طریقه استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

طریقه استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا (How to use the voice recognition attendance device) به چه صورتی است؟ بهترین روش استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا کدام روش است؟ هر دستگاه حضور و غیاب دارای کارکرد و طریقه استفاده متفاوتی است. استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا شامل نکات و مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. عدم توجه به این نکات حتی در زمان نصب دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا می‌تواند مشکلات مختلفی برای دستگاه به وجود آورد. اگر نمی‌دانید دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا چیست و چه کارکردی دارد کافی است همین حالا با مقاله دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا چیست آشنا شوید. وب سایت التون نتورک تمام دستگاه های حضور و غیاب تشخیص صدا را در تمامی برند ها داراست. 

استفاده از دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا

همان‌گونه که بیان شد این دستگاه در مدل‌های متفاوت تهیه شده‌اند که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های مخصوص به خود را دارد.

به هر صورت برای کار با دستگاه حضور و غیاب تشخیص صدا باید در هنگام نصب همه کارکنان مجموعه در محیطی آرام و بدون سر و صدا، یک جمله کوتاه به دستگاه بگویند تا صدای ایشان توسط سیستم ذخیره شود و بر اساس این دیتا ورود یا خروج ایشان به ثبت دستگاه برسد.

توجه داشته باشید که بعضی از این دستگاه‌ها بر اساس جمله‌ای که در ابتدا بیان شده، حضور و غیاب را انجام داده و ساعت می‎زنند.

فرق دستگاه های حضور و غیاب تشخیص صدا در چیست؟

نوعی از دستگاه تشخیص صدا، صدای از قبل ضبط شده شمارا با صدای جدید چک می کند. در نوع دوم جمله ی ثبت شده ی ابتدا را باید تکرار کنید.

استفاده از دستگاه تشخیص صدای حضور و غیاب نیاز به فضای خاصی دارد؟

بهتر است در فضای آرام و ساکت نصب شود تا هنگام صحبت کردن کارکنان مشکلی ایجاد نکند.

5/5 - (1 امتیاز)
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟