نمایش 1–10 از 12 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب کف دست

دستگاه‌ حضور و غیاب کف دست یکی از سیستم‌هایی است که با استفاده از فناوری بیومتریک تولید و در زیر مجموعه دستگاه‌ حضور و غیاب بیومتریک قرار گرفته است. دستگاه حضور و غیاب اسکن کف دست یکی از انواع دستگاه‌های حضور و غیاب است که امروزه در مناطق حساس نظامی و مناطقی که اهمیت بالایی نیاز دارند مورد استفاده قرار می‌گیرند.

تقریبا همه افراد با عملکرد دستگاه‌های حضور و غیاب آشنایی دارند؛ باید گفت که تمامی مدیران شرکت‌ها، سازمان‌ها و… برای کنترل ورود و خروج نیرو‌های خود به یک سیستم حضور و غیاب دستی نیاز پیدا خواهند کرد. به نوعی می‌توان گفت یکی از ابزارهای مدیریت منابع انسانی استفاده از دستگاه حضور و غیاب است.

این دستگاه کارکرد و امکانات ویژه‌ای دارد و بر اساس همین موارد است که قیمت نهایی آن مشخص می‌شود.

ظرفیت دریافت اطلاعات این دستگاه بسیار بالا است؛ از این جهت توصیه می‌شود تا ارگان‌هایی که نیروی کار زیادی دارند، از سیستم حضور و غیاب خطوط کف دست بهره ببرند و سرشماری نیروهای خود را به درستی انجام دهند. با آلتون نتورک کیفیت را تجربه کنید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب کف دست

برندهای مختلفی از این محصول در بازار موجود هستند که با توجه به کیفیت، قابلیت‌ و… قیمت‌گذاری می‌شوند. بنابراین قیمت هر نوع دستگاه حضور و غیاب بیومتریک با توجه به قابلیت‌هایی که ارائه می‌دهد و نوع کیفیتی که دارد تخمین زده می‌شود.

شرایط خرید آنلاین دستگاه حضور و غیاب کف دست

برای خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب کف دست، کافی است تا در قسمت جستجوی  محصولات، نام دستگاه و برند دستگاه حضور و غیاب مورد نظر خود را وارد کنید تا انواع مختلفی از محصول دلخواه شما با تنوع قیمت زیاد در دسترس‌تان قرار بگیرد.

پس از این‌که انتخاب خود را نهایی کردید باید آدرس محل دریافت محصول و اطلاعات مورد نیاز خود را وارد کرده و در نهایت باید با پرداخت هزینه دستگاه، خرید خود را به پایان برسانید.

خرید دستگاه حضور و غیاب کف دست با کیفیت

دستگاه‌ حضور و غیاب خطوط کف دست یکی از بهترین راه‌ها برای شناسایی و زدن ساعت ورود و خروج به سازمان‌ها و سایر ارگان‌ها است.

مدیران هر مجموعه‌ای می‎‌توانند با استفاده از دستگاه حضور و غیاب خطوط کف دست، از زمان دقیق ورود و خروج نیروی کار خود اطلاع حاصل کنند.

این دستگاه دقت بسیار زیادی دارد و امکان تقلب و هک آن برای سایر افراد وجود ندارد. دستگاه حضور و غیاب بیومتریک در مکان‌های مختلفی قابل استفاده است.

باید توجه داشت که قیمت دستگاه حضور و غیاب کف دست با توجه به نوع برند، قابلیت‌ها، کیفیت و… مشخص می‌شود.