شخص را ثبت می‌کند. ثبت ورود و خروج کارمندان توسط این سیستم، در صورت تماس مستقیم و کامل کارت با اسکنر دستگاه، با دقت بالایی صورت می‌گیرد.

روش‌های کارکرد دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی

این نوع دستگاه‌ها با استفاده از دو روش اطلاعات موجود در کارت را در سیستم ثبت می‌کنند: در روش اول یک سیستم بر اساس اطلاعات ثبت شده در کد مندرج بر روی یک کارت، ویژگی‌های شخص را ثبت سیستم می‌کند و در روش دوم، این کار با استفاده از میدان مغناطیسی و اطلاعات موجود در نوار مغناطیسی موجود در کارت، صورت می‌پذیرد.

خرید مطمئن دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی

تمام معیارهای خود برای انتخاب مناسب‌ترین سیستم کنترل تردد کارکنان را در نظر بگیرید. آیا می‌خواهید از دستگاهی مطمئن برای ثبت رفت و آمد کارمندان استفاده کنید که از پیچیدگی زیادی نیز برخوردار نباشد و نیازی به آموزش‌‌های سنگین نداشته باشد؟ در این صورت انتخاب دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی، مناسب‌ترین گزینه برای شما است.

در صورتی که نیاز به دستگاه حضور و غیاب بیومتریک دارید کافی است همین حالا با ما تماس حاصل کنید.