نمایش 1–10 از 15 نتیجه

دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب

نیاز به دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب دارید؟ دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب، یکی از انواع دستگاه حضور و غیاب بیومتریک است. دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک را برندهای حضور و غیاب مختلفی طراحی و تولید کرده‌اند. دستگاه‌هایی که به منظور کنترل تردد در شرکت‌ها و سایر محیط‌های کاری استفاده می‌شوند، دسته‌‌بندی‌های مختلفی دارند. یکی از انواع سیستم‌های کنترل حضور و غیاب کارمندان، دستگاه حضور غیاب اسکن مغز و قلب است که نوع پیشرفته‌ای از این سیستم‌های کنترل تردد را شامل می‌شود.

این دستگاه‌ها که در زیرمجموعه سیستم‌های کنترل حضور و غیاب بیومتریک قرار می‌گیرند، از سیستمی پیچیده برخوردار هستند که این موضوع بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد. اما به علت عدم نیاز به همراه داشتن کارت یا حتی نیاز به شناسایی اثر انگشت، هم از لحاظ بهداشتی و هم صرفه‌جویی در وقت، بسیار به سود کارفرمایان خواهد بود.

خرید اینترنتی دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب

در نظر داشته باشید که ابتدا از تمام اهداف خود برای خرید دستگاه‌های کنترل تردد مطمئن شوید. همچنین پس از بررسی ویژگی‌ها و مزایا متنوع این سیستم‌ها، نسبت به تصمیم خود اطمینان کسب کنید. پس از تصمیم‌گیری، برای خرید اینترنتی باید در سایت ثبت‌نام و مشخصات خود را ثبت کنید تا امکان پرداخت مبلغ نهایی به صورت الکترونیکی برای شما فراهم شود. سپس از قسمت سبد خرید خود، می‌توانید خرید را تکمیل کنید و زمان ارسال محصول را بدانید. در نهایت، با ارسال بسته به شما کد رهگیری تحویل داده می‌شود و امکان این را دارید تا وضعیت بسته‌ی خود را بررسی کنید.

قیمت دستگاه حضور و غیاب اسکن مغز و قلب

دستگاه‌های حضور و غیاب بیومتریک، به علت استفاده از ویژگی‌های منحصربفرد بیولوژیکی هر فرد، از سیستم پیچیده‌ای استفاده می‌کنند که در نتیجه، گران بودن این سیستم نسبت به سایر دستگاه‌ها کنترل تردد را در پی دارد. اما در نظر داشته باشید که این قیمت کاملا متناسب با کاربری و امنیت این سیستم‌ها است و شرایطی مطمئن را برای کارفرمایان فراهم می‌سازد. همچنین به غیر از استفاده‌ی اولیه از دستگاه برای ثبت ویژگی‌های هر یک از کارکنان، در استفاده‌های ثانویه، این سیستم مزایا فراوانی به همراه دارد.