نمایش 1–20 از 29 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

دستگاه حضور غیاب تشخیص صدا یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب بیومتریک است. این دستگاه با استفاده از روند شناسایی صدای افراد سعی در کنترل حضور و غیاب دارد. یکی از نوین‌ترین دستگاه‌های ثبت ورود و خروج کارکنان دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا است که در دسته دستگاه‌های بیومتریک قرار می‌گیرد. این نمونه پیشرفته از دستگاه‌های ساعت‌زن، الگوی صدای کارکنان را در حافظه خود ذخیره کرده و بر اساس همین الگو ورود یا خروج ایشان را ثبت می‌کند.

باید در نظر داشته که این دستگاه دقت بسیار زیادی دارد اما برای استفاده در هر مکانی مناسب نیست؛ به بیان بهتر این دستگاه برای اماکن‌های خیلی مهم که درصد سر و صدای کمی دارند کاربرد مناسبی دارد.

طبیعتا عملکرد این نوع دستگاه به همراه نوع برند و امکانات به کار برده شده در آن در قیمت نهایی محصول تاثیرگذار هستند.

قیمت دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

از آن‌جایی که دستگاه حضور و غیاب تشخیص دهنده صدا در 2 نوع متفاوت تهیه و به بازار عرضه می‌شود و همچنین برندهای متفاوتی از جمله بایوفا، مهرکیا، تایمزی و… برای تولید این دستگاه اقدام کرده‌اند، نمی‌توان یک قیمت مشخص برای آن در نظر گرفت.

طبیعتا کیفیت نهایی این محصول با قیمت آن ارتباط مستقیم دارد و همه این موارد در هزینه محصول تاثیر می‌گذارند.

دستگاهی که امکانات متنوع و بیشتری ارائه دهد، حساسیت و دقت بالاتری داشته باشد هزینه بیشتری را نیز در بر می‌گیرد.

به صورت کلی چنین سیستم‌هایی با توجه به کاربردی بودن و دقت‌شان، قیمتی منصفانه دارند و متناسب با ویژگی‌هایشان تعیین قیمت شده‌اند.

شما می‌توانید این محصول را  در محدوده قیمت ۲.۵۰۰ الی ۷ میلیون تومان خریداری کنید.

شرایط خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

برای خرید اینترنتی محصول باید پس از باز کردن سایت مورد نظر، نام دستگاه و برند مورد نظر خود را در قسمت جستجو وارد کنید.

با این کار تمامی محصولات مشابه مورد نظر شما به نمایش در می‌آیند و این امکان را به شما می‌دهند تا از میان گزینه‌های پیش روی خود مورد مناسبی را انتخاب و تهیه کنید.

پس از انتخاب گزینه مدنظر می‌بایست آدرس دقیق محل دریافت و شماره تلفن دریافت کننده را در قسمت‌های مربوطه وارد کنید.

در نهایت با پرداخت هزینه می‌توانید خرید خود را نهایی کرده و منتظر دریافت آن بمانید.

خرید دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدای با کیفیت

دستگاه‌ حضور و غیاب تشخیص دهنده صدا یکی از از نوین‌ترین دستگاه‌هایی است که به منظور ثبت ورود و خروج کارکنان مجموعه‌های مختلف تهیه و به بازار عرضه شده است.

این دستگاه با ضبط الگوی صدای کارکنان و بررسی این دیتا، ورود یا خروج ایشان را ثبت می‌کند. البته بعضی از این دستگاه‌ها مکانیزم پیچیده‌تری دارند و برای تشخیص باید از همان جمله که در ابتدا بیان شده استفاده کرد.

قیمت نهایی این محصولات با توجه به برند، کیفیت وامکانات موجود در آن متفات است و متقاضیان می‌توانند به صورت اینترنتی تنها با یک سرچ، محصول مورد نظر خود را خریداری کنند.

خرید بهترین سیستم حضور و غیاب تشخیص صدای با کیفیت

خرید بهترین سیستم حضور و غیاب تضخیص صدا با کیفیت، زمانی اتفاق می‌افتد که شما با ویژگی و هدف یکهدارید مطلع باشید. قبل از انتخاب نوع دستگاه، راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب را مطالعه کنید و درصورتی که به دستگاه کنترل تردد تشخیص صدا با کیفیت نیاز پیدا کردید باتیم مشاوره و فروش آلتون نتورک تماس بگیرید.

بهترین برند دستگاه کنترل تردد تشخیص صدای با کیفیت

بهترین برند دستگاه کنترل تردد تشخیص صدا با کیفیت چه ویژگی دارد؟ از مهمترین مزایا دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا  این است که می‌توانید جمله‌ای را به عنوانمدرک شنلسایی منحصر به فرد در نظر بگیرید. دستگاه با شناسایی شخص، می‌تواند تشخیص دهد که چه کسی قصد ورود دارد و در حافظه خود ذخیره کند.

فروشگاه آلتون نتورک

نرم افزار حضور و غیاب

برند دستگاه حضور و غیاب

دستگاه حضور و غیاب بیومتریک