راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم

در این راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم غیاب قرار است اطلاعاتی را بیان کنیم که بتوانید به درستی یک دستگاه حضور و غیاب مناسب که دست دوم است را خریداری کنید. در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم به این فاکتور مهم در زمان انتخاب دستگاه توجه داشته باشید : سلامت محصول، طول عمر مفید قطعات، ارتباط و تخلیه دستگاه حضور و غیاب، نرم افزار حضور و غیاب، گارانتی دستگاه حضور و غیاب و… از جمله مواردی است که باید به آن توجه کافی داشته باشید.  با وب سایت آلتون نتورک همراه باشید.

پارامترهای مورد توجه در زمان انتخاب سیستم حضور و غیاب مستعمل

یک سری پارامتر و ویژگی وجود دارد که به واسطه آن می‌توانید به راحتی مناسب بودن دستگاه حضور و غیاب کهنه را تشخیص دهید. در ادامه مقاله راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم به این موارد اشاره کرده‌ایم که از جمله این موارد می‌توان به سلامت بودن دستگاه، طول عمر دستگاه، نحوه ارتباط دستگاه با نرم افزار حضور و غیاب، محل مورد استفاده از دستگاه، مدت زمان باقی مانده از گارانتی دستگاه حضور و غیاب و مورادی دیگر که در ادامه ادامه است.

توجه داشته باشید که فرقی ندارد که قصد خرید دستگاه حضور و غیاب چشمی دست دوم، دستگاه حضور و غیاب اثر انگشتی دست دوم، دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره دست دوم یا هر مدل دیگری از انواع دستگاه حضور و غیاب داشته باشید. توجه به این نکات می‌تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد. اگر قصد دارید راهنمای خرید دستگاه حضور و غیاب حرفه‌ای را بخوانید، روی لینک قبلی کلیک کنید.

سلامت دستگاه حضور و غیاب دست دوم

معمولا شرکت‌های معتبر، محصولات کارکرده نمی‌فروشند. بنابراین شما می‌توانید برای مشاهده و انتخاب دستگاه حضور و غیاب دست دوم، سایت‌های آگهی و سایت‌هایی مثل دیوار و شیپور را چک کنید. اگر برای خریداری تجهیزات تخصصی به افراد متفرقه مراجعه می‌کنید، باید منتظر مشکلات احتمالی آن نیز باشید. زیرا احتمال دارد که لوازم جانبی دستگاه از جمله سی دی راه‌انداز دستگاه موجود نباشد. از طرف دیگر معمولاً تست، نصب و راه‌اندازی و آموزش دستگاه به صورت کامل و اصولی انجام نمی‌شود. این موضوع باعث می‌شود بعداً هنگام استفاده از دستگاه با مشکل مواجه شوید.

طول عمر مفید دستگاه دست دوم حضور و غیاب

طول عمر مفید تجهیزات الکترونیکی مثل دستگاه‌های ساعت زنی، مشخص است. استفاده از این دستگاه‌‌ها به مرور زمان موجب مستهلک شدن آن‌ها می‌شود و باعث می‌شود که بخش‌های مختلف دستگاه عملکرد قابل قبولی نداشته باشد. به طور مثال ممکن است کارتخوان،‌ کارت‌ها را بدرستی نخواند، یا اسکنر اثر انگشت، نتواند به درستی انگشت‌ها را شناسایی کند.

ارتباط با دستگاه و تخلیه آن

ارتباط با دستگاه حضور و غیاب و تخلیه اطلاعات آن یکی مهم‌ترین مواردی است که باید در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم به آن توجه کافی داشته باشید. اگر اطلاعات ثبت شده بر روی دستگاه حضور و غیاب به کامپیوتر (نرم‌ افزار حضور و ‌غیاب) انتقال داده نشود و گزارشات تهیه و بررسی نشوند، به این معنی است که‌ این سیستم کارایی چندانی برای شما نخواهد داشت. توجه داشته باشید که اگر تست کامل دستگاه حضور و غیاب دست دوم انجام نشود، پس از خرید آن موفق به ارتباط و دریافت اطلاعات از دستگاه نشوید و مجبور شوید آن را کنار بگذارید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

توجه به گارانتی دستگاه حضور و غیاب در زمان خرید دستگاه حضور و غیاب دست دوم امری لازم و ضروری است. یک سیستم نو حداقل یکسال گارانتی دارد و تعمیرات و خدمات آن به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد. اما ‌ دستگاه حضور و غیاب کهنه، معمولا به دلیل انقضاء‌ مدت، شامل گارانتی نمی‌شود و اگر روزی نیاز به تعمیر یا خدمات مرتبط با گارانتی داشته باشد، خودتان باید هزینه آن را بپردازید.

دقت داشته باشید که اگر نام شرکت شما به عنوان خریدار دستگاه مورد نظر در بانک اطلاعاتی شرکت فروشنده ثبت نشده باشد، ممکن است خدمات پس از فروش (حتی با تقبل هزینه) نیز به شما ارائه نشود. در نتیجه، هنگام بروز مشکل برای دستگاه‌‌تان مجبور می‌شوید آن را کنار بگذارید.

Rate this post
مقالات مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Table of Contents
سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟