نمایش 1–20 از 61 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب کارتی

دستگاه حضور و غیاب کارتی یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب است که در زیر مجموعه سیستم‌های اتوماسیون اداری جای داده می‌شود. در دنیای تجارت امروز نمی‌توان تصور کرد که سازمان‌های بزرگ یا حتی کوچک به صورت دستی و سنتی کنترل تردد پرسنل خود را انجام دهند.

دستگاه‌های حضور و غیاب مدل کارتی نوعی از دستگاه‌های حضور و غیاب‌اند که با استفاده از کارت روند حضور و غیاب را با کارت انجام می‌دهد.

سازمان‌ها و شرکت‌ها برای ثبت دقیق ورود و خروج کارمندان نیاز به دستگاه حضور و غیاب دارند. با  استفاده از دستگاه حضور و غیاب کارتی عملکرد هر یک از پرسنل به مدیر اطلاع داده شده که باعث مدیریت بهتر و کارآمد مدیران می‌شود. با فروشگاه آلتون نتورک همراه باشید.

قابلیت‌های دستگاه حضور و غیاب کارتی

دستگاه حضور و غیاب کارتی با ثبت حضور و غیاب به فرایند ورود و خروج و تعویض شیفت کارکنان سرعت می‌بخشند. علاوه بر این می‌تواند ماموریت‌ها و مرخصی‌های روزانه و ساعتی هر یک از کارکنان را به صورت کامل و دقیق ثبت کند.

این سیستم علاوه بر اینکه باعث اعتماد بیشتری بین کارفرمایان و پرسنل می‌شود به افزایش راندمان کاری در سازمان‌ها و مجموعه‌ها هم کمک زیادی می‌کند.

مزایای رقابتی دستگاه حضور و غیاب کارتی

یکی از مزیت‌های دستگاه حضور و غیاب کارتی قیمت مناسب آن نسبت به سایر انواع سیستم‌های کنترل تردد مخصوصا انواع دستگاه حضور و غیاب بیومتریک است. اما با وجود قیمت پایین، دقت سیستم حضور و غیاب کارتی بسیار مطلوب است.

از دیگر مزیت‌های این دستگاه می‌توان به کیفیت و دقت بالا در ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل اشاره کرد. همچنین سهولت استفاده از آن و نیاز نداشتن به هیچ دانش و آموزش خاصی مدیران را ترغیب به استفاده از آن در مجموعه خود می‌کند، زیرا هیچ چالشی برای پرسنل ایجاد نخواهد کرد.

خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی مناسب برای محیط کار

در این حوزه محصولات متنوعی تولید و طراحی شده‌اند و شما می‌توانید بهترین و مناسب‌ترین دستگاه را با توجه به نیازتان برای کسب و کار تهیه کنید.

کارفرمایان هنگام خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی باید به تعداد کاربران و محیطی که دستگاه قرار است در آنجا استفاده شود، توجه داشته باشند. توجه به نرم افزار حضور و غیاب در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب کارتی مهم و مورد نیاز است.

انواع دستگاه حضور و غیاب کارتی

پایه و اساس دستگاه‌ های کارت ‌زنی مبتنی بر شماره کارت است. در این نوع برای هر فردی شماره‌ای در نظر گرفته می‌شود. کارت‌های مورد استفاده در سیستم‌های ثبت و کنترل تردد، انواع مختلفی دارند.

تفاوتی که سیستم‌های تردد کارتی با یکدیگر دارند در کارایی و به روز بودن آن‌ها است. کارت‌های مورد استفاده برای این دستگاه با یکدیگر فرق دارند.

کارت‌های دستگاه‌های حضور و غیاب به دو نوع تماسی و غیر تماسی تقسیم می‌شوند. قیمت این دستگاه با توجه به این که چه نوع کارتی برای آن انتخاب می کنید، متفاوت است، به طور مثال دستگاه‌های حضور غیابی که کارت آن‌ها از نوع غیرتماسی است گران‌تر هستند.

سیستم کارتی تماسی

نسل اول دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی تماسی است. در این نوع هر یک از پرسنل جهت احراز هویت و ثبت ساعت ورود و خروج باید کارت تردد مختص خود را روی محل کارتخوان دستگاه قرار دهند تا دستگاه با خواندن کارت تردد آن‌ها ساعت ورود و حضور فرد را ثبت کنند.

سیستم کارتی بدون تماس

نسل جدیدتر دستگاه‌ حضور و غیاب کارتی بدون تماس است. در این نوع سیستم حضور و غیاب کارتی، نیازی نیست که جهت تشخیص هویت و ثبت ساعت ورود و خروج کارت تردد پرسنل روی سنسورهای اسکنر دستگاه قرار گرفته شود. این سیستم حضور و غیاب کارتی از فناوری RFID در جهت مدیریت حضور پرسنل استفاده می‌کند.

دستگاه حضور و غیاب کارتی مدل‌های متفاوتی در ایران دارد که شامل؛ دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس ویردی مدل VD-40P، دستگاه حضور و غیاب کارتی تایگر مدل t01، دستگاه حضور و غیاب کارتی پیشگامان مدل k01، دستگاه حضور و غیاب کارتی پردازش تردد مدل p02 و … می‌شوند.

سیستم کنترل تردد کارتی چه ویژگی متمایزی دارد؟

بسیاری از شرکت‌ها و سازمان‌ها به خاطر ویژگی‌های خاصی که سیستم حضور و غیاب کارتی دارند از آن استفاده می‌کنند. از جمله این ویژگی‌ها می‌توان به تنوع بالای این سیستم‌ها در مدل و برند دستگاه حضور و غیاب، کیفیت ساخت، گارانتی معتبر، امکان گزارش‌گیری در زمان واقعی، سریع بودن و بدون خطا بودن و آسان کار کردن را اشاره کرد.

همچنین این سیستم‌ها مناسب محیط‌های اداری، کارگاهی و… هستند.

بهترین برند برای خرید دستگاه حضور و غیاب

هنگامی‌که شما تردد پرسنل را با استفاده از دستگاه‌های کارتی ثبت می‌کنید بسیار راحت هستید، این در حالی است که با استفاده از دستگاه‌های رمز، زمانی صرف وارد شدن رمز توسط کارمندان خواهد شد و امکان به وجود آمدن ازدحام وجود دارد.

دستگاه‌ حضور و‌‌ غیاب کارتی یکی از ارزان‌ترین و به صرفه‌ترین نوع دستگاه‌های کنترل تردد هوشمند هستند. از همین‌رو اگر شما تصمیم دارید برای مدیریت تردد کارمندان کم‌ترین هزینه را صرف کنید، به شما پیشنهاد می‌کنیم از دستگاه‌های کارتی استفاده کنید.

انتخاب بهترین دستگاه حضور و غیاب کارتی بستگی به نیاز کسب و کار شما دارد. ممکن است بهترین دستگاه حضور و غیاب برای شما برند متفاوتی از دیگران باشد. هر کسب و کار یا سازمان باید نیاز های مجموعه خود را شناسایی کند و در نهایت بهترین دستگاه حضور و غیاب کارتی خود را بیابد.

قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی

همانطور که می دانید، دستگاه های حضور و غیاب کارتی به دو دسته تماسی و بدون تماس تقسیم بندی می شوند. قیمت دستگاه حضور و غیاب کارتی بدون تماس از دستگاه حضور و غیاب کارتی تماسی بیشتر است و هزینه بیشتری را باید برای آن در نظر داشته باشید. البته هر کدام از انواع دستگاه حضور و غیاب کارتی به نسبت ویژگی های خود، قیمت آن مشخص می‌شود. قیمت های دستگاه حضور و غیاب کارتی از 3 تا 9 میلیون تومان می تواند متغیر باشد.